Lush

Lush Köln

Fresh Handmade Cosmetics

This product offering is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

Diwali

  • €7.50

    Saanjh '26 - Badebombe

    115 g€65.22/kg
  • €12.00

    Mango Lassi '25 - Duschgel

    120 g€100.00/kg
  • €16.00

    Mango Kulfi '26 - Bodylotion

    100 g€160.00/kg
  • €9.00

    Jalebi '26 - Schaumbad

    110 g€81.82/kg
  • €24.00

    Guiding Light '26 - Geschenk

    1 pc€24.00/pc

Fresh Handmade Cosmetics Verkäufer: Firma: Wolt Enterprises Deutschland GmbH, Anschrift: Stralauer Allee 6, 10245 Berlin, Geschäftsführer: Hadi Zaklouta, Handelsregisternummer: HRB 217122 B, Registergericht: Amtsgericht Charlottenburg, E-Mail: support@wolt.com

See similar stores

Address

Hohe Straße 108/110

50667 Cologne

See map

Delivery times

Monday10:00–20:00
Tuesday10:00–20:00
Wednesday10:00–20:00
Thursday10:00–20:00
Friday10:00–20:00
SaturdayClosed
SundayClosed

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).