Caffeine

Caffeine Tatari

Quality coffee in every cafe, every day!

This menu is in Estonian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Cappuccino

€4.50

Karamelli macchiato jääga

Jääkohv piima, vanilli ja karamelliga

€5.80

Latte

€4.50

Krõbekana wrap

€6.65

Kardemoni-karamellirull

€3.60

Maasika-matcha latte jääga

€5.80

Suitsulõhe-forelli croissant

€5.85

Karamelli macchiato

Latte vanilli ja karamelliga

€5.05

Mustikamuffin

€3.40

Mandlijahu šokolaadibrauni

€3.95

Pumpkin Spice Latte

€5.55

Kakao

€5.00

HOOAJALISED MAITSED

Pumpkin Spice Latte

€5.55

Pumpkin Spice Red Bull Infusion

€5.55

Vahtra-pekaanipähkli latte

€5.55

Õunakoogi matcha latte jääga

€5.85

Õunakoogi matcha latte

€5.85

Karamelli hojicha latte

Hojicha on Jaapanist pärit röstitud roheline tee. Tänu röstimisele omandab ta pähklise maitse ja pruunikama värvi ning koos karamelli siirupiga ilmselt murrab nii mõnegi matcha jooja südame!

€5.85

KUUMAD JOOGID

Pumpkin Spice Latte

€5.55

Vahtra-pekaanipähkli latte

€5.55

Karamelli hojicha latte

Hojicha on Jaapanist pärit röstitud roheline tee. Tänu röstimisele omandab ta pähklise maitse ja pruunikama värvi ning koos karamelli siirupiga ilmselt murrab nii mõnegi matcha jooja südame!

€5.85

Õunakoogi matcha latte

€5.85

Matcha latte

Kasutame kohvikutes Perfect Ted matchat.

€5.05

Must kohv

€4.20

Americano

€4.20

Latte

€4.50

Popular

Cappuccino

€4.50

Popular

Flat white

Topeltespresso kergelt vahustatud piimaga. PS Tops on peaaegu täis, aga mitte päris! Me jätame ruumi, et teie kohv oleks mõnusalt kange!

€4.50

Mocha

Latte šokolaadiga

€4.70

Ma ei tea, mida ma tahan kohv

See kohv on sulle, kui armastad end erinevate maitsetega üllatada! PS! Barista kombineerib selle joogi erinevatest komponentidest, et pakkuda sulle midagi uut ja ootamatut!

€4.70

Karamelli macchiato

Latte vanilli ja karamelliga

€5.05

Valge šokolaadi latte

Latte valge šokolaadiga

€5.05

Spicy Chai Latte

€5.10

Dirty chai latte

Topeltespressoga spicy chai latte

€5.30

Kakao

€5.00

KÜLMAD JOOGID

Käsitöö limonaad

Värskendavad kohvikus kohapeal valmivad limonaadid

€3.60

Õunakoogi matcha latte jääga

€5.85

Kirsi limonaadi matcha jääga

€5.80

Passioni matcha toonik

€5.80

Rabarberi matcha toonik

€5.80

Maasika-matcha latte jääga

€5.80

Mustika-matcha latte jääga

€5.80

Topeltespresso jääga

€3.95

Karamelli cold cream americano

€5.80

Espresso & Tonic

€4.75(355 ml, €13.38/l)

Frappe lisandiga

Frappe koos vabalt valitud maitsesiirupiga

€5.80

Valge šokolaadi latte jääga

Jääkohv piima ja valge šokolaadiga

€5.80

Karamelli macchiato jääga

Jääkohv piima, vanilli ja karamelliga

€5.80

Popular

Icy Spicy jääga

Jääkohv piima, magusate vürtsidega ja karamelliga

€5.80

Spicy Chai Latte jääga

€5.30

Dirty Chai latte jääga

Jääkohv piima ja spicy chaiga

€5.65

SAIAKESED

Kardemoni-karamellirull

€3.60

SOOLASED VÕILEIVAD JA KÜPSETISED

Suitsulõhe-forelli croissant

€5.85

Krõbekana wrap

€6.65

Popular

Suitsulõhe-forelli wrap

€6.65

MAIUSTUSED

Kohvi-yuzu tartalet

€2.15

Kirsi-vanilje tartalet

€2.50

Mandli-pohla tosca

€2.85

Kolme šokolaadi kook

€5.10

Vaarika-jogurti maius

€4.50

KÜPSETISED

Mandlijahu šokolaadibrauni

€3.95

Pastel de nata

€1.50

Šokolaaditükkidega küpsis

€2.85

Mustikamuffin

€3.40

FUNKTSIONAALSED JOOGID

UUED KOHVID. UUTELE VAJADUSTELE.

Lõvilaka latte

Klassikaline kohv, millele on lisatud jahvatatud Lõvilakka (Hericium erinaceus) – seen, mida leidub looduslikult puutüvedel ja mida kasutatakse üha enam erijookides.

€5.55

Korditsepsi latte

Kohv, rikastatud korditsepsiga – seenega, mida leidub Aasia mägipiirkondades, mida on mainitud Ida traditsioonides ja kasutatakse ka tänapäevastes funktsionaalsetes toodetes.

€5.55

Acai latte

Kohv açaí marjapulbriga. Açaí pärineb Amazonase piirkonnast ning on tänaseks levinud maailmatoidukultuuris.

€5.55

Kollageeni matcha latte

Matcha, rikastatud hüdrolüüsitud merelise kollageeniga – peenema struktuuriga kollageen, mida kasutatakse sageli ilu- ja elustiilitoodetes.

€5.55

Proteiini jäälatte

Jääkohv Daily Spoon taimsete maasikavalkudega. Valgud on tasakaalustatud toitumise oluline osa – sõltumata elutempost.

€5.55

SMUUTID

Sume Smuuti Sunrise

Peamised koostisosad on astelpaju – C-, A- ja E-vitamiinirikas mari –, mango, banaan, õun ja datlid.

€5.10

Sume smuuti Red

Maasikad, mustikad, banaan, õun

€5.10(470 ml, €10.85/l)

Sume smuuti Tropicana

Banaan, õun, mango, passion

€5.10(470 ml, €10.85/l)

Sume Protein Boost

Koostisosad: banaan , maasikas, mango, vadaku proteiin, astelpaju , laim, dattel

€5.10

Mustsõstra-jogurtismuuti

€4.75

Šokolaadi piimakokteil

€4.75

KOHVIOAD

Coffee Beans Columbia Cauca Excelso 250g

Orgaaniline, EU mahemärgistusega kohviuba

€12.00

Coffee Beans Guatemala Huehuetenango 250g

Orgaaniline, EU mahemärgistusega kohviuba

€12.00

Coffee Beans Peru Las Damas coffee beans 250g

Orgaaniline, EU mahemärgistusega kohviuba. Röst: Keskmine. Soovitatav valmistusviis: Espressomasin, filtrikohv

€16.00

Coffee Beans Safari Blend 250g

Orgaaniline, EU mahemärgistusega kohviuba

€12.00

Coffee Beans Latino Blend 250g

Orgaaniline, EU mahemärgistusega kohviuba

€12.00

BATOONID

Karl Fazer piimašokolaadibatoon 39g

€1.95

Geisha 37g

€1.95

Dumle Snacks šokolaadibatoon 40g

€1.95

The beginnings mango batoon 40g

€2.50

FlapJack karamelli batoon 60g

€2.50

FlapJack pistaatsia batoon 60g

€2.50

Barebells proteiinibatoon Lemon Cheesecake 55g

€3.95

KARASTUSJOOGID

Värska vesi klaaspudelis

€2.15

Värska gaseeritud vesi klaaspudelis

€2.15

Coca-Cola 250 ml

klaaspudel

€2.70

Coca-Cola Zero 250 ml

klaaspudel

€2.70

Sprite 250ml

klaaspudel

€2.70

Fanta 250ml

klaaspudel

€2.70

Käsitöölimonaad MULL° NULL leediriõie

Leedriõied võluvad oma õrna lillelise maitse ja lummava aroomiga. Oleme püüdnud kogu selle võlu ühte kaunisse pudelisse ja, nagu MULL°le omane, kutsume seda hellitavalt MULLIGA MAHLAKS. Naudi jahutatult ja lase leedriõie maagial end kaasa haarata!

€3.30(250 ml, €13.20/l)

Käsitöölimonaad MULL° NULL rabarber

Paljud juba teavad – Eesti parimad rabarberijoogid sünnivad just Tallinnas, MULL° tootmistehases. Nüüd toome rõõmu kõigile rabarberiarmastajatele – tutvu MULLIGA MAHL RABARBERIGA! Särtsakas, värskendav ja täpselt selline, nagu ootad – puhas maitseelamus igas mullis. Naudi jahutatult ja lase rabarberi värskusel end kanda!

€3.30(250 ml, €13.20/l)

Käsitöölimonaad MULL° NULL vaarikas

Valmistatud hoolikalt valitud värsketest vaarikatest ja vitamiinirikastest ebaküdooniatest, pakkudes täiuslikku tasakaalu loodusliku magususe ja särtsaka hapukuse vahel. Meile omaselt kutsume seda hellitavalt MULLIGA MAHL – sest see pole lihtsalt tavaline limonaad, vaid puhas käsitööna valminud maitseelamus. Naudi jahutatult ja lase end värskendaval mullil kanda!

€3.30(250 ml, €13.20/l)

DON SIMON õunamahl 200 ml

€2.70

DON SIMON 100% apelsinimahl 200 ml

€2.70

Lemonaid granadilli mahelimonaad laimi ja mangoga 330 ml

Valmistatud parimatest värsketest mahladest. Kergelt magustatud toor-roosuhkruga. Ei sisalda üldse säilitusaineid ega kunstlikke maitseaineid. Koostisosad hangitud vastavalt õiglase kaubanduse standarditele. Säilitada kuivas ja jahedas

€3.30

Lemonaid veriapelsini mahelimonaad 0,33l

Valmistatud parimatest värsketest mahladest. Kergelt magustatud toor-roosuhkruga. Ei sisalda üldse säilitusaineid ega kunstlikke maitseaineid. Koostisosad hangitud vastavalt õiglase kaubanduse standarditele.

€3.30

Palaeo shot Ingveri ja õunaga

Tervise turgutamiseks leiad meie juurest Paleo terviseshotid, mis pakatavad vitamiinidest! 100% naturaalsed ning külmpressimeetodil lihtsast, looduslikust ja kvaliteetsest toorainest valminud shotid ei sisalda ühtki lisaainet. Maitse: Ingver, õun ja sidrun

€2.25(60 ml, €37.50/l)

Palaeo shot Ingveri ja vaarikaga

Tervise turgutamiseks leiad meie juurest Paleo terviseshotid, mis pakatavad vitamiinidest! 100% naturaalsed ning külmpressimeetodil lihtsast, looduslikust ja kvaliteetsest toorainest valminud shotid ei sisalda ühtki lisaainet. Pilt on illustreeriv.

€2.25(60 ml, €37.50/l)

ENERGIAJOOGID

Pumpkin Spice Red Bull Infusion

€5.55

Red Bull Infusion apelsini

Pilt on illustreeriv.

€5.55

16+

Red Bull Infusion kirsi

Pilt on illustreeriv.

€5.55

16+

Red Bull Infusion passioni

Pilt on illustreeriv.

€5.55

16+

Red Bull energiajook

€2.70

16+

Red Bull suhkruvaba

€2.70

16+

Red Bull Ice Edition vanilli ja marja

€2.70

16+

ALKOHOOLSED JOOGID

MULL° vahuvein roosa RABARBER

€5.55(10% vol)

18+

Õlu Corona Extra 0,35l 4.5% pdl

€4.40(4.5% vol)

18+

Vein Zonin Pinot Grigio valge 12% 250 ml

€7.90(12% vol)

18+

Vahuvein Prosecco Extra Dry M. 11% 200 ml

€7.90(11% vol)

18+

Cava Clos Amador Brut Delicat 11,5% 200 ml

€9.00(12% vol)

18+

Caffeine has 13 coffee shops all over Estonia, most of them in Tallinn but also in Tartu. Find yourself the right place to grab your favourite coffee and food.

Address

Tatari 9

10116 Tallinn

See map

Delivery times

Monday07:00–20:45
Tuesday07:00–20:45
Wednesday07:00–20:45
Thursday07:00–20:45
Friday07:00–20:45
Saturday09:00–19:45
Sunday09:00–19:45

More information