This menu is in Hebrew. Would you like to view a machine translation in another language?
Most ordered
מוקפץ בהרכבה
אטריות לבחירה עם גזר, בצל, נבטים, ביצה ורוטב לבחירה, ניתן להוסיף חלבון וירקות
₪34.00
פאד תאי עוף קלאסי
אטריות אורז או ביצים, נטיפי ביצה, נתחי עוף, גזר, מיקס פלפלים, נבטים, בוטנים וכוסברה ברוטב אסיאתי
₪62.00
WOWWW WOK
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, נתחי בקר, נתחי פרגית,מיקס פלפלים, בצל סגול, בצל ירוק, בוטנים, נבטים, צ'ילי חריף, בזיליקום תאילנדי, פטריות וכוסברה ברוטב אסייתי של השף קואנג
₪87.00
חמוצים יפנים
בסגנון אסיאתי, בגודל לבחירה
₪14.00
כרובית מטוגנת
עם צ'ילי מתוק ושומשום שחור לבן
₪36.00
ספרינג רול ירקות
עלי סיגר מטוגנים במילוי אטריות שעועית וירקות
₪36.00
סלמון GRILL
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, אפונה, מיקס פלפלים, פטריות, בוטנים ובצל ירוק ברוטב סויה ומעט טריאקי
₪67.00
האו צ'י דאן לה 🌶️
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, נתחי פרגית, מיקס פלפלים, ברוקולי, פלפל חריף וכוסברה ברוטב קארי אדום וסויה (המנה חריפה!)
₪66.00
טוק טוק
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, פרגית, נבטים, כרוב לבן, בצל סגול, בצל ירוק, בוטנים וכוסברה
₪59.00
צ'יפס תפו"א 🌱
₪31.00
באן קריספי צ׳יקן | 2 יח׳
קריספי צ׳יקן עם חסה, איולי, בצל כבוש, כוסברה וצ׳ילי מתוק התמונה להמחשה בלבד
₪54.00
הום פרייז 🌱
קוביות תפו"א מוקפצות בצ'ילי מתוק ושומשום שחור לבן
₪36.00
צ'יפס תפו"א 🌱
₪31.00
צ'יפס בטטה 🌱
₪32.00
מרק תירס 🌱
₪27.00
כרובית מטוגנת
עם צ'ילי מתוק ושומשום שחור לבן
₪36.00
כנפי עוף ברוטב צ'ילי
₪59.00
ספרינג רול עוף
עלי סיגר מטוגנים במילוי עוף ופטריות שיטאקי (2 יח')
₪42.00
ספרינג רול ירקות
עלי סיגר מטוגנים במילוי אטריות שעועית וירקות
₪36.00
אורז מאודה 🌱
₪19.00
חמוצים יפנים
בסגנון אסיאתי, בגודל לבחירה
₪14.00
הום פרייז 🌱
קוביות תפו"א מוקפצות בצ'ילי מתוק ושומשום שחור לבן
₪36.00
באן קריספי צ׳יקן | 2 יח׳
קריספי צ׳יקן עם חסה, איולי, בצל כבוש, כוסברה וצ׳ילי מתוק התמונה להמחשה בלבד
₪54.00
באן פרגית אסייתית | 2 יח׳
פרגית במרינדה אסייתית עם איולי שום, חסה ובצל סגול כבוש
₪58.00
מוקפץ בהרכבה
אטריות לבחירה עם גזר, בצל, נבטים, ביצה ורוטב לבחירה, ניתן להוסיף חלבון וירקות
₪34.00
פאד תאי עוף קלאסי
אטריות אורז או ביצים, נטיפי ביצה, נתחי עוף, גזר, מיקס פלפלים, נבטים, בוטנים וכוסברה ברוטב אסיאתי
₪62.00
טוק טוק
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, פרגית, נבטים, כרוב לבן, בצל סגול, בצל ירוק, בוטנים וכוסברה
₪59.00
גרין WOK 🌾🌱
אטריות אורז, טופו, שעועית, תרד, כוסברה, בצל ירוק ואפונה ברוטב סויה ללא גלוטן (צמחוני, טבעוני)
₪58.00
סלמון GRILL
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, אפונה, מיקס פלפלים, פטריות, בוטנים ובצל ירוק ברוטב סויה ומעט טריאקי
₪67.00
צ'או צ'זה
נתחי בקר חתוכים דק דק, חצילים, בצל ירוק וצ'ילי ברוטב סויה, שום וג'ינג'ר, מוגש עם אורז מאודה
₪76.00
WOWWW WOK
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, נתחי בקר, נתחי פרגית,מיקס פלפלים, בצל סגול, בצל ירוק, בוטנים, נבטים, צ'ילי חריף, בזיליקום תאילנדי, פטריות וכוסברה ברוטב אסייתי של השף קואנג
₪87.00
האו צ'י דאן לה 🌶️
אטריות ביצים, נטיפי ביצה, נתחי פרגית, מיקס פלפלים, ברוקולי, פלפל חריף וכוסברה ברוטב קארי אדום וסויה (המנה חריפה!)
₪66.00
שניצל | ילדים
שניצל ביתי, צ'יפס וסלט מלפפונים ועגבניות בשמן זית ולימון מוגש עם קטשופ
₪62.00
קראנצ'י בטטה
אטריות חיטה, אנטריקוט צלוי עם נתחי עוף מוקפצים ברוטב הבית, כרוב לבן, גזר, בצל, בצל ירוק, בוטנים, כוסברה וצ'יפס בטטה דק קראנצ'י
₪78.00
סאפורו נודלס
אטריות ביצים מוקפצות עם נתחי בקר צרובים,פטריות טריות,שעועית ירוקה,בצל סגול ונבטים ברוטב קארי צהוב וחלב קוקוס עם נגיעה של פלפל חריף. מוגש עם כוסברה ובצל ירוק מעל.
₪69.00
פיש & צ׳יפס
נתחי דג קוד מצופים בפירורי פנקו, על מצע צ’יפס פריך מוגש עם איולי שום וקטשופ התמונה להמחשה בלבד
₪88.00
סלט עוף ומלפפונים
רצועות עוף דקות מוקפצות, מלפפונים, צ'ילי וכוסברה ברוטב סויה
₪48.00
סלט בריאות
רצועות עוף דקות, עגבניות שרי, כרוב, בצל, כוסברה, פקאן ונענע ברוטב ויניגרט הבית
₪46.00
סלט JAPAN
רצועות עוף דקות מוקפצות, מלפפון, פלפל אדום, גזר, נבטים ובצל ירוק ברוטב חמאת בוטנים וחלב קוקוס
₪46.00
סלט שורשים אסיאתי 🌱
גזר, מלפפון, פלפלים, נבטים ובצל ירוק ברוטב חמאת בוטנים וחלב קוקוס
₪39.00
יאם וון סאן 🌶️🌱
אטריות שעועית, בצל סגול, בצל ירוק, עגבניות שרי, כרוב סיני, צ'ילי, כוסברה ובוטנים
₪46.00
סלט סלמון
קוביות סלמון מוקפצות עם פטריות טריות, שעועית ובצל סגול מונחות על חסה, גזר, נבטים ופלפלים
₪59.00
סלט בטטה פרגית ופקאן
נתחי פרגית, צ'יפס בטטה מטוגן, חסה, מלפפון ,עגבניה, גזר,בצל, כרוב לבן ושברי פקאן מסוכר ברוטב ויניגרט הבית
₪89.00
צ'וקי נוגט
שכבות של נוגט קריספי, קרם שוקולד בלגי ופררו רושה בציפוי גנאש נוגט קריספי | צמחוני | טבעוני התמונה להמחשה בלבד | מוגש ללא גלידה וללא קצפת
₪44.00
בירה טובורג
בקבוק
₪29.00(330 ml, 5.2% vol, ₪8.79/100ml)
בירה קרלסברג
בקבוק
₪29.00(330 ml, 5% vol, ₪8.79/100ml)
פחית קוקה קולה
0,33
₪10.00(250 ml, ₪4.00/100ml)
פחית קולה זירו
0,33
₪10.00(250 ml, ₪4.00/100ml)
פחית ספרייט
0,33
₪10.00(350 ml, ₪2.86/100ml)
פחית ספרייט זירו
0,33
₪10.00(350 ml, ₪2.86/100ml)
מים מינרלים
0,5
₪10.00(500 ml, ₪2.00/100ml)
פיוזטי אפרסק
0,5
₪14.00(330 ml, ₪4.24/100ml)
מים בטעם ענבים
0,5
₪14.00(500 ml, ₪2.80/100ml)
מים בטעם תפוח
0,5
₪14.00(500 ml, ₪2.80/100ml)
סודה
0,25
₪10.00(250 ml, ₪4.00/100ml)
XL משקה אנרגיה מוגז 250 מ"ל
₪11.00(250 ml, ₪4.40/100ml)