To Paragadi

Fresh fish everyday!

This product offering is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?

ΨΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΒΟΣΚΗΣ

  • €6.45

    Λυθρίνια μέτρια Ελλάδος

    250 g€25.80/kg
  • €3.70

    Μαριδάκι Ελλάδος

    250 g€14.80/kg
  • €5.95

    Κουτσουμουράκι Ελλάδος

    250 g€23.80/kg
  • €53.64

    Μπακαλιάρος Ελλάδος

    300 g€29.80/kg
  • €2.95

    Ζακετάκια Ελλάδος

    250 g€11.80/kg

To Paragadi offers fresh fish seafood and shellfish in a wide variety every day!

See similar stores

Address

25is Martiou 36, Peristeri

121 32 Athens

See map

Delivery times

Monday08:00–13:00
Tuesday08:00–13:00
Wednesday08:00–13:00
Thursday08:00–13:00
Friday08:00–13:00
Saturday08:00–13:00
SundayClosed