MENY

MENY Grenå

Vi holder af mad

This product offering is in Danish. Would you like to view a machine translation in another language?

Formalet kaffe

  • DKK 74.95

    BKI EXTRA KAFFE SPECIALRISTET

    400 gDKK 187.38/kg
  • DKK 69.95

    PLK BLANDING 66 GRÅ

    400 gDKK 174.88/kg
  • DKK 54.95

    FP KAFFE FORMALET 400 G ØKO

    400 gDKK 137.38/kg
  • DKK 84.95

    MERRILD KOFFEINLET 400 G

    400 gDKK 212.38/kg
  • DKK 84.95

    RØD MERRILD KAFFE 500 G

    500 gDKK 169.90/kg
  • DKK 88.95

    MERRILD KAFFE ØKO

    400 gDKK 222.38/kg
  • DKK 79.95

    LAVAZZA QUALITA ROSSA

    340 gDKK 235.15/kg
  • DKK 79.95

    LAVAZZA ORO QUALITÁ FORMALET

    340 gDKK 235.15/kg
  • DKK 88.95

    MERRILD VIENNA ROAST 400G

    400 gDKK 222.38/kg
  • DKK 68.95

    RØD KARAT KAFFE 400 G

    400 gDKK 172.38/kg

Hos din lokale MENY får du alt det, du forventer – og lidt til. I MENY finder du inspiration til god mad, både til hverdag og fest. Hent inspiration til ugens madplan, spørg vores slagter og vinmand til råds om lækker gæstemad eller bestil mad ud af huset til festlige lejligheder. Desuden kan du 6 gange om året helt gratis hente vores inspirerende madmagasin SPISETID, som er fuld af lækre opskrifter, baseret på årstidens udvalg af friske varer hos MENY. En god købsoplevelse skal efter vores mening indeholde lidt af det hele, og derfor har vi lavet den slags butik, vi gerne selv vil handle i.

See similar stores

Address

Søndergade 10

8500 Grenå

See map

Delivery times

Monday11:00–20:00
Tuesday11:00–20:00
Wednesday11:00–20:00
Thursday11:00–20:00
Friday11:00–20:00
Saturday11:00–20:00
Sunday11:00–20:00