This menu is in Croatian. Would you like to view a machine translation in another language?
Most ordered
Capricciosa
Pelati, sir, mozzarella, kuhana šunka, šampinjoni, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€11.50

Pepperoni
Pelati, sir, mozzarella, kulen, chilli papričice, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00

Vesuvio
Pelati, sir, mozzarella, kuhana šunka, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€11.00

Slavonska
Pelati, sir, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, šampinjoni, panceta, kulen, ljuti feferoni, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.00

Margherita
Pelati, sir, mozzarella, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€10.00

Ćevapi
Junetina, luk, lepinja, začini *slika je simbolična
€12.00

Domaće palačinke s Nutellom
2x domaća palačinka s Nutellom *slika je simbolična
€4.00
Remetska
Pelati, sir, mozzarella fior di latte, panceta, vratina, vrhnje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.50

Chicken strips
Pohana piletina, domaći kruščić iz krušne peći, prilog pekarski krumpir, ketchup, začini *slika je simbolična
€10.00

Coca - Cola 0,5 l
Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.
€3.00(500 ml, €6.00/l)
Hercegovačka
Pelati, sir, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, vratina, panceta, feta sir, rikula, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.00

Cinque formaggi
Pelati, sir, mozzarella, mozzarella di bufala, parmezan, gorgonzola, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00

PREDJELA
Caesar salata
Pileći file, iceberg salata, pržena panceta, cherry rajčice, krutoni, dressing *slika je simbolična
€12.00

Tuna salata
Tuna, kukuruz, iceberg salata, rikula, cherry rajčice, acceto balsamico *slika je simbolična
€13.00

Mazalice
Junetina na lepinji, prilog kajmak, začini *slika je simbolična
€10.00

PIZZA CLASSICO
Margherita
Pelati, sir, mozzarella, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€10.00

Funghi
Pelati, sir, mozzarella, šampinjoni, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€10.50

Vesuvio
Pelati, sir, mozzarella, kuhana šunka, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€11.00

Capricciosa
Pelati, sir, mozzarella, kuhana šunka, šampinjoni, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€11.50

Piccante
Pelati, sir, mozzarella, kuhana šunka, panceta, ljuti feferoni, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00

Pepperoni
Pelati, sir, mozzarella, kulen, chilli papričice, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00

Cinque formaggi
Pelati, sir, mozzarella, mozzarella di bufala, parmezan, gorgonzola, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00

Hercegovačka
Pelati, sir, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, vratina, panceta, feta sir, rikula, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.00

Slavonska
Pelati, sir, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, šampinjoni, panceta, kulen, ljuti feferoni, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.00

Remetska
Pelati, sir, mozzarella fior di latte, panceta, vratina, vrhnje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.50

Pollo
Pelati, sir, mozzarella, piletina, cherry rajčice, tartar umak, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00

Deluxe
Pelati, sir, mozzarella fior di latte, pršut, češnjak i peršin u ekstra djevičanskom maslinovom ulju, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.00

PIZZE TANKE
Primavera
Pelati, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, sušene rajčice, ribani kozji sir, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.50

Siciliana
Pelati, mozzarella fior di latte, inčuni, cherry rajčice, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.50

Pizza s pancetom
Pelati, mozzarella fior di latte, panceta, cherry rajčice, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.50

Buffalina
Pelati, mozzarella fior di latte, mozzarella di buffala, rikula, ekstra djevičansko maslinovo ulje, cherry rajčice, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.50

Pizz'up
Pelati, mozzarella fior di latte, pršut, cherry rajčice, rikula, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.50

Tuna
Pelati, mozzarella fior di latte, tuna, luk, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€13.00

Klasična
Pelati, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, šampinjoni, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.50

Ljuta
Pelati, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, panceta, jalapeno papričice, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.50
Pizza sa šunkom
Pelati, mozzarella fior di latte, kuhana šunka, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00
Zelena
Pelati, mozzarella fior di latte, tikvice, kukuruz, šampinjoni, paprika, cherry rajčice, riviera masline, ekstra djevičansko maslinovo ulje, svježi bosiljak *slika je simbolična
€12.00

Kraljica
Pelati, mozzarella fior di latte, ekstra djevičansko maslinovo ulje, riviera masline, svježi bosiljak *slika je simbolična
€11.00
JELA S ROŠTILJA
Plata No.2
2x punjeni lungić, 8x ćevapi, 2x pileći file, 1x pljeskavica sa sirom, 1x pljeskavica gurmanska, 2x roštilj kobasice, prilog: pekarski krumpir, onion rings, zapečeni grah, coleslaw salata, kajmak, luk, lepinje *slika je simbolična
€75.00

Plata No.1
1x punjeni lungić, 4x ćevap, 1x pileći file, 1x pileći batak zabatak, 2x roštilj kobasice, prilog: pekarski krumpir, zapečeni grah, coleslaw salata, kajmak, luk, lepinje *slika je simbolična
€42.00

Punjeni lungić
Svinjski file punjen sirom, dimljenom vratinom i kiselim krastavcima, luk i lepinja, začini *slika je simbolična
€17.00

Gurmanska pljeskavica
Junetina punjena sirom, dimljenom vratinom i chilli papričicama, luk, lepinja, začini *slika je simbolična
€15.00

Pljeskavica sa sirom
Junetina punjena sirom, luk, lepinja, začini *slika je simbolična
€14.00

Pileći bečki odrezak
Pohana piletina, tartar i kruščić iz krušne peći *slika je simbolična i prilog nije uključen u cijenu
€12.00

Ćevapi
Junetina, luk, lepinja, začini *slika je simbolična
€12.00

Pileći file sa žara
Piletina na žaru, luk, lepinja, začini *slika je simbolična
€11.00

Ćevapi u kajmaku
Junetina, kajmak, luk, lepinja, začini *slika je simbolična
€14.00

Pileći batak-zabatak
Otkošteni batak-zabatak, luk, lepinja *slika je simbolična
€12.00
Punjeni pileći batak-zabatak
Otkošteni batak-zabatak punjen šunkom i sirom, luk, lepinja *slika je simbolična
€16.00
Roštilj kobasice
4 roštilj kobasice, senf, lepinja *slika je simbolična
€12.00
BBQ
Burger No.1 s prilogom
Junetina, panceta, coleslaw umak, cheddar, svježa rajčica, rikula, prilog pekarski krumpir, začini *slika je simbolična
€12.00

Burger No.2 s prilogom
Junetina, coleslaw umak, cheddar, kiseli krastavci, iceberg salata, prilog pekarski krumpir *slika je simbolična
€12.00

BBQ ribs
Marinirana svinjska rebarca, kuhana u umaku od meda i chillija te pečena na roštilju, prilog: pekarski krumpir, coleslaw salata, kruščić iz krušne peći *slika je simbolična
€16.00

LASAGNE
Lasagne Bolognese
Mljeveno meso, pelati, beschamel, sir, mozzarella *slika je simbolična
€13.00

Ćevapi mini
5 ćevapa, pola lepinje, ketchup, prilog pekarski krumpir, začini *slika je simbolična
€10.00

Chicken strips
Pohana piletina, domaći kruščić iz krušne peći, prilog pekarski krumpir, ketchup, začini *slika je simbolična
€10.00

SALATE
Šopska salata
Paprika, krastavac, rajčica, feta sir *slika je simbolična
€6.00

Miješana salata
Iceberg salata, rajčica, paprika, krastavac *slika je simbolična
€5.00

Krastavci s vrhnjem
Krastavac, vrhnje *slika je simbolična
€5.00

Rikula i cherry rajčice
Rikula, cherry rajčice *slika je simbolična
€5.00

Grah s bučinim uljem
Grah, bučino ulje, začini *slika je simbolična
€5.50

Rajčica salata
Rajčica, luk *slika je simbolična
€3.00

Iceberg salata
*slika je simbolična
€3.00

Kupus salata
*slika je simbolična
€3.00

DESERTI
Domaće palačinke s Nutellom
2x domaća palačinka s Nutellom *slika je simbolična
€4.00
Domaće palačinke s marmeladom
2x domaća palačinka s marmeladom *slika je simbolična
€4.00
PIĆE
Coca - Cola 0,5 l
Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.
€3.00(500 ml, €6.00/l)
Coca-Cola Zero 0,5 l
Coca-Cola Zero Sugar ima isti prepoznatljiv okus Coca-Cole, ali bez šećera. Savršeno osvježavajuće i ukusno bezalkoholno piće izvrsnog okusa, stvoreno za dijeljenje.
€3.00(500 ml, €6.00/l)