0
View order
GEL 0.00
Snacky Tsereteli
Peanut Butter
Deals
See all
Popular
GEL 11.90
GEL 19.00
snacky™ crunchy 400 g | Peanut Butter | Online Price 🐿️
400 g
GEL 2.98/100g
Popular
GEL 29.90
GEL 35.00
snacky™ crunchy 1000 g | Peanut Butter | Online Price 🐿️
1 kg
GEL 2.99/100g
GEL 59.90
GEL 90.00
2x snacky™ classic 1000 g + 1x snacky™ crunchy 400 g 🎁
2.4 kg
GEL 2.50/100g
GEL 59.90
GEL 90.00
2x snacky™ crunchy 1000 g + 1x snacky™ crunchy 400 g 🎁
2.4 kg
GEL 2.50/100g
Most ordered
See all
GEL 11.90
GEL 19.00
snacky™ crunchy 400 g | Peanut Butter | Online Price 🐿️
400 g
GEL 2.98/100g
GEL 29.90
GEL 35.00
snacky™ crunchy 1000 g | Peanut Butter | Online Price 🐿️
1 kg
GEL 2.99/100g
GEL 59.90
GEL 90.00
2x snacky™ classic 1000 g + 1x snacky™ crunchy 400 g 🎁
2.4 kg
GEL 2.50/100g
GEL 59.90
GEL 90.00
2x snacky™ crunchy 1000 g + 1x snacky™ crunchy 400 g 🎁
2.4 kg
GEL 2.50/100g
Deals
LLC Alcon Holding 405699294 Peanut Butter
See similar stores
Snacks & drinks
,
Snacky
Address
კოსმონავტების 49
0100 Tbilisi
See map
Delivery times
Monday
10:00–22:00
Tuesday
10:00–22:00
Wednesday
10:00–22:00
Thursday
10:00–22:00
Friday
10:00–22:00
Saturday
10:00–22:00
Sunday
10:00–22:00
More information
+995577683632
Visit website
Wolt
Tbilisi
Stores and groceries | Tbilisi
Snacky | Tbilisi
Snacky Tsereteli