Giga Bite

Tasteful sandwiches!

This menu is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Club Sandwich με Γαλοπούλα -15%

Με τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μπέικον, μαγιονέζα

€5.53€6.50

Club Sandwich με Φιλέτο Κοτόπουλο -15%

Με τυρί, μπέικον, μαρούλι, ντομάτα, μαγιονέζα και κίτρινη σως

€6.38€7.50

Sandwich με Λουκάνικο Φρανκφούρτης

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.50

Πατάτες

€3.50

Giga Club Sandwich

Με φιλέτο κοτόπουλο, μαγιονέζα, κέτσαπ, τηγανητό αυγό, edam, μπέικον, μαρούλι και ντομάτα

€8.50

Sticks Mac & Cheese

4 τεμάχια. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές και ketchup

€5.90

Sandwich με Ζαμπόν

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.20

Sandwich με Κεφτεδάκι Μοσχαρίσιο

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€4.00

Hot Dog Καραμελωμένο Κρεμμύδι

Με καραμελωμένο κρεμμύδι, μαγιονέζα, κέτσαπ, μουστάρδα

€3.90

Τυροκροκέτες

Συνοδεύεται από πατάτες

€6.00

Ποικιλία Ατομική

€8.00

Hot Dog Classic

Με βραστό λουκάνικο, κέτσαπ και μουστάρδα

€3.30

OFFERS

Club Sandwich με Φιλέτο Κοτόπουλο -15%

Με τυρί, μπέικον, μαρούλι, ντομάτα, μαγιονέζα και κίτρινη σως

€6.38€7.50

Popular

Club Sandwich με Γαλοπούλα -15%

Με τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μπέικον, μαγιονέζα

€5.53€6.50

Popular

Sticks Φιλαδέλφεια και Διάφορα Τυριά

6 τεμάχια. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές και κίτρινη sauce

€5.90

Sticks Mac & Cheese

4 τεμάχια. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές και ketchup

€5.90

Τυροκροκέτες

Συνοδεύεται από πατάτες

€6.00

Φλογέρες με Τυρί και Αλλαντικά

Συνοδεύεται από πατάτες

€6.00

Spring Rolls Λαχανικών

4 Τεμάχια. Με λαχανικά. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές

€6.00

Πατάτες

€3.50

Πατάτες με Μπέικον και BBQ Sauce

€5.50

Μερίδα Πατάτες Deluxe

€5.00

Μερίδα Πατάτες Deluxe Ceaser Sauce & Παρμεζάνα και Μπέικον

€7.00

SANDWICH

Sandwich με Λουκάνικο Χωριάτικο

Με λουκάνικο χωριάτικο, ομελέτα, πατάτες, BBQ sauce

€4.90

Sandwich με Φιλέτο Κοτόπουλο

Με φιλέτο κοτόπουλο, μπέικον, μαρούλι ,caesar sauce

€4.90

Sandwich με Κοτομπουκιές

Με κοτομπουκιές, ντομάτα, philadephia ,πατάτες

€4.90

Sandwich με Μπιφτέκι

Με μπιφτέκι, πατάτες, τυρί, τυροκαυτερή

€4.90

Sandwich με Ντοματοκεφτέδες

Με ντοματοκεφτέδες και πατάτες

€4.00

Sandwich με Κολοκυθοκεφτέδες

Με κολοκυθοκεφτέδες και πατάτες

€3.80

MY SANDWICH

Sandwich με Γαλοπούλα

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.00

Sandwich με Φιλέτο Κοτόπουλο

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.80

Sandwich με Κοτομπουκιές

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.80

Sandwich με Λουκάνικο Φρανκφούρτης

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.50

Sandwich με Κεφτεδάκι Μοσχαρίσιο

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€4.00

Sandwich με Ζαμπόν

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.20

Sandwich με Μπέικον

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.20

Sandwich με Μπιφτέκι

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€4.00

Sandwich με Λουκάνικο Χωριάτικο

Με τα υλικά της επιλογής σου και πατάτες

€3.70

Sandwich με Μπιφτέκι Λαχανικών και Πατάτες

€3.50

MY CREPA

Φτιάξε τη Δική σου Αλμυρή Κρέπα

€2.50

Popular

Φτιάξε τη Δική σου Γλυκιά Κρέπα

€2.50

SMASHED BURGERS

Διπλό smashed μπιφτέκι από 100% μοσχαρίσιο κίμα και αφράτο potato bun

The Boss

potato bun, διπλό μπιφτέκι από 100% μοσχαρίσιο κιμά, διπλό cheddar, μπέικον, pickle sauce, καραμελωμένα κρεμμύδια, iceberg

€8.50

Sugar Crush

potato bun, διπλό μπιφτέκι από 100% μοσχαρίσιο κίμα, διπλό cheddar, μπέικον, μαγιονέζα, bbq sauce, καραμελωμένα κρεμμύδια

€8.50

Forever

potato bun, διπλό μπιφτέκι από 100% μοσχαρίσιο κίμα, διπλό cheddar, pickle sauce, κρεμμύδι, κέτσαπ, μουστάρδα

€7.00

Sunrise

potato bun, διπλό μπιφτέκι από 100% μοσχαρίσιο κίμα, διπλό cheddar, μπέικον, μαγιονέζα

€7.50

Red Hot Chili Peppers

potato bun, διπλό μπιφτέκι από 100% μοσχαρίσιο κίμα, διπλό cheddar, μπέικον, iceberg, ταρτάρ καυτερής κόκκινης πιπεριάς, μαγιονέζα

€7.50

BURGERS

Bbq Burger

Με edam, μαγιονέζα, bbq sauce και πατάτες

€6.50

Classic Hamburger

Με μπιφτέκι, edam, ketcup και μουστάρδα

€6.50

Giga BBQ Burger

Με μπιφτέκι, μαρούλι, ντομάτα, cheddar, καραμελωμένα κρεμμύδια, μπέικον και bbq sauce

€8.50

Burger Fillet

Με φιλέτο κοτόπουλο, κίτρινη sauce, edam, μαρούλι και μπέικον

€7.20

Double Bite Burger

Με 2 μοσχαρίσια μπιφτέκια, sauce με πίκλες, μαρούλι, ντομάτα, μπέικον και cheddar

€9.90

Ceasar's Βurger

Με φιλέτο κοτόπουλο, μπέικον, παρμεζάνα, μαρούλι, καλαμπόκι και Ceasars sauce

€8.20

Cheeseburger

Με μοσχαρίσιο μπιφτέκι, μαγιονέζα, μαρούλι, μπέικον, ντομάτα, τσένταρ τυρί και αγγουράκι τουρσί. Συνοδεύεται από πατάτες

€7.90

Chickenburger

Με κοτομπουκιές, κίτρινη σως, μαρούλι, μπέικον, ντομάτα και τσένταρ τυρί. Συνοδεύεται από πατάτες

€7.70

Giga CheeseBurger

Με μπιφτέκι, μαρούλι, ντομάτα, αγγουράκι τουρσί, μπέικον, τηγανητό αυγό, μαγιονέζα και cheddar

€8.90

Mayonion Burger

Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, μπέικον, edam, κρεμμύδι, ντομάτα και μαγιονέζα

€7.40

Greek burger

Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, τυρί φέτα, ρίγανη, πιπεριά πράσινη, ντομάτα ψητή, μουστάρδα, bbq sauce

€9.00

CLUB SANDWICH

Giga Club Sandwich

Με φιλέτο κοτόπουλο, μαγιονέζα, κέτσαπ, τηγανητό αυγό, edam, μπέικον, μαρούλι και ντομάτα

€8.50

Club Sandwich με Γαλοπούλα

Με τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μπέικον, μαγιονέζα

€6.50

Club Sandwich με Φιλέτο Κοτόπουλο

Με τυρί, μπέικον, μαρούλι, ντομάτα, μαγιονέζα και κίτρινη σως

€7.50

Club Sandwich Breakfast

Με ομελέτα, φέτα, μπέικον, bbq sauce, πιπεριά, μαγιονέζα και ντομάτα

€8.50

Club Sandwich Philadelphia

Με γαλοπούλα, μπέικον, μαρούλι, ντομάτα και philadelphia

€7.50

HOT DOGS

Hot Dog Classic

Με βραστό λουκάνικο, κέτσαπ και μουστάρδα

€3.30

Hot Dog Καραμελωμένο Κρεμμύδι

Με καραμελωμένο κρεμμύδι, μαγιονέζα, κέτσαπ, μουστάρδα

€3.90

Hot Dog Mayonion

Με ντομάτα, κρεμμύδι, μαγιονέζα

€3.70

Hot Dog με Τουρσί Λαχανικών

Με λουκάνικο φρανκφούρτης, τουρσί λαχανικών, κέτσαπ και μουστάρδα

€3.70

Hot Dog Βbq

Με λουκάνικο Φρανκφούρτης, καραμελωμένα κρεμμύδια, bbq sauce

€3.90

Kεφτεδάκια Τηγανιτά

Συνοδεύεται από πατάτες και κέτσαπ

€7.00

Κοτομπουκιές

Συνοδεύεται από πατάτες και κίτρινη sauce

€7.50

Ποικιλία Ατομική

€8.00

Ντοματοκεφτέδες Μερίδα

5 τεμάχια. Συνοδεύεται από πατάτες και dip ketchup

€6.50

Mπιφτέκι Λαχανικών Μερίδα

2 τεμάχια. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές

€6.00

Κολοκυθοκεφτέδες Μερίδα

6 τεμάχια. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές

€6.00

Μερίδα Μπιφτέκι

Με δύο μπιφτέκια και πατάτες

€8.00

Ceasar's

€6.50

Νερό 0.5 l

€0.50

Μπύρα Κουτί Alpha 0.33 l

Δροσερή, ελαφριά, ξεδιψαστική, πίνεται εύκολα και διαθέτει πλούσιο αφρό. Έχει απαλό άρωμα βύνης και μαγιάς και πλούσια, βελούδινη γεύση με νότες φρούτων. Η ΑΛΦΑ είναι μία από τις παλαιότερες μάρκες μπύρας στην Ελλάδα. Κυκλοφόρησε το 1961 και υπήρξε η πρώτη μπύρα ευρείας κυκλοφορίας που είχε ελληνικό όνομα.

€2.00(330 ml, 5% vol, €6.06/l)

18+

Coca-Cola 0,33 l

Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Popular

Coca-Cola Zero 0,33 l

€1.50

Popular

Sprite 0,33 l

€1.50

Fanta Πορτοκαλάδα 0,33 l

Fanta Πορτοκαλάδα: το εμβληματικό, γευστικό ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Fanta Λεμονάδα 0,33 l

€1.50

Schweppes Soda Water 0.33 l

€1.50

The sandwich you will love!

See similar venues

Address

25is Martiou 56

26225 Patras

See map

Delivery times

Monday16:00–01:00
Tuesday16:00–01:00
Wednesday16:00–01:00
Thursday16:00–01:00
Friday16:00–01:00
Saturday16:00–01:00
SundayClosed

More information