Mellow

Your favorite coffee and pastries made with love!

This menu is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Μπάρα Ενέργειας 70 g

Με φυστικοβούτυρο, μέλι, βρώμη, peanut, αμύγδαλο, φυστίκι κελυφωτό, ηλιόσπορο, κολοκυθόσπορο, goji berry, cranberry

€3.00

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι

€3.20

Cappuccino με Γάλα Καρύδας

€3.20

Μπάρα Choco Φράουλα 70 g

Με φυστικοβούτυρο, μέλι, φράουλες freeze dried (χωρίς ζάχαρη), βρώμη, peanut, rice drops σοκολάτας υγείας 72%

€3.00

Freddoccino

Κρύο ρόφημα

€3.70

Κρουασάν με Edam, Σως Μαγιονέζας

€4.20

Cookies με Γέμιση Φυστικοβούτυρο 120 g

€3.20

Σοκολάτα

€3.40

Freddo Cappuccino με Γάλα Καρύδας

€3.40

Γρανίτα

€3.20

Τσουρέκι Γεμιστό με Πραλίνα Σοκολάτα 110-120 g

€3.00

Choco Rolls 105 g Sweet Rolls

€3.20

Taf Ποικιλία

Freddo Espresso

€2.60

Popular

Freddo Cappuccino

€2.80

Popular

Freddo Cappuccino με Γάλα Σόγιας

€3.40

Freddo Cappuccino με Γάλα Αμυγδάλου

€3.40

Freddo Cappuccino με Γάλα Καρύδας

€3.40

Freddo Macchiato

€2.70

Frappe

€2.60

Cold Brew

€3.70

Iced Latte

€2.80

Taf Ποικιλία

Espresso

€2.20

Espresso Αmericano

€2.60

Espresso Μacchiato

€2.50

Cappuccino

€2.60

Popular

Cappuccino με Γάλα Σόγιας

€3.20

Cappuccino με Γάλα Αμυγδάλου

€3.20

Cappuccino με Γάλα Καρύδας

€3.20

Flat White

€2.60

Nes

€2.60

Φίλτρου

€2.60

Ελληνικός

€2.20

Σοκολάτα

€3.40

Freddoccino

Κρύο ρόφημα

€3.70

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι

€3.20

Γρανίτα

€3.20

Iced matcha

€2.80

ΣΦΟΛΙΑΤΕΣ - ΠΡΩΙΝΟ

Κουλούρι Θεσσαλονίκης

€1.20

Κουλούρι Θεσσαλονίκης με Gouda

€1.70

Κουλούρι Θεσσαλονίκης με Σταφίδα

€1.40

Κριτσίνι Πολύσπορο

90gr

€2.70

Κριτσίνι Ηλιόσπορου

90gr

€2.70

Κριτσίνι 4 Τυριά

90gr

€2.70

Κριτσίνι Κανέλα

90gr

€2.70

Κριτσίνι Μεσογειακό

90gr

€2.70

Μελοκρίτσινο

90gr

€2.70

Κριτσίνι Ενεργού Άνθρακα με Λάδι Τρούφας και Δεντρολίβανο

90gr

€2.70

Κριτσίνια με Ντομάτα και Γλυκό Τσίλι

€2.70

SANDWICHES

Club Τοστ Γαλοπούλα με Edam, Σως Μαγιονέζας

€3.70

Panini Κοτόπουλο, Μπέικον, Φλοίδες Παρμεζάνας, Σως Παρμεζάνας

€4.40

Αραβική Πίτα Vegan με Falafel, Σάλτσα Coleslaw, Φυτική Μαγιονέζα

€4.20

Αραβική Πίτα με Γαλοπούλα, Edam, Σως Λαχανικών με Λεπτοκομμένο Αγγούρι, Καρότο

€4.20

Αραβική Πίτα με Κοτόπουλο, Λεπτοκομμένο Καρότο, Αγγούρι. Σως Μαγιονέζας

€4.20

Κρουασάν με Edam, Σως Μαγιονέζας

€4.20

ΓΛΥΚΑ SNACKS

Ατομικό Cookie Πορτοκαλιού με Κομμάτια Σοκολάτα 50 g

€1.70

Ατομικό Cookie Σοκολάτα με Κομμάτια Σοκολάτα 50 g

€2.70

Cookies με Σοκολάτα 150 g

€1.70

Cookies με Γέμιση Φυστικοβούτυρο 120 g

€3.20

Cookies Πορτοκαλιού 150 g

€1.70

Cookies Σοκολάτα με Κομμάτια Σοκολάτα 100 g

€3.20

Home Made Cookie Μήλο Κανέλα

100gr

€3.20

Home Made Cookie Bανίλια Πραλίνα Σοκολάτα

100gr

€3.20

Home Made Cookie Brownies Μπανάνα

100gr

€3.20

Soft Cookies Choco Rolls 120 g

€3.20

Home Made Cookie Red Velvet Φιστίκι

100gr

€3.20

Home Made Cookie Brownies Πραλίνα Σοκολάτα

100gr

€3.20

Cookies Βανίλια με Κομμάτια Σοκολάτα 120 g

€3.20

Ατομικό Cookie με Κανέλα και Καστανή Ζάχαρη 50g

€1.70

Choco Rolls 105 g Sweet Rolls

€3.20

Μηλοπιτάκι 115 g Sweet Rolls

€3.20

Mουστοκούλουρα 100 g Sweet Rolls

€3.20

Cookies με Kομμάτια Σοκολάτας 100 g

€3.20

Cookies Βανίλιας Γέμιση Σοκολάτας 110 g

€3.20

Cookies Πορτοκαλιού Γέμιση Σοκολάτας 110 g

€3.20

Cookies Κανέλας με Καστανή Ζάχαρη 110 g

€3.20

Cookies Αμύγδαλου 100 g

€3.20

Κοτσιδάκι Βουτύρου 120 g

€3.20

Cookies με Γέμιση Φυστικοβουτύρο 110 g

€3.20

Βατομουροπιτάκι 110 g

€3.20

Πορτοκαλιού με Αμύγδαλο Κροκάν 100 g

€3.20

Soft Cookie Σοκολάτα με Κομμάτια Σοκολάτας Λευκής και Μαύρης

€2.20

Soft Cookie με Κομμάτια Σοκολάτας

€2.20

Τσουρέκι Γεμιστό με Πραλίνα Σοκολάτα 110-120 g

€3.00

Τσουρέκι Πλεξούδα με Σοκολάτα 120-125 g

€3.00

Μπάρα Ενέργειας 70 g

Με φυστικοβούτυρο, μέλι, βρώμη, peanut, αμύγδαλο, φυστίκι κελυφωτό, ηλιόσπορο, κολοκυθόσπορο, goji berry, cranberry

€3.00

Μπάρα Banana Hemo 70 g

Με μέλι, βρώμη, μπανάνα, φυστικοβούτυρο, χουρμά, Hemo, rice choco drops 72%, ωμό κακάο

€3.00

Μπάρα Αμύγδαλο Βανίλια 70 g

Με αμυγδαλοβούτυρο, μέλι, βρώμη, peanut, αμύγδαλο, cranberry

€3.00

Μπάρα Choco Φράουλα 70 g

Με φυστικοβούτυρο, μέλι, φράουλες freeze dried (χωρίς ζάχαρη), βρώμη, peanut, rice drops σοκολάτας υγείας 72%

€3.00

Μπάρα Φράουλα Φουντούκι 70 g

Με φυστικοβούτυρο, μέλι, βρώμη, peanut, φουντούκι, φράουλα osmotic, cranberry, σοκολάτα υγείας

€3.60

Μπάρα Φυστίκι 70 g

Με φυστικοβούτυρο, μέλι, βρώμη, peanut, φυστίκι κελυφωτό, ηλιόσπορο, cranberry

€2.80

Μπάρα Φράουλα Γάλακτος 90 g

Με φυστικοβουτυρο,μέλι,βρώμη,φράουλα χωρίς ζάχαρη,cranberry χωρίς ζάχαρη ,σοκολάτα γάλακτος με stevia

€3.60

Μπάρα Γεμιστή Κρέμα Αμυγδάλου Bitter

€3.60

Τσουρέκι Σοκολάτα

€2.60

Donut Κανέλας

€2.30

Popular

Cake Ανάμεικτο

€2.20

Cake Καρότο και Σοκολάτα

€2.20

Cake Μπανάνα και Βρώμη

€2.20

Cake Λεμόνι

€2.20

Γεμιστό Brioche

Επίλεξε την γεύση που επιθυμείς

€2.20

Τσάι Bancha Earl Grey

Πράσινο τσάι με νεράντζι, περγαμόντο

€2.80

Τσάι Earl Grey

€2.80

Τσάι Μαύρο Πορτοκάλι

Με φλοίδες πορτοκαλιού

€2.80

Τσάι Μαύρο Μαστίχα

€2.80

Τσάι Rοoibos Βανίλια

Τσάι rοoibos βανίλια

€2.80

Τσάι

Επίλεξε γεύση

€2.80

ENERGY DRINKS

Monster Energy Ulra 0.5 l

€3.20

Monster Energy 0.5 l

€3.20

Monster Ενεργειακό Ποτό Full Throttle Zero Sugar 0.5 l

Κάθε μέρα αγωνιζόμαστε να δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό, αλλά για να το κάνουμε αυτό χρειαζόμαστε το σωστό καύσιμο. Όπως ακριβώς η αγωνιστική μας μηχανή, έχουμε διασφαλίσει και τη παραμικρή λεπτομέρεια αυτού του προϊόντος προκειμένου όταν χρειαστεί να δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό να είμαστε έτοιμοι! Αυτή η πολύ γευστική φόρμουλα θα σε προετοιμάσει για οτιδήποτε σου επιφυλάσσει η ζωή. Εμπλουτισμένο με την αναζωογονητική γεύση φρούτων drupe και "ντυμένο'' με ένα μοναδικό σχέδιο που δημιουργήσαμε μαζί με τον Mad Dog Jones, αυτό το ενεργειακό ποτό είναι γεμάτο με όλα τα συστατικά όταν χρειάζεται να είμαστε σε ρυθμό αγώνα - ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!

€3.20(500 ml, €6.40/l)

Monster Energy Ultra Strawberry Dreams 0.5 l

Monster energy ultra strawberry dreams 500ml

€3.20(500 ml, €6.40/l)

Monster Energy Mango Loco 0.5 l

€3.20(500 ml, €6.40/l)

Hell Energy Green Apple 0.5 l

€1.20

Red Bull Energy Drink 0.25 l

€2.00(250 ml, €8.00/l)

Coca-Cola 0.33 l

€2.20

Coca-Cola Zero 0.33 l

Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι

€2.20(330 ml, €6.67/l)

Amita Φυσικός Χυμός Motion 0.33 l

Η Amita Motion, είναι ο πρώτος 100% φυσικός χυμός με 9 φρούτα και 7 βιταμίνες, που έχει ξεχωρίσει στην ελληνική αγορά. Έχει καταφέρει να γίνει ο αγαπημένος χυμός των νέων και όχι μόνο, με την άρρηκτη ταύτισή του τόσο με τη φυσική ενέργεια και τη διατροφική αξία όσο και με την έκφραση της Θετικής Ενέργειας που ο καθένας κρύβει μέσα του και μοιράζεται με τους γύρω του. Ένα ποτήρι Amita Motion 200ml καλύπτει το 40% της Συνιστώμενης Ημερήσιας Παροχής στις βιταμίνες, που περιέχει ο χυμός (Βιταμίνη C, βιταμίνη B6, Βιταμίνη Β12, Βιοτίνη, Βιταμίνη Ε, Νιασίνη, Φoλικό οξύ). Πλέον κυκλοφορεί και με μη αποσπώμενο καπάκι συμβάλλοντας στον περιορισμό των απορριμμάτων με την ανακύκλωση ολόκληρης της συσκευασίας.

€2.70(330 ml, €8.18/l)

Amita Φρουτοποτό Πορτοκάλι-Μήλο-Βερύκοκο 0.25 l

Εμείς στην Amita παρασκευάζουμε και συσκευάζουμε τους χυμούς μας με τις πιο σύγχρονες μεθόδους για να έχετε στο ποτήρι σας τον καλύτερο συσκευασμένο χυμό. Χρησιμοποιούμε εξαιρετικές ποικιλίες φρούτων, εξασφαλίζοντας έτσι τις υψηλότερες προδιαγραφές ποιότητας και ασφάλειας με χυμούς που έχουν υπέροχη γεύση. Οι χυμοί Amita δεν περιέχουν συντηρητικά και πριν τους ανοίξετε μπορείτε να τους αφήνετε εκτός ψυγείου χωρίς τον κίνδυνο αλλοιώσεων, χάρη στην παστερίωση τους και στην ασηπτική συσκευασία TETRA PAK. Πλέον κυκλοφορούν και με μη αποσπώμενο καπάκι συμβάλλοντας στον περιορισμό των απορριμμάτων με την ανακύκλωση ολόκληρης της συσκευασίας.

€2.20(250 ml, €8.80/l)

Schweppes Orangeade with a Hint of Orange Blossom 0.33 l

Xωρίς ζάχαρη

€2.20

Λουξ Πορτοκαλάδα 0.33 l

€2.20

Λουξ Πορτοκαλάδα χωρίς Ανθρακικό 0.33 l

€2.20

Λουξ Λεμονάδα 0.33 l

€2.20

Amita Βύσσινο 0.25 l

€2.20

Σουρωτή 0.25 l

€2.20

Νερό 0.5 l

€0.50

Popular

Arizona Green Tea Pomegranate 0.45 l

€3.20

Arizona Green Tea Diet 0.45 l

€3.20

Fanta μπλε Χωρίς Ανθρακικό

€2.20

Fanta Πορτοκάλι

€2.20

Lipton Ice Tea Ροδάκινο

€2.50

Lipton Ice Tea Λεμόνι

€2.50

Schweppes Lemonade μέ Γεύση Περγαμόντο Ιβίσκος 0.33 l

€2.20

Arizona iced green tea peach flavour 0.5 l

€3.20

Green mocktails passion fruit 0.33 l

€2.20

Green lemonade carbonated-no added sugar 0.33 l

€2.20

ΜΠΥΡΕΣ - ΠΟΤΑ

Άλφα 0.33 l

€2.20(5% vol)

18+

Corona 0.335 l

€3.70(5% vol)

18+

Sweets, delicious puffs, but also coffee at your door!

Address

Likiou 50 Ag. Paraskevi

15341 Athens

See map

Delivery times

Monday07:00–20:00
Tuesday07:00–20:00
Wednesday07:00–20:00
Thursday07:00–20:00
Friday07:00–20:00
Saturday08:00–18:00
Sunday09:00–18:00