Min Købmand

Min Købmand Grenå

Mere lokalt bliver det ikk’

This product offering is in Danish. Would you like to view a machine translation in another language?

All items

  • DKK 22.95

    BONDUELLE ÆRTER-KAROTTER 400 G

    265 gDKK 86.60/kg
  • DKK 12.00

    HØVLET PEBERROD

    50 gDKK 240.00/kg
  • DKK 14.00

    ØKO-CAPERS 45 G

    45 gDKK 311.11/kg
  • DKK 21.00

    PEBERMIX

    400 gDKK 52.50/kg
  • DKK 25.00

    SPISEKLARE AVOCADO 3 STK

    3 pcsDKK 8.33/pc
  • DKK 19.00

    SWEET MINI PEBER 200 G

    200 gDKK 95.00/kg
  • DKK 20.00

    ØKO-INGEFÆR (GB)

    200 gDKK 100.00/kg
  • DKK 10.00

    TAPAS PADRON PEBER 200 G

    200 gDKK 50.00/kg
  • DKK 15.00

    ØKO-AGURKER STK

    1 pcDKK 15.00/pc
  • DKK 30.00

    GRÆSKAR HALLOWEEN 3-7KG

    1 pcDKK 30.00/pc
  • DKK 25.00

    ØKO-RODFRUGTMIX 1 KG

    1 kgDKK 25.00/kg
  • DKK 16.00

    SALAT MIX 200 G

    200 gDKK 80.00/kg
  • DKK 24.00

    SPICY SLAW

    330 gDKK 72.73/kg
  • DKK 13.00

    AGURKER STK

    300 gDKK 43.33/kg
  • DKK 12.00

    ØKO-LILLE KARSE STK

    1 pcDKK 12.00/pc
  • DKK 22.00

    ØKO REVET GULEROD

    350 gDKK 62.86/kg
  • DKK 10.00

    PEBER RØDE

    1 pcDKK 10.00/pc
  • DKK 11.95

    SPICEFIELD BØNNESPIRER

    425 gDKK 28.12/kg
  • DKK 31.00

    EAT ME AVOCADO 3 STK

    3 pcsDKK 10.33/pc

Hos Min Købmand finder du et stort udvalg økologiske varer. Vi forhandler vores egen linje af produkter af høj kvalitet samt en lang række andre anerkendte produkter.

Address

Trekanten 46

8500 Grenå

See map

Delivery times

Monday11:00–18:30
Tuesday11:00–18:30
Wednesday11:00–18:30
Thursday11:00–18:30
Friday11:00–18:30
Saturday11:00–18:30
Sunday11:00–18:30