All About Coffee

All About Coffee

Coffee and snacks for a good morning !

This menu is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Πεϊνιρλί Ιταλικό Special

€3.00

Σπανακοτυρόπιτα

Τετράγωνη

€3.00

Λουκουμάς

€3.00

Μπαγκέτα Λευκή με Καπνιστή Γαλοπούλα, Gouda και Sauce Μουστάρδας

€3.30

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι

€3.20

Τυρόπιτα Χειροποίητη

€3.00

Μπαγκέτα Ολικής Άλεσης με Καπνιστή Γαλοπούλα, Gouda και Sauce Μουστάρδας

€3.30

Σοκολάτα

€3.00

Freddocino

€3.50

Φυσικός Χυμός Ανάμεικτος

Με φρούτα εποχής

€3.40

Brioche Κοτόπουλο Special

€3.30

Σοκολάτα Strawberry

€3.00

Espresso

€2.40Incl. €0.10 deposit

Espresso Ristretto

€2.40Incl. €0.10 deposit

Espresso Americano

€2.40Incl. €0.10 deposit

Espresso Lungo

€2.40Incl. €0.10 deposit

Espresso Latte

€2.40Incl. €0.10 deposit

Espresso Macchiato

€2.50Incl. €0.10 deposit

Espresso con Panna

€2.60Incl. €0.10 deposit

Freddo Espresso

€2.60Incl. €0.10 deposit

Popular

Freddo Espresso Latte

€2.70Incl. €0.10 deposit

Popular

Cappuccino

€2.50Incl. €0.10 deposit

Cappuccino Latte

€2.60Incl. €0.10 deposit

Freddo Cappuccino

€2.70Incl. €0.10 deposit

Popular

Flat White

€2.80Incl. €0.10 deposit

Nes

€2.10Incl. €0.10 deposit

Frappe

€2.10Incl. €0.10 deposit

Φίλτρου

€2.40Incl. €0.10 deposit

Ελληνικός

€2.20Incl. €0.10 deposit

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι

€3.20

Φυσικός Χυμός Ανάμεικτος

Με φρούτα εποχής

€3.40

Freddocino

€3.50

Τσάι

€1.90Incl. €0.10 deposit

Milkshake Σοκολάτα

€4.60

Milkshake Βανίλια

€4.60

Milkshake Φράουλα

€4.60

Γρανίτα Φράουλα

€2.50

Ice Tea Green Tea With Lemon

€2.20

Ice Tea Green Tea With Mint

€2.20

Σοκολάτα

€3.00

Σοκολάτα Λευκή

€3.00

Σοκολάτα Bueno

€3.00

Σοκολάτα Strawberry

€3.00

Σοκολάτα Αλατισμένη Καραμέλα

€3.00

Σοκολάτα Hazelnut

€3.00

Σοκολάτα Spicy

€3.00

Σοκολάτα Lila Pause

€3.00

Σοκολάτα All About

€3.00

Σοκολάτα Mastic

€3.00

Κρουασάν Σοκολάτα

€2.10

Λουκανικόπιτα

€2.50

Κασερόπιτα Χωριάτικη

€2.70

Κουλούρι Θεσσαλονίκης

€1.00

Popular

Κουλούρι Θεσσαλονίκης Ολικής Άλεσης

€1.00

Κρουασάν Βουτύρου

€2.10

Λουκουμάς

€3.00

Τυρόπιτα Κουρού

€2.20

Μπουγάτσα Σερρών Κρέμα

Παραδοσιακή

€2.80

Τυρόπιτα Χειροποίητη

€3.00

Φλογέρα Φιλαδέλφια

€2.20

Σπανακοτυρόπιτα

Τετράγωνη

€3.00

Brioche Κοτόπουλο Special

€3.30

Pizzoto Πεπερόνε

€3.30

Κρουασάν Ζαμπόν και Τυρί Premium

€2.80

Πεϊνιρλί Ιταλικό Special

€3.00

SANDWICHES

Μπαγκέτα Ολικής Άλεσης με Καπνιστή Γαλοπούλα, Gouda και Sauce Μουστάρδας

€3.30

Μπαγκέτα Λευκή με Καπνιστή Γαλοπούλα, Gouda και Sauce Μουστάρδας

€3.30

Rustiko-Μπαγκέτα

Σουσάμι, κοκτέιλ σως,iceberg,τοματα, ενταμ, κοτομπουκιες,παρμεζανα

€4.60

Bretzel-Μπαγκέτα

Σως μουστάρδας, iceberg,τοματα,σαλαμι αερος,ενταμ

€4.70

Μπριός-Viennois

σως μουσταρδας, iceberg, τοματινια,κοτοπουλο , παρμεζανα

€4.60

Donut Oreo

Τεμάχιο

€1.70

Amita Motion 0.33 l

€1.50

Amita Βύσσινο 0.25 l

€1.30

Amita Πορτοκάλι 0.33 l

€1.30

Amita Motion 1 l

€3.30

Amita Πορτοκάλι 1 l

€3.30

Amita Ροδάκινο 0.25 l

€1.30

Amita Ροδάκινο 1 l

€3.30

ENERGY DRINKS

Red Bull 0.25 l

ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ Είτε πρόκειται για πάρτυ, συναντήσεις με φίλους, gaming, διάβασμα ή δουλειά, το Red Bull Energy Drink είναι η ιδανική επιλογή για αυτές τις στιγμές και πολλές άλλες. Η ειδική φόρμουλα του Red Bull Energy Drink περιέχει συστατικά υψηλής ποιότητας: Καφεΐνη, Ταυρίνη, Βιταμίνες Ομάδας Β, Σάκχαρα, Αλπικό Νερό. Τα κουτάκια Red Bull είναι κατασκευασμένα από 100% ανακυκλώσιμο αλουμίνιο. Αναζωογονεί σώμα και πνεύμα.®

€2.00(250 ml, €8.00/l)

Hell Energy Classic 0.25 l

Γεύση tutti –frutti, καφεϊνούχο , εμπλουτισμένο με βιταμίνες, ανθρακούχο ποτό, χωρίς αλκοόλ. Παστεριωμένο.

€1.00(250 ml, €4.00/l)

Hell Energy Drink Apple 0.25 l

€1.30

Hell Energy Drink Red Grape 0.25 l

€1.30

Red Bull 0.355 l

€1.99

Hell Black Cherry 0.25 l

€1.00

Hell Blackcurrant 0.25 l

€1.00

Coca-Cola 0.33 l

Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι

€1.20(330 ml, €3.64/l)

Coca-Cola Light 0.33 l

Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό

€1.20(330 ml, €3.64/l)

Coca-Cola Zero 0.33 l

Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι

€1.20(330 ml, €3.64/l)

Fanta Κόκκινη 0.33 l

€1.20

Fanta Μπλε 0.33 l

€1.20

Sprite 0.33 l

Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Schweppes Soda Water 0.33 l

Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppes από το 1783.

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Schweppes Σόδα Λεμόνι 0.33 l

Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppe από το 1783.

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Schweppes Pink Grapefruit 0.33 l

Ήρθε για να δώσει χρώμα σε κάθε σου στιγμή. Το νέο ανθρακούχο αναψυκτικό της Schweppes με γεύση ροζ γκρέιπφρουτ και μέντα.

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Schweppes Ginger Ale 0.33 l

Έχει καθιερωθεί ως η «σαμπάνια των αναψυκτικών» και αποτελεί βασικό προϊόν της μάρκας από το 1870. Έχει καταγωγή από την Αμερική και θα το λατρέψουν όσοι αγαπούν τις δυνατές συγκινήσεις, αφού διακρίνεται από την έντονη και «πικάντικη» γεύση του ginger.

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Schweppes Orangeade 0.33 l

Οι αγαπημένες μας γεύσεις απόκτησαν χαρακτήρα. Πορτοκάλι με γεύση ανθός πορτοκαλιού. Χωρίς ζάχαρη. Διαθέσιμο μόνο στην Ελλάδα.

€1.50(330 ml, €4.55/l)

Coca-Cola Zero 0.5 l

Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι

€1.50(500 ml, €3.00/l)

Coca-Cola 0.5 l

Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι

€1.50(500 ml, €3.00/l)

Fanta Κόκκινη 0.5 l

Fanta Πορτοκαλάδα: το εμβληματικό, γευστικό ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου

€2.00(500 ml, €4.00/l)

Fanta Λεμονάδα 500ml

Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.

€2.00(500 ml, €4.00/l)

Sprite 0.5 l

Η Sprite είναι η τέλεια πρόταση για όσους θέλουν να ξεδιψάσουν με την αυθεντική και δροσιστική γεύση Lemon Lime αλλά και με χαμηλές θερμίδες! key words: ΑΝΑΨΥΧΤΙΚΟ, ΑΝΑΨΥΧΤΙΚΑ, σπραιτ, γκαζόζα, sprite, ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ, ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ,

€2.00(500 ml, €4.00/l)

Coca-Cola 1.5 l

Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι

€2.50(1.5 l, €1.67/l)

Coca-Cola Zero 1.5 l

Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι

€2.50(1.5 l, €1.67/l)

Sprite 1.5 l

Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.

€2.50(1.5 l, €1.67/l)

Coca-Cola Light 0.5 l

Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό

€1.50(500 ml, €3.00/l)

Fanta Κόκκινη 1.5 l

€2.50

Fanta Λεμονάδα 1.5L

Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.

€2.50(1.5 l, €1.67/l)

Νερό 0.5 l

€0.50

Popular

Schweppes Mojito 0.33 l

€1.00

Schweppes Lemonade With A Hint Of Bergamot και Hibiscus 0.33 l

€1.00

Coca-Cola Stevia 0.5 l

€1.30

Fanta Μπλε 0.5 l

€1.30

Schweppes Soda 0.5 l

€1.10

ΜΠΥΡΕΣ - ΠΟΤΑ

Άλφα 0.33 l

€1.50(5% vol)

18+

Άλφα 0.5 l

€2.00(5% vol)

18+

Fix 0.33 l

€1.50(5% vol)

18+

Fix 0.5 l

€3.00(5% vol)

18+

Amstel Μπύρα Lager Κουτί, 330 ml

Όταν λέμε μπύρα, εννοούμε ΑΜΣΤΕΛ. Διαχρονική Lager μπύρα, η ΑΜΣΤΕΛ συνοδεύει τις αυθεντικές ελληνικές μας στιγμές πάνω από 50 χρόνια. Παράγεται από 100% Ελληνικό κριθάρι από 2.500 Έλληνες παραγωγούς. Έχει γεμάτη και πλούσια γεύση, χάρη στο χαρακτηριστικό άρωμα λυκίσκου και μαγιάς. Το χρυσό της χρώμα είναι αποτέλεσμα συνδυασμού ανοιχτόχρωμης και σκουρόχρωμης βύνης. Η θέση της, πάντα δίπλα στο πιάτο σου Key Words: Μπύρες, Μπυρες, Μπύρα, Μπυρα, Μπιρα, Μπίρα, Μπυρ, Μπυ, Μπιρ, Μπι, Beer, Bee, Be, Ποτό, Ποτο, Ποτά, Ποτα, Ποτ, Πο, Alcohol, Alcoho, Alcoh, Alco, Amstel, Amste, Amst, Ams, Άμστελ, Αμστελ, Αμστε, Αμστ, Αμσ, Lager, Lage, Lag, Lager, Λάγκερ, Λαγκερ, Λαγκε, Λαγκ

€1.50(330 ml, 5% vol, €4.55/l)

18+

Άλφα Weiss Φιάλη 0.5 l

€3.00(5% vol)

18+

Heineken 0.33 l

€1.50(5% vol)

18+

Heineken 0.5 l

€2.00(5% vol)

18+

Amstel 0.375 l

€1.20

18+

Amstel 0.5 l

€1.70

18+

Αρετή 0.5 l

€1.20

18+

Drink your coffee with baguettes and snacks !

Address

Akti Salaminomachon 43 Palouka, 18900 Salamina

18900 Salamina

See map

Delivery times

Monday07:00–21:00
Tuesday07:00–21:00
Wednesday07:00–21:00
Thursday07:00–21:00
Friday07:00–21:00
Saturday07:00–21:00
Sunday07:00–21:00

More information