Dobos Pub

Street food, pizza, hamburgerek és még sok más finomság várja rendelésed!

This menu is in Hungarian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Kukorica János pizza

Paradicsomos alap, sonka, kukorica, mozzarella

HUF 4,200

Házi tyúkhúsleves grízgombóccal, sárgarépával

HUF 2,690

Cheese Burger Menü

100 % marhahúspogácsa, cheddar sajt, zöldsaláta, Dobos szósz, karamellizált hagyma, burgonyachipssel és Dobos mártogatóssal

HUF 4,890

Palacsinta (2 darab)

HUF 1,890

Salami pizza

Paradicsomos alap, szalámi, mozzarella

HUF 3,750

Dobos tál 4

Jalapeno sajttal töltött pikáns csirkemell ropogós bundában, baconbe tekert csirkemell cheddar sajttal grillezve, Winettou lakomája, corn-flakes csirkemell, 2 db rántott sajt, Steakburgonya, rizibizi, coleslaw saláta

HUF 11,990

Óriás sertéskaraj ropogós morzsában (20 dkg)

bisztró burgonyával és coleslaw salátával

HUF 5,190

Májgombóc leves ÚJ !!!

zöldborsóval, sárgarépával

HUF 2,690

Winnetou lakomája

sajttal, juhtúróval és snidlinggel töltött csirkemell rántva, burgonyatallérral

HUF 5,290

Gnocchi padrone

tejszínes-póréhagymás csirkemell, házi gnocchi, mozzarella

HUF 5,090

Jalapenos 4 sajttal töltött csirkemell rizi bizivel

HUF 5,290

Rántott sajt menü

választható üdítővel + hasábburgonyával, remoulád

HUF 4,290

Dobos Menü ajánlatok

Rántott sajt menü

választható üdítővel + hasábburgonyával, remoulád

HUF 4,290

Bécsi szelet menü

választható üdítővel + hasábburgonyával

HUF 4,290

Csirkerög menü

választható üdítővel + hasábburgonyával

HUF 4,290

Cigánypecsenye Dobos módra menü

választható üdítővel + rántott hagymakarikával, steakburgonyával

HUF 4,290

Rántott csirkemell szezámmagos bundában

választható üdítővel

HUF 4,290

Rántott csirkemell, fokhagymás tejföllel, sajttal sütve

választható üdítővel + jázminrizzsel

HUF 4,390

Baconnel és sajttal grillezett csirkemell hasábburgonyával

választható üdítővel

HUF 4,290

Jalapenos-cheddar sajtos sajtgolyók ropogós bundában (7db)

választható üdítővel

HUF 4,190

Levesek

Mexicói sajtkrémleves sajtos pizzafedővel

HUF 2,690

Sült fokhagyma krémleves sajtos pizzafedővel

HUF 2,490

Házi tyúkhúsleves grízgombóccal, sárgarépával

HUF 2,690

Popular

Májgombóc leves ÚJ !!!

zöldborsóval, sárgarépával

HUF 2,690

Saláták

Dobos Saláta 2

friss saláta, szuvidált csirkemell, joghurtos öntet, sajt, cheddar sajtos toast

HUF 4,690

Dobos Saláta 3

válogatott friss zöldégek, panko morzsában sült füstölt sajtos csirkemell, cheddar sajtos toast

HUF 4,690

Dobos Pub Saláta 4

római saláta, szuvidát csirkemell, szardellás tartármártás, grana padano, fűszeres kruton

HUF 4,890

Dobos Pub Saláta 5

római saláta, pankó morzsában sült garnéla rákok, aioli szósz, grana padano, sült tortilla

HUF 5,190

Dobos Saláta 6

zöldborsós friss saláta, gránátos halfilé panko morzsában, tökmagmajonéz

HUF 4,890

Dobos Saláta 7

friss saláta, mézes-mustáros öntet, ropogós vegán cornflakes bundás csirkemell, fűszeres gluténmentes sült tortilla

HUF 4,890

Főételek

Lime-os vajban sült jércemell

cheddar sajttal tortillában sütve, friss salátaágyon, zöld mojo verde mártogatóssal

HUF 5,290

Fish & chips

gránátos halfilé panko morzsában, bisztró burgonyával, friss salátával és tökmagmajonézzel

HUF 5,690

Óvári sertésborda jázmin rizzsel

HUF 5,190

Pulled pork (bükkfával füstölve 25 dkg)

bisztó burgonyával, coleslaw salátával

HUF 5,390

Jalapenos 4 sajttal töltött csirkemell rizi bizivel

HUF 5,290

Corn-flakes csirkemell jázminrizzsel, mézes-mustáros mártogatóssal

HUF 4,890

Óriás sertéskaraj ropogós morzsában (20 dkg)

bisztró burgonyával és coleslaw salátával

HUF 5,190

Füstölt sajttal töltött csirkemell panko morzsában sütve, jázminrizzsel

HUF 5,290

Winnetou lakomája

sajttal, juhtúróval és snidlinggel töltött csirkemell rántva, burgonyatallérral

HUF 5,290

Prosciutto sonkával szuvidált csirkemell sült cukkinis, koktélparais konfitált burgonyával

HUF 5,290

Hawaii csirkemell

bacon ananásszal, sajttal grillezett csirkemell, jázminrizzsel

HUF 4,790

Dobos csülkös sertéskaraj

füstölt csülökkel, sajttal és póréhagymával töltött sertéskaraj rántva burgonyatallérral és jázminrizzsel

HUF 5,290

Olaszos sertéskaraj

rántott sertéskaraj paradicsomszósszal és mozzarellával sütve, steakburgonyával

HUF 5,290

Dobos Cordon Bleu

speck sonkával és vörös cheddarral töltött sertéskaraj rántva, burgonyatallérral

HUF 5,290

Bolognai spagetti rántott csirkemellel és mozzarella sajttal

HUF 5,090

Bolognai spagetti rántott sertéskarajjal és mozzarella sajttal

HUF 5,090

Grillezett camembert sajt (25dkg)

jázmin rizzsell és áfonyalekvárral

HUF 4,290

Panko morzsában rántott camembert sajt jázmin rizzsel, áfonyalekvárral

HUF 4,290

Rozmaringos, kreol zöldséges sertésszűz sült édesburgonyával

HUF 5,990

4 Amigo

4 fajta sajttal (mozzarella, füstölt sajt, gorgonzola, edámi), töltött hátszín grillezve, zöldséges parázsburgonyával

HUF 5,890

Konfitált kacsacomb ÚJ !!!

burgonya pürével és áfonyás lilakápősztával

HUF 5,990

Dobos 2 személyes tálak

Dobos tál 2

Dobos cordon bleu (sertés karaj, speak sonka, holland sajt), baconnel és sajttal grillezett csirkemell, panko morzsában sült sertéskaraj, Zöldfűszeres szuvidált csirkemell, 2 db rántott camembert sajt, steakburgonya, jázminrizs

HUF 11,990

Dobos tál 3

Füstölt csülökkel, sajttal, póréhagymával töltött sertéskaraj panko morzsában sütve, cigánypecsenye, szezámos bundában rántott csirkemell, Óvári sertésszelet, 2 db rántott sajt, steakburgonya, jázminrizs

HUF 11,990

Dobos tál 4

Jalapeno sajttal töltött pikáns csirkemell ropogós bundában, baconbe tekert csirkemell cheddar sajttal grillezve, Winettou lakomája, corn-flakes csirkemell, 2 db rántott sajt, Steakburgonya, rizibizi, coleslaw saláta

HUF 11,990

Tészták

Gnocchi padrone

tejszínes-póréhagymás csirkemell, házi gnocchi, mozzarella

HUF 5,090

San Marzanó paradicsomos garnélarákos spagetti

cukkini, grana padano

HUF 5,390

Bolognai spagetti sajttal

HUF 4,690

Mustáros-tejszínes házi pappardelle

bélszíncsíkok, cukkini, aszalt paradicsom

HUF 5,390

Házi gnocchi

gorgonzolás sajtmártás, szűzpecsenyecsíkok

HUF 5,090

Tejszínes-lazacos pappardelle

cukkini, koktélparadicsom, kapribogyó, pangratatto

HUF 5,390

Dobos Burgerek

Cheese Burger Menü

100 % marhahúspogácsa, cheddar sajt, zöldsaláta, Dobos szósz, karamellizált hagyma, burgonyachipssel és Dobos mártogatóssal

HUF 4,890

Popular

Classic Burger Menü

100 % marhahúspogácsa, zöldsaláta, dobos szósz, paradicsom, mézes karamellizált hagyma, burgonyachipssel és Dobos mártogatóssal

HUF 4,590

Smoky Burger Menü ÚJ !!!

100 % marhahúspogácsa, füstölt sajt, sült bacon, zöldsaláta, Dobos szósz, karamellizált hagyma, burgonyachipssel és Dobos mártogatóssal

HUF 4,990

Oklahoma Burger Menü ÚJ !!

hagymával grillezett 100 % marhahúspogácsa, cheddar sajt, yellow mustár, ketchup, édes-savanyú csemegeuborka, burgonyachipssel és Dobos mártogatóssal

HUF 4,990

Berry Burger Menü (kedvenc)

100 % marhahúspogácsa, gouda sajt, zöldsaláta, Dobos szósz, vörös áfonya, burgonyachipssel és Dobos mártogatóssal

HUF 5,190

Honey Chili Burger Menü

100 % marhahúspogácsa, sült bacon, collby sajt, zöldsaláta, mézes-dijoni mustáros-chilis szósz, burgonyachipssel és Dobos mártogatóssal

HUF 5,090

BBQ Burger Menü

100 % marhahúspogácsa, BBQ szósz, sült bacon, zöldsaláta, karamellizált hagyma, burgonyachipssel + Dobos mártogatóssal

HUF 4,790

Chicken Breast Burger menü

pankó morzsában sült csirkemell, cheddar sajt, Dobos szósz, karamellizált hagyma, burgonyachipssel + Dobos mártogatóssal

HUF 4,990

Miracle chicken burger menü

grillezett fűszeres csirkemell, mézes-mustáros szósz, zöldsaláta, Monterey-Jack sajt, szárított paradicsom

HUF 4,790

Vega Burger Menü (rántott)

Rántott Camembetel panco morzsában sült camembert sajt, Dobos szósz, zöldsaláta, mézes hagymalekvár, burgonyachipssel + Dobos mártogatóssal

HUF 4,790

Vega Burger Menü (grillezett)

Rántott Camembetel panco morzsában sült camembert sajt, Dobos szósz, zöldsaláta, mézes hagymalekvár, burgonyachipssel + Dobos mártogatóssal

HUF 4,790

Paradicsom alapú pizzák

31 cm ⌀ (pizzák megadott mérete +- 5 % )

Vega pizza

Paradicsomos alap, mozzarella, aszalt paradicsom, friss gomba, friss bazsalikom

HUF 3,880

Margarita original pizza

Paradicsomos alap, mozzarella, paradicsomkarika, bazsalikom

HUF 3,750

Miss röfi pizza

Paradicsomos alap, sonka, mozzarella

HUF 3,750

Salami pizza

Paradicsomos alap, szalámi, mozzarella

HUF 3,750

Kukorica János pizza

Paradicsomos alap, sonka, kukorica, mozzarella

HUF 4,200

Popular

4 sajtos pizza

Paradicsomos alap, 4 fajta sajttal

HUF 4,350

Bacon & egg pizza

Paradicsomos alap, baconszalonna, főtt tojás mozzarella

HUF 4,200

Húsimádó pizza

Paradicsomos alap, sonka, szalámi, bacon, tarja, csirkemell, mozzarella.

HUF 4,660

Gombariadó pizza

Paradicsomos alap, sonka, gomba, mozzarella

HUF 4,200

Flintstone pizza

Paradicsomos alap, sonka, gomba, kukorica, mozzarella

HUF 4,350

A la mexico pizza

Paradicsomos alap, chili, szalámi, bab, kukorica, hegyes erős paprika, mozzarella

HUF 4,540

Lányok kedvence pizza

Paradicsomos alap, sonka, szalámi, mozzarella

HUF 4,200

B.B.Q. pizza.

Paradicsomos alap, barbecue, tarja, hagyma, bacon, paradicsom, mozzarella

HUF 4,590

Magyaros pizza

Paradicsomos alap, sonka, szalámi, hagyma, bacon, hegyes erős paprika, mozzarella

HUF 4,540

Old man pizza

Paradicsomos alap, sonka, tarja, gomba, kaliforniai paprika, lila hagyma, mozzarella

HUF 4,540

Sexy eyes pizza

Paradicsomos alap, szalámi, bacon, kukorica, mozzarella, sütés után tetejére tejföl

HUF 4,250

Hawaii álom pizza

Paradicsomos alap, sonka, ananász, mozzarella

HUF 4,250

Mindent bele pizza

Paradicsomos alap, sonka, gomba, kukorica, szalámi, bab, mozzarella

HUF 4,540

Szmóker pizza

Paradicsomos alap, sonka, bacon, füstölt sajt, mozzarella

HUF 4,350

Inferno pizza

Csípős alap, kolbász, kukorica, hegyes erős paprika, mozzarella

HUF 4,350

Kalória bomba pizza

Bolognai ragu, mozzarella

HUF 4,350

Hagymá'békén pizza

Paradicsomos alap, sonka, baconszalonna, mozzarella

HUF 4,200

Kívánlak pizza

Paradicsomos alap, sonka, bacon, kukorica, mozzarella

HUF 4,350

Old world pizza

Paradicsomos alap, sonka, szalámi, bacon, mozzarella

HUF 4,540

Amigo pizza

Taco szósz, fűszeres csirke, kukorica, bab, lila hagyma, bacon, mozzarella

HUF 4,660

Washington pizza

Paradicsomos alap, tonhal, lila hagyma, olívabogyó, mozzarella

HUF 4,540

Cipolla pizza

Paradicsomos alap, tarja, hagyma, tükörtojás, mozzarella

HUF 4,350

Jalapeño pizza

Paradicsomos alap, sonka, szalámi, olívabogyó, csípős jalapeño paprika, mozzarella

HUF 4,350

Prémium pizzák

31 cm ⌀ (pizzák megadott mérete +- 5 % )

Párma pizza

Paradicsomos alap, pármai sonka, mozzarella, parmezán, rukkola

HUF 4,790

Prosciutto Dobos pizza

paradicsomos alap, prosciutto crudo, ricotta, kapribogyó, Fior de Lette

HUF 4,790

Pizza Pork

cheddar sajtszósz, pulled pork, lila hagyma, bacon, frissen őrölt fekete bors, mozzarella, kentucky szósz

HUF 4,790

Mojo pizza

mojo verde szósz alap, sonka, kapribogyó, bacon, camembert sajt, mozzarella

HUF 4,790

Róma pizza

paradicsomos alap, mozzarella, diós camembert sajt

HUF 4,790

Tejfölös alapú pizzák

31 cm ⌀ (pizzák megadott mérete +- 5 % )

Pizza carbonara

Tejfölös alap, bacon, tojás, parmezán, frissen őrölt feketebors, mozzarella

HUF 4,660

Tejföl Jancsi pizza

Tejfölös alap, sonka, mozzarella

HUF 3,750

Villaggio pizza

Tejfölös alap, főtt tarja, hagyma, füstölt sajt, mozzarella

HUF 4,200

Pizza chef

Tejfölös alap, sonka, gomba, szalámi, mozzarella

HUF 4,350

Velem ne kukoricázz pizza

Tejfölös alap, sonka, kukorica, mozzarella

HUF 4,200

Sajtmánia pizza

Tejfölös alap, sajtkrém, parmezán, camembert sajt, mozzarella, szalámi

HUF 4,660

White chicken pizza

Tejfölös alap, fűszeres csirke, feta sajt, paradicsomkarika, mozzarella

HUF 4,540

Four cheese & salami pizza

Tejfölös alap, 4 féle sajt, szalámi

HUF 4,540

Chicken & cheese pizza

Tejfölös alap, sajtkrém, fűszeres csirke, bacon, póréhagyma, mozzarella

HUF 4,540

Mega-mix pizza

Tejfölös alap, sonka, szalámi, bacon, kukorica, bab, mozzarella

HUF 4,540

Porro pollo pizza

Tejfölös alap, mustár, csirkehús, póréhagyma, füstölt sajt, mozzarella

HUF 4,540

Balu kedvence pizza

Tejfölös alap, sonka, kolbász, főtt tojás, mozzarella mozzarella

HUF 4,540

Csü-Csülök pizza

főtt-füstölt csülök, lila hagyma, főtt tojás, mozzarella sajt

HUF 4,540

Pizza specialitások

Tüzes bika kifli

pizzakiflibe töltött szűzpecsenyecsíkok, gépsonka, kukorica, bacon, mozzarellával kemencében sütve, csípős alappal, sütés után fokhagymával

HUF 5,290

Apacs lányok csemegéje

kemencében sült, pizzakiflibe töltött gépsonka, fűszeres csirkemell, paradicsom, mozzarella, füstölt sajt, fokhagymás-tejfölös alappal

HUF 5,190

Pizzafőnök kiflije

pizzakiflibe töltött gépsonka, szalámi, gomba, hegyes erős paprika, mozzarella, füstölt sajt, fokhagymás tejfölös alap

HUF 5,190

Pulled pork kifli

pizzakiflibe töltött pulled pork, lila hagyma, szárított paradicsom, tejfölös BBQ alap, mozzarella

HUF 5,190

Vega kifli

paradicsomos alap, pizzakiflibe töltött olasz szárított paradicsom, friss gomba, petrezselyem, mozzarella

HUF 4,790

Négysajtos calzone

paradicsomos alap, 4 féle sajt, paradicsomkarika, szalámi, mozzarella sajt

HUF 4,790

Calzone Dobos

Tejfölös alap, sonka, tarja, kukorica, fűszeres csirke, mozzarella

HUF 4,890

Köretek

Hasábburgonya

HUF 1,090

Édesburgonya hasáb

HUF 1,490

Sült burgonyatallér

HUF 1,090

Friss saláta házi vinaigrettével

HUF 1,590

Jázmin rizs

HUF 1,090

Rizi bizi

HUF 1,090

Steakburgonya

HUF 1,090

Parázsburgonya

HUF 1,090

Szószok, öntetek

Tartármártás

HUF 690

Fokhagymás tejföl

HUF 690

Remoulade mártogatós

HUF 690

BBQ öntet

HUF 690

Majonéz (2x15g)

HUF 490

Ketchup (2x15g)

HUF 490

Áfonyalekvár

HUF 690

Kentucky szósz

HUF 690

Savanyúságok

Coleslaw saláta

HUF 1,090

Paradicsomsaláta

HUF 990

Uborkasaláta

HUF 990

Popular

Házi csalamádé

HUF 990

Desszertek

Somlói

HUF 1,990

Hideg, barackos túrógombóc krémes vanília öntettel

HUF 2,190

Mákos guba pohárba fehércsokoládés krémmel, sült szilva csatnival

HUF 2,090

Somlóival töltött palacsinta vaníliasodóval (2 db)

HUF 2,090

Túrós palacsinta vaníliasodóval

HUF 1,990

Palacsinta (2 darab)

HUF 1,890

Üdítők

Red Bull magas koffeintartalmú szénsavas energiaital 250 ml

Red Bull Watermelon 0,25l

HUF 740(250 ml, HUF 2,960/l)

18+
Excl. HUF 50 deposit

Pepsi Max 330 ml

cukormentes / A 2024. január 1-től hatályos visszaváltási rendszerben azon forgalomba hozott palackok tekintetében, amelyeken a visszaváltási logó szerepel, kötelezően visszaváltási díjat kell fizetned a vásárláskor, amit azonban visszakapsz, ha az üres palackokat visszaváltásra alkalmas állapotban (nem tömörített, olvasható vonalkód) egy gépi vagy kézi visszaváltási pontra visszaviszel. A hozzád legközelebbi visszaváltási pontról a MOHU vagy a gyártó honlapján, illetve a kötelező visszaváltási rendszer applikációban tájékozódhatsz. Tájékoztatunk, hogy az esetleges kedvezmény az italok visszaváltási díjára nem vonatkozik.

HUF 710(330 ml, HUF 2,151.52/l)

Excl. HUF 50 deposit

Pepsi 330 ml

HUF 710(330 ml, HUF 2,151.52/l)

Excl. HUF 50 deposit

Mirinda 330 ml

HUF 710(330 ml, HUF 2,151.52/l)

Excl. HUF 50 deposit

Canada Dry 330 ml

HUF 710(330 ml, HUF 2,151.52/l)

Excl. HUF 50 deposit

Szentkirályi szénsavmentes természetes ásványvíz 0,5 l

Szénsavmentes természetes ásványvíz. Vastalanítva.

HUF 640(330 ml, HUF 1,939.39/l)

Excl. HUF 50 deposit

Szentkirályi szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvíz 0,5 l

Szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvíz. Vastalanítva.

HUF 640(330 ml, HUF 1,939.39/l)

Excl. HUF 50 deposit

Pepsi 0,5 l

A Pepsi Cola új receptúrája, a cukor mellett már édesítőszert is tartalmaz. / A 2024. január 1-től hatályos visszaváltási rendszerben azon forgalomba hozott palackok tekintetében, amelyeken a visszaváltási logó szerepel, kötelezően visszaváltási díjat kell fizetned a vásárláskor, amit azonban visszakapsz, ha az üres palackokat visszaváltásra alkalmas állapotban (nem tömörített, olvasható vonalkód) egy gépi vagy kézi visszaváltási pontra visszaviszel. A hozzád legközelebbi visszaváltási pontról a MOHU vagy a gyártó honlapján, illetve a kötelező visszaváltási rendszer applikációban tájékozódhatsz. Tájékoztatunk, hogy az esetleges kedvezmény az italok visszaváltási díjára nem vonatkozik.

HUF 810(500 ml, HUF 1,620/l)

Excl. HUF 50 deposit

Pepsi Zero l 0,5 l

cukormentes / A 2024. január 1-től hatályos visszaváltási rendszerben azon forgalomba hozott palackok tekintetében, amelyeken a visszaváltási logó szerepel, kötelezően visszaváltási díjat kell fizetned a vásárláskor, amit azonban visszakapsz, ha az üres palackokat visszaváltásra alkalmas állapotban (nem tömörített, olvasható vonalkód) egy gépi vagy kézi visszaváltási pontra visszaviszel. A hozzád legközelebbi visszaváltási pontról a MOHU vagy a gyártó honlapján, illetve a kötelező visszaváltási rendszer applikációban tájékozódhatsz. Tájékoztatunk, hogy az esetleges kedvezmény az italok visszaváltási díjára nem vonatkozik.

HUF 810(500 ml, HUF 1,620/l)

Excl. HUF 50 deposit

Pepsi cola 1 l

Pepsi Cola új receptúrája, a cukor mellett már édesítőszert is tartalmaz.

HUF 910(1 l, HUF 910/l)

Excl. HUF 50 deposit

Pepsi Max 1 l

cukormentes / A 2024. január 1-től hatályos visszaváltási rendszerben azon forgalomba hozott palackok tekintetében, amelyeken a visszaváltási logó szerepel, kötelezően visszaváltási díjat kell fizetned a vásárláskor, amit azonban visszakapsz, ha az üres palackokat visszaváltásra alkalmas állapotban (nem tömörített, olvasható vonalkód) egy gépi vagy kézi visszaváltási pontra visszaviszel. A hozzád legközelebbi visszaváltási pontról a MOHU vagy a gyártó honlapján, illetve a kötelező visszaváltási rendszer applikációban tájékozódhatsz. Tájékoztatunk, hogy az esetleges kedvezmény az italok visszaváltási díjára nem vonatkozik.

HUF 910(1 l, HUF 910/l)

Popular
Excl. HUF 50 deposit

Alkoholos italok

Soproni Klasszikus világos sör 4,5% 0,5 l

Világos sör

HUF 890(500 ml, 4.5% vol, HUF 1,780/l)

18+
Excl. HUF 50 deposit

Hangyál Olaszrizling száraz fehérbor 12% 750 ml

Das ist gut, das ist schön, echte Rajnai. Német precízséggel hozza amit hoznia kell; a nyári virágok, a citrus frissessége, a maradék édesség úgy puhítják az acélos savakat, hogy azt öröm kóstolni.

HUF 3,990(750 ml, 12% vol, HUF 5,320/l)

18+
Excl. HUF 50 deposit

Hangyál Rosé 0,75

HUF 3,850Excl. HUF 50 deposit

18+

Hangyál Torpedo vörösbor 0,751 Ft

HUF 4,650Excl. HUF 50 deposit

18+

Martini Asti illatos minőségi édes pezsgő 7,5% 750 ml

A MARTINI® eredeti pezsgője, a piemonti régió jellegzetes Moscato Bianco szőlőfajtájából készül. Az este édes lezárásaként tökéletes vacsorák utánra. A Moscato termesztő Asti vidék szívében található a Martini borászata. A Martini szorosan fűződik a földhöz és az emberekhez – ez a kapcsolat elengedhetetlen a minőségi pezsgőhöz. Charmant Martinotti módszernek megfelelően acél tankban történik a másoderjesztés.

HUF 4,950(750 ml, 7.5% vol, HUF 6,600/l)

18+
Excl. HUF 50 deposit

Absolut vodka 40% 1 l

#ironbar #dartsgaleria #ejjelnappalibar #ironbar024

HUF 10,900(1 l, 40% vol, HUF 10,900/l)

18+
Excl. HUF 50 deposit

Beefeater gin 40% 1 l

#ironbar #dartsgaleria #ejjelnappalibar #ironbar024

HUF 11,900(1.65 kg, 40% vol, HUF 7,212.12/kg)

18+
Excl. HUF 50 deposit

Bumbu Original rum 40% 0,7 l

HUF 16,500(700 ml, 40% vol, HUF 23,571.43/l)

18+
Excl. HUF 50 deposit

Műanyag evőeszköz

Kés, villa, kanál

HUF 200

Street food, pizza, hamburgerek és még sok más finomság várja rendelésed!

Address

Sokorópátkai út 33

9012 Győr

See map

Delivery times

Monday10:30–20:45
Tuesday10:30–20:45
Wednesday10:30–20:45
Thursday10:30–20:45
Friday10:30–21:15
Saturday10:30–21:15
Sunday10:30–20:45

More information