Parco 1923 tualetinis vanduo alsuoja ilgamečių medžių dydybe ir jų saugomų laukinių gėlių kerinčia ramybe. Skleisdamas išskirtinai charakteringą Abruco nacionalinio parko miškų gyvybę, šis aromatas atskleidžia tiek moterišką, tiek vyrišką žavesį.
Sodrios samanų žalumos stiklinis buteliukas puošiasi kilmingu auksinio lokio simboliu. Elegantišką buteliuko dizainą papildo šilto atspalvio buko medienos dangtelis ir jį juosiantis švelnaus akmens Pietra Gentile žiedas. Šis ypatingas akmuo, išlaikęs tvirtas regiono rūmų ir bažnyčių sienas, dėl porėtos tekstūros surenka ir išsaugo kvapo molekules, tad galėsite toliau mėgautis aromatu net tualetinio vandens buteliukui ištuštėjus. Kvapo natos
Pagrindinė kvapo nata yra pupmedis, kuris dėl savo kerinčios žiedų formos dar dažnai vadinamas auksiniu lietumi. Pupmedžio esencija neveltui buvo naudojama raganiškuose ritualuose – kvapas nustelbia intensyviai derlingo miško su švelnios karamelės prieskoniu. Abrucio kalnuose augantis kadagys skleidžia intensyviai salsvą sakų ir sausos medienos kvapą, kuris laukinių gėlių kompanijoje kuria ryškų ir įsimintiną akcentą. Miško takelius ir medžius užklojusios miško samanų pagalvėlės pulsuoja aromatingu lietaus pažadinto miško ir drėgnos žemės kvapu. Buko medis, žinomas dėl išskirtinai tvirtos ir patvarios medienos, pasižymi tokiu pat stipriu ir nesumaišomu kvapu. Bukas, būdamas Abruco Parko simbolis, atsiveria kaip viena ryškiausių Parco 1923 natų.
Kitos natos – laukinis salieras, sausmedis, kiškiakrūmis, vilkdalgis.