Cava Brouzos Mykonos

Discover a wide range of wines and drinks!

This product offering is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?

VODKA

    • 18+
    €25.50

    Stolichnaya Vodka 0.7 l

    • 18+
    €26.00

    Absolut 0.7 l

    • 18+
    €69.30

    Belvedere 0.7 l

    • 18+
    €200.00

    Belvedere Vodka 1.75 l

    40% vol
    • 18+
    €68.30

    Grey Goose Premium Βότκα, 700 ml

    700 ml, 40% vol€97.57/l
    • 18+
    €198.00

    Grey Goose 1.75 l

    40% vol
    • 18+
    €63.50

    Ciroc Vodka, 700 ml

    700 ml, 40% vol€90.71/l
    • 18+
    €185.00

    Ciroc Vodka 1.75 l

    700 ml, 40% vol€264.29/l
    • 18+
    • Sold out
    €35.00

    Tito's Handmade Vodka Gluten Free 0.7 l

    • 18+
    • Sold out
    €130.00

    Tito's Handmade Vodka Gluten Free 1.75 l

    • 18+
    • Sold out
    €67.00

    Beluga Vodka Noble 0.7 l

    40% vol
    • 18+
    €231.90

    Beluga Vodka Gold Line Leather 0.7 l

    40% vol
    • 18+
    €135.00

    Beluga Noble 1.5 l

    40% vol
    • 18+
    €35.10

    Ketel One 0.7 l

    40% vol
    • 18+
    €28.00

    Absolut Citron 0.7 l

    40% vol
    • 18+
    €30.30

    Serkova Crystal Pure Vodka 0.7 l

    40% vol
    • 18+
    €78.00

    Absolut Elyx 0.7 l

    40% vol
    • 18+
    €265.00

    Belvedere 10 0.7 l

    40% vol

If you are looking for a variety of drinks and wines, in Cava Brouzo you will find any label you want.

See similar stores

Address

Evangelistraki

84600 Mykonos

See map

Delivery times

Monday11:00–13:45, 17:30–20:45
Tuesday11:00–13:45, 17:30–20:45
Wednesday11:00–13:45, 17:30–20:45
Thursday11:00–13:45, 17:30–20:45
Friday11:00–13:45, 17:30–20:45
Saturday11:00–13:45, 17:30–20:45
SundayClosed