This menu is in Croatian. Would you like to view a machine translation in another language?
Most ordered
Bacon Smash'Up
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, smash´up umak, karamelizirani luk, iceberg salata, dimljena slanina
€9.50
Up fries
Krumpirići *slika je simbolična
€3.50
Up sweet fries
Batat *slika je simbolična
€4.00
2. Philly'd Up chicken ❤️
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€10.00
Truffle'Up fries
Krumpirići, truffle aioli umak, naribani parmezan
€5.00
1. Bacon Smash'Up ❤️
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, smash´up umak, karamelizirani luk, iceberg salata, dimljena slanina
€9.50
Philly'd Up cheesesteak
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, garlic umak, karamelizirani luk, pečena paprika
€12.00
Philly'd Up chicken 🥗
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€9.00
Philly'd Up chicken
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€10.00
Dirty'Up fries
Krumpirići, kobasica, cheddar, smash up umak
€5.00
Classic Smash'Up
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, ketchup, senf, luk, kiseli krastavci
€9.00
Chicken wrap'Up
Tortilla, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, kiseli krastavci, rajčica, iceberg salata
€8.50
RUČAK 🥗
Chicken wrap'Up 🥗
Tortilla, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, kiseli krastavci, rajčica, iceberg salata
€8.00
Steak wrap'Up 🥗
Tortilla, goveđe meso, gouda sir, garlic umak, karamelizirani luk, pečena paprika
€8.50
Philly'd Up chicken 🥗
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€9.00
WOLT+ WEEKS
Bacon Smash'Up + Up fries
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, smash´up umak, karamelizirani luk, iceberg salata, dimljena slanina, krumpirići
€13.00
Philly'd Up cheesesteak + Up fries
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, garlic umak, karamelizirani luk, pečena paprika, krumpirići
€15.50
SPECIAL DEALS 🔥
Alabama beef cheesesteak + Up fries 🔥
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, svježa paprika, krumpirići
€14.00€15.50
BESTSELLERS ❤️
All time favorites! ❤️ ❤️
1. Bacon Smash'Up ❤️
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, smash´up umak, karamelizirani luk, iceberg salata, dimljena slanina
€9.50
2. Philly'd Up chicken ❤️
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€10.00
3. Classic Smash'Up ❤️
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, ketchup, senf, luk, kiseli krastavci
€9.00
4. Dirty'Up fries ❤️
Krumpirići, kobasica, cheddar, smash up umak
€5.00
5. Alabama beef cheesesteak ❤️
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, svježa paprika
€12.00
BURGERS
Bacon Smash'Up
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, smash´up umak, karamelizirani luk, iceberg salata, dimljena slanina
€9.50
Classic Smash'Up
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, ketchup, senf, luk, kiseli krastavci
€9.00
Truffle Smash'Up
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, truffle mayo, rikula, luk
€10.00
Jalapeño Smash'Up
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, sriracha mayo, ukiseljeni jalapeño, iceberg salata
€9.50
Fresh Up Smash'Up
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, chipotle aioli, ukiseljeni luk, matovilac, dimljena slanina
€10.00
CHEESESTEAKS
Philly'd Up cheesesteak
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, garlic umak, karamelizirani luk, pečena paprika
€12.00
Class'Up cheesesteak
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€11.00
Alabama beef cheesesteak
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, svježa paprika
€12.00
Philly'd Up chicken
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€10.00
Hot'Up chicken
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, sriracha mayo, jalapeño, iceberg salata
€10.00
Burger & cheesesteak menus
Bacon Smash'Up - menu
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, smash´up umak, karamelizirani luk, iceberg salata, dimljena slanina. U meniju s krumpirićima i pićem 0,5 l po izboru. *Slika je simbolična
€16.00
Classic Smash'Up - menu
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, ketchup, senf, luk, kiseli krastavci. U meniju s krumpirićima i pićem 0,5 l po izboru. *slika je simbolična
€15.50
Truffle Smash'Up - menu
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, truffle mayo, rikula, luk. U meniju s krumpirićima i pićem 0,5l po izboru. *slika je simbolična
€16.50
Jalapeño Smash'Up - menu
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, sriracha mayo, ukiseljeni jalapeño, iceberg salata. U meniju s krumpirićima i pićem 0,5l po izboru. *slika je simbolična
€16.00
Fresh Up Smash'Up - menu
Brioche pecivo, smash pljeskavica, cheddar sir, chipotle aioli, ukiseljeni luk, matovilac, dimljena slanina. U meniju s krumpirićima i pićem 0,5l po izboru. *slika je simbolična
€16.50
Class'Up cheesesteak menu
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€17.50
Alabama beef cheesesteak menu
Brioche pecivo, goveđe meso, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, svježa paprika
€18.50
Philly'd Up chicken menu
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, karamelizirani luk, iceberg salata
€16.50
Hot'Up chicken menu
Brioche pecivo, pileća prsa, gouda sir, sriracha mayo, jalapeño, iceberg salata
€16.50
WRAPS
Chicken wrap'Up
Tortilla, pileća prsa, gouda sir, alabama white umak, kiseli krastavci, rajčica, iceberg salata
€8.50
Steak wrap'Up
Tortilla, goveđe meso, gouda sir, garlic umak, karamelizirani luk, pečena paprika
€9.00
FRIES
Up fries
Krumpirići *slika je simbolična
€3.50
Up sweet fries
Batat *slika je simbolična
€4.00
Truffle'Up fries
Krumpirići, truffle aioli umak, naribani parmezan
€5.00
Herbs and garlic fries'Up
Krumpirići, češnjak, sušeni timjan ili majčina dušica, svježi sjeckani peršin, svježe mljeveni papar, sol
€4.50
Dirty'Up fries
Krumpirići, kobasica, cheddar, smash up umak
€5.00
DIPS
Smash Up
Majoneza, ketchup, senf (blagi, američki), kiseli krastavci (sitno sjeckani), sok od kiselih krastavaca, bijeli luk u prahu, češnjak u prahu, paprika (slatka mljevena), šećer (po želji), sol i papar
€1.00
Truffle aioli
Majoneza, tartuf ulje, limunov sok, češnjak u prahu, sol i papar
€1.00
Sriracha mayo
Majoneza, sriracha umak, limunov sok ili rižin ocat, češnjak u prahu, med ili šećer (opcionalno)
€1.00
Garlic aioli
Majoneza, čšnjak (svježi), limunov sok, maslinovo ulje, sol i papar (bijeli/crni)
€1.00
Chipotle aioli
Majoneza, chipotle u adobo umaku, češnjak (sitno riban ili pasiran), limunov sok ili limeta, sol i med
€1.00
Alabama white sauce
Majoneza, jabučni ocat, dijon senf, med (ili šećer), hren (ribani, opcionalno), češnjak u prahu, crni papar, sol, dimljena paprika (po želji), mlijeko ili voda
€1.00
DRINKS
Coca-Cola 0,5 l
Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.
€3.00(500 ml, €6.00/l)

Coca-Cola Zero 0,5 l
Coca-Cola Zero Sugar ima isti prepoznatljiv okus Coca-Cole, ali bez šećera. Savršeno osvježavajuće i ukusno bezalkoholno piće izvrsnog okusa, stvoreno za dijeljenje.
€3.00(500 ml, €6.00/l)

Fanta Orange 0,5 l
Osvježavajuće bezalkoholno gazirano piće sa sokom od naranče.
€3.00(500 ml, €6.00/l)

Sprite 0,5 l
Sprite je osvježavajuće piće s okusom limuna i limete, u bočici od 0,5 l.
€3.00(500 ml, €6.00/l)

Fuze Tea Peach & Hibiscus 0,5 l
Negazirano osvježavajuće bezalkoholno piće s ekstraktom čaja i okusom breskve i hibiskusa.
€3.00(500 ml, €6.00/l)

Romerquelle negazirana voda 0,5 l
€2.50

Romerquelle gazirana voda 0,5 l
Römerquelle. Oživljava osjetila. Gazirana prirodna mineralna voda.
€2.50(500 g, €5.00/kg)

Fuzetea šumsko voće 0,5 l
FUZETEA Black Tea Forest jedinstven je i osvježavajući napitak s niskim energetskim vrijednostima, napravljen fuzijom ekstrakta crnog čaja i šumskog voća.
€3.00(500 ml, €6.00/l)