Leo's

Leo's Restaurant is located right in the heart of Vilnius

This menu is in Lithuanian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Pasta alla Bolognese

Makaronai su Bolonijos mėsos padažu (pomidorų padažas, malta mėsa, svogūnai, salierai, morkos, alyvuogių aliejus, parmezanas)

€17.30

Braškės su šokoladu

Šviežios braškės su karšto šokolado lava

€7.00

Tiramisu

Šviežias naminis tiramisu

€8.30

Gnocchi alla Sorrentina

Bulviniai gnocchi su pomidorų padažu, mocarela ir baziliku

€15.30

Crudo e Burrata

Baltas pagrindas, vyšniniai pomidorai, prosciutto, rukola, burata, bazilikas, pesto ir alyvuogių aliejus

€19.20

Leo’s salotos su Prosciutto ir Burrata

Pomidorai, salotos, alyvuogių aliejus, burata, vytintas kumpis, balzamiko padažas

€19.30

Užkandžiai

Alyvuogių, artišokų ir džiovintų pomidorų užkandis

Alyvuogės, artišokai, saulėje džiovinti pomidorai

€8.30

Jautienos karpačio

Jautienos išpjova, ypač tyras alyvuogių aliejus, šviežia rukola, parmezanas, citrina

€17.30

Mix užkandžių lėkštė maža

Vytinta mėsa, sūrių rinkinys, alyvuogės, džiovinti pomidorai, džemas, medus

€26.30

Mix užkandžių lėkštė didelė

Vytinta mėsa, sūrių rinkinys, alyvuogės, džiovinti pomidorai, džemas, medus

€36.30

Salotos

Leo’s salotos su Prosciutto ir Burrata

Pomidorai, salotos, alyvuogių aliejus, burata, vytintas kumpis, balzamiko padažas

€19.30

Tuno salotos

Salotos, švieži pomidorai, alyvuogės, kaparėliai, tunas, alyvuogių aliejus

€12.30

Mix salotos

Salotos, švieži ir džiovinti pomidorai, alyvuogės, kaparėliai, parmezanas, alyvuogių aliejus

€11.30

Kaprio salotos

Švieži pomidorai, alyvuogių aliejus, mocarela, juodieji pipirai

€12.30

Makaronų patiekalai

Pasta Alfredo

Makaronai su grietinėle ir sūriu (parmezanas, sviestas)

€14.30

Pasta al Pesto Genovese

Makaronai su Genovese pesto padažu (bazilikai, alyvuogių aliejus, druska, sūris, pušies riešutai)

€15.30

Gnocchi alla Sorrentina

Bulviniai gnocchi su pomidorų padažu, mocarela ir baziliku

€15.30

Popular

Tortelloni su grybais

Torteloni makaronai su grybų padažu (grybai, svogūnai, grietinėlė, česnakai, trumų kremas)

€17.30

Pasta alla Bolognese

Makaronai su Bolonijos mėsos padažu (pomidorų padažas, malta mėsa, svogūnai, salierai, morkos, alyvuogių aliejus, parmezanas)

€17.30

Popular

Pasta al Tartufo

Makaronai su trumų padažu (parmezanas, grietinėlė, trumų kremas, česnakas, petražolės)

€17.30

Vietiniai patiekalai

Cepelinai

Tradiciniai bulviniai cepelinai su mėsos įdaru, patiekiami su grietine ir spirgučių padažu

€15.30

Šaltibarščiai

Tradicinė lietuviška šalta burokėlių sriuba su kefyru, agurkais, kiaušiniais ir šviežiais žalumynais

€8.30

Mėsos patiekalai

Jautienos antrekotas

Sultingas jautienos antrekotas, keptas iki tobulumo, patiekiamas su rukola, vyšniniais pomidorais ir balzamiko acto glazūra

€30.30

Picos

Margherita

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas ir parmezanas

€13.20

Prosciutto e Funghi

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas, virtas kumpis ir pievagrybiai

€15.50

Diavola 🌶️

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas, aštrus saliamis ir čili aliejus

€15.50

Quattro stagioni

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas, virtas kumpis, pievagrybiai, artišokai ir juodosios alyvuogės

€16.50

Genovese

Pesto, mocarela, vyšniniai pomidorai, parmezano drožlės ir bazilikas

€17.30

4 Formaggi

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas, brie, gorgonzola, emmentalis ir alyvuogių aliejus

€18.30

Focaccia Crudaiola

Picos tešla, raudonėliai, alyvuogių aliejus, švieži vyšniniai pomidorai, šviežia mocarela, rukola, prosciutto crudo, parmezanas ir balzaminė glazūra

€18.30

Leo’s 🌶️

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas, emmentalis, ’nduja, aštrus saliamis ir marinuoti svogūnai

€19.20

Crudo e Burrata

Baltas pagrindas, vyšniniai pomidorai, prosciutto, rukola, burata, bazilikas, pesto ir alyvuogių aliejus

€19.20

Popular

Tartufata

Baltas pagrindas, mocarela, bazilikas, trumų kremas, prosciutto traškučiai, buratos kremas ir alyvuogių aliejus

€19.20

Boscaiola

Baltas pagrindas su grietinėle, virtu kumpiu, bulvėmis ir šviežiu baziliku

€16.20

Cacciatora

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas, virtas kumpis, Milano saliamis, guanciale ir prosciutto crudo

€19.30

Salametto

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas ir Milano saliamis

€15.30

Cotto e rucola

Pomidorų padažas, mocarela, bazilikas, gorgonzola, virtas kumpis ir rukola

€16.30

Nutella

Focaccia duona su Nutella

€14.30

Nutella e fragole

Focaccia duona su Nutella ir braškėmis

€16.30

Focaccia mortadella

Focaccia su mortadela, stracciatella sūriu, pesto padažu ir šviežiu baziliku

€17.30

Desertai

Tiramisu

Šviežias naminis tiramisu

€8.30

Popular

Braškės su šokoladu

Šviežios braškės su karšto šokolado lava

€7.00

Popular

Gėrimai

Pepsi 200 ml

€4.00(200 ml, €20.00/l)

Excl. €0.10 deposit

Gaivusis gazuotas gėrimas tonic Thomas Henry 200 ml

€4.00(200 ml, €20.00/l)

Excl. €0.10 deposit

Gaivusis gazuotas greipfrutų skonio gėrimas Thomas Henry 200 ml

€4.00(200 ml, €20.00/l)

Excl. €0.10 deposit

Gazuotas mineralinis vanduo San Pellegrino 250 ml

€3.50(250 ml, €14.00/l)

Excl. €0.10 deposit

Gazuotas mineralinis vanduo San Pellegrino 750 ml

€6.00Excl. €0.10 deposit

Negazuotas mineralinis vanduo Acqua Panna 250 ml

€3.50Excl. €0.10 deposit

Negazuotas natūralus mineralinis vanduo Acqua Panna 750 ml

€6.00(750 ml, €8.00/l)

Excl. €0.10 deposit

Leo's Restaurant is located right in the heart of Vilnius

See similar venues

Address

Stiklių g. 10-6

LT-01131 Vilnius

See map

Delivery times

Monday00:00–00:45, 12:00–00:45
Tuesday12:00–00:45
Wednesday12:00–00:45
Thursday12:00–00:45
Friday12:00–00:45
Saturday12:00–00:45
Sunday12:00–24:00

More information