Shawarma Massov

Shawarma & More

Kosher

This menu is in Hebrew. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

ארוחת שווארמה בלאפה

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בלאפה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד תוספת ושתייה לבחירה.

₪110.00

שווארמה בלאפה

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בלאפה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה.

₪89.00

שווארמה בפיתה

150 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בפיתה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה.

₪75.00

ארוחת שווארמה בפיתה

150 גרם של שווארמה עסיסית וטעימה, מוגש בפיתה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד תוספת ושתייה לבחירה.

₪100.00

קריספי צ׳יפס

קריספי צ׳יפס חמים ופריכים!

₪25.00

שווארמה בצלחת

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בחמגשית עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד פיתה.

₪109.00

קריספי פוטטוס

קריספי פוטטוס חמים ופריכים!

₪25.00

ארוחת שווארמה בצלחת

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בחמגשית עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד פיתה, תוספת ושתייה לבחירה.

₪130.00

קוקה קולה | פחית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

קריספי טבעות בצל

קריספי טבעות בצל חמים ופריכים!

₪25.00

קוקה קולה זירו | פחית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

ארוחת שווארמה בבאגט

240 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בבאגט עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד תוספת ושתייה לבחירה.

₪110.00

ארוחת שווארמה בפיתה

150 גרם של שווארמה עסיסית וטעימה, מוגש בפיתה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד תוספת ושתייה לבחירה.

₪100.00

Popular

ארוחת שווארמה בלאפה

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בלאפה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד תוספת ושתייה לבחירה.

₪110.00

Popular

ארוחת שווארמה בבאגט

240 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בבאגט עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד תוספת ושתייה לבחירה.

₪110.00

ארוחת שווארמה בצלחת

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בחמגשית עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד פיתה, תוספת ושתייה לבחירה.

₪130.00

שווארמה בפיתה

150 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בפיתה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה.

₪75.00

Popular

שווארמה בלאפה

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בלאפה עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה.

₪89.00

Popular

שווארמה בבאגט

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בבאגט עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה.

₪89.00

שווארמה בצלחת

250 גרם של שווארמה עסיסית ומשובחת, מוגש בחמגשית עם ממרחים, ירקות ורטבים לבחירה לצד פיתה.

₪109.00

קריספי צ׳יפס

קריספי צ׳יפס חמים ופריכים!

₪25.00

Popular

קריספי פוטטוס

קריספי פוטטוס חמים ופריכים!

₪25.00

קריספי טבעות בצל

קריספי טבעות בצל חמים ופריכים!

₪25.00

שווארמה הודו 500 גרם

500 גרם נטו של שווארמה עסיסית

₪175.00

שווארמה עגל 500 גרם

500 גרם נטו של שווארמה עסיסית

₪175.00

קוקה קולה | פחית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

קוקה קולה זירו | פחית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

ספרייט | פחית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

ספרייט זירו | פחית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

תפוזים | בקבוק זכוכית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

ענבים | בקבוק זכוכית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

לימונענע | בקבוק זכוכית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

תות בננה | בקבוק זכוכית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

אשכוליות | בקבוק זכוכית

₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)

מים מינרליים | בקבוק פלסטיק

₪14.00(500 ml, ₪2.80/100ml)

סודה | בקבוק זכוכית

0,25

₪14.00

פיוזטי | בקבוק פלסטיק

0,5

₪14.00

Shawarma & More Kosher by the chief rabbinate of the city of Jerusalem Kosher under the sole responsibility of the establishment Kosher certification is the responsibility of the business

See similar venues

Address

יפו 234, ירושלים

9438316 Jerusalem

See map

Delivery times

Monday11:00–01:00
Tuesday11:00–01:00
Wednesday11:00–01:00
Thursday11:00–01:00
Friday11:00–01:00
Saturday11:00–01:00
Sunday11:00–01:00