MENY

MENY Haslev

Vi holder af mad

This product offering is in Danish. Would you like to view a machine translation in another language?

Mejeri & køl

  • DKK 24.95

    BIODYNAMISK SØDMÆLK ØKO

    1 lDKK 24.95/l
  • DKK 19.95

    ØLLINGEGAARD JERSEY HØMÆLK ØKO

    1 lDKK 19.95/l
  • DKK 24.95

    GB/ØG YOGHURT JORDBÆR ØKO

    1 kgDKK 24.95/kg
  • DKK 24.95

    GB/ØG YOGHURT PÆRE-BANAN ØKO

    1 kgDKK 24.95/kg
  • DKK 15.38

    GB/ØG FRAICHE 9% ØKO

    200 gDKK 76.90/kg
  • DKK 13.75

    GB/ØG CREME FRAICHE 18% ØKO

    200 gDKK 68.75/kg
  • DKK 15.50

    GB/ØG CREME FRAICH 18% LKF ØKO

    200 gDKK 77.50/kg
  • DKK 27.50

    ØLLINGEGAARD KOLDSKÅL ØKO

    1 kgDKK 27.50/kg
  • DKK 34.95

    GB/ØG SALTET SMØR ØKO

    200 gDKK 174.75/kg
  • DKK 34.95

    GB/ØG USALTET SMØR ØKO

    200 gDKK 174.75/kg
  • DKK 15.95

    SØDMÆLK ØKO 1 LT

    1 lDKK 15.95/l
  • DKK 14.95

    LETMÆLK ØKO 1 LT

    1 lDKK 14.95/l
  • DKK 13.95

    MINIMÆLK ØKO 1 LT

    1 lDKK 13.95/l
  • DKK 13.95

    SKUMMETMÆLK ØKO 1 LT

    1 lDKK 13.95/l
  • DKK 16.06

    GB/ØG PISKEFLØDE 250 ML ØKO

    250 mlDKK 64.24/l
  • DKK 28.95

    GB/ØG PISKEFLØDE 500 ML ØKO

    500 mlDKK 57.90/l
  • DKK 18.50

    GB/ØG GRÆSK YOGH 10% ØKO

    350 gDKK 52.86/kg
  • DKK 38.95

    GB/ØG GRÆSK YOGH 10% LKF ØKO

    800 gDKK 48.69/kg
  • DKK 33.95

    GB/ØG SKYR JORDBÆR 800 G ØKO

    800 gDKK 42.44/kg
  • DKK 27.95

    KOLDSKÅL ÆBLE KANEL 1LT ØKO

    1 lDKK 27.95/l

Hos din lokale MENY får du alt det, du forventer – og lidt til. I MENY finder du inspiration til god mad, både til hverdag og fest. Hent inspiration til ugens madplan, spørg vores slagter og vinmand til råds om lækker gæstemad eller bestil mad ud af huset til festlige lejligheder. Desuden kan du 6 gange om året helt gratis hente vores inspirerende madmagasin SPISETID, som er fuld af lækre opskrifter, baseret på årstidens udvalg af friske varer hos MENY. En god købsoplevelse skal efter vores mening indeholde lidt af det hele, og derfor har vi lavet den slags butik, vi gerne selv vil handle i.

Address

Stationspladsen 4

4690 Haslev

See map

Delivery times

Monday11:00–18:00
Tuesday11:00–18:00
Wednesday11:00–18:00
Thursday11:00–18:00
Friday11:00–19:00
Saturday11:00–16:00
Sunday11:00–16:00