Drogas

Drogas (Sāga) 029

Beauty, health, hygiene and household goods

This product offering is in Latvian. Would you like to view a machine translation in another language?

Super piedāvājumi Wolt+ klientiem

Atlaižu produkti pieejami tikai Wolt+ klientiem

    • 3 left
    €16.93

    NATEO D Gummy 2000 SV želejvitamīni N50, 50 kapsulas

    • 3 left
    €27.49

    ZEWA Deluxe Pure White tualetes papīrs, 32 ruļļi

    • 3 left
    €6.81

    ZEWA Deluxe Pure White tualetes papīrs, 8 ruļļi

    • 1 left
    €4.06

    MANYO Galac Niacin Essence auduma maska sejai, 30g

    • 3 left
    €4.06

    MANYO Bifida Biome Ampoule auduma maska sejai, 30g

    • 2 left
    €7.25

    CIF Cream izsmidzināms līdzeklis dažādu virsmu tīrīšanai, 750ml

    • 3 left
    €9.67

    CILLIT BANG Zero Limescale izsmidzināms virsmu tīrītājs, 750ml

    750 ml€1.29/100ml
    • 3 left
    €16.82

    WOOLITE Dark mazgāšanas līdzeklis tumšiem apģērbiem, 2.7l

    • 3 left
    €16.82

    WOOLITE Mix Color mazgāšanas līdzeklis krāsainiem audumiem, 2.7l

    • 5 left
    €12.97

    WOOLITE Keratin Therapy Mix Color Fruity veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainam apģērbam, 1800ml

    • 3 left
    €43.99

    FINISH Power All in 1 tabletes trauku mazgāšanas mašīnai, 85gab.

    • 3 left
    €46.74

    FINISH Quantum All in 1 Lemon kapsulas trauku mazgāšanas mašīnai, 100gab.

    • 1 left
    €4.39

    DOMESTOS Citrus Fresh dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis tualetei, 750ml

    750 ml€5.85/l
    • 3 left
    €4.39

    DOMESTOS Pine Fresh dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis tualetei, 750ml

    750 ml€5.85/l
    • 3 left
    €5.38

    HARPIC Power Plus Citrus Force līdzeklis tualetes poda tīrīšanai, 750ml

    • 3 left
    €35.19

    SOMAT Excellence Premium 5in1 tabletes trauku mazgāšanas mašīnai, 42gab.

    • 3 left
    €2.30

    LIBRESSE Goodnight Maxi+ higiēniskās paketes, 10gab.

    • 3 left
    €5.38

    LIBRESSE Ultra Night Duo higiēniskās paketes, 16gab.

    • 3 left
    €3.84

    LIBRESSE Freshness&Protection Ultra+ Duo higiēniskās paketes, 20gab.

    20 pcs€0.19/pc
    • 3 left
    €6.04

    LIBRESSE Pure Sensitive Ultra+ Regular Wing Duo higiēniskās paketes, 2x10gab.

    • 3 left
    €6.04

    ZEWA Wisch&Weg papīra dvieļi, 2 ruļļi

    • 1 left
    €5.49

    ALOUETTE Papīra dvielis, 1rullis

    • 3 left
    €3.29

    KRUIDVAT Extra papīra dvieļi, 2gab.

    • 3 left
    €11.65

    ELMEX Anti Caries Professional zobu pasta, 75ml

    • 3 left
    €11.65

    ELMEX Sensitive Professional zobu pasta, 75ml

    • 3 left
    €11.65

    ELMEX Sensitive Plus Complete Protection zobu pasta, 75ml

    • 1 left
    €20.12

    BIODERMA Sensibio H2O micelārais ūdens, 250ml

    250 ml€80.48/l
    • 3 left
    €20.12

    BIODERMA Sebium H2O micelārais ūdens, 250ml

    • 3 left
    €40.69

    ARIEL Mountain Spring veļas mazgāšanas kapsulas, 70gab.

    • 3 left
    €40.69

    ARIEL Color veļas mazgāšanas kapsulas, 70gab.

    • 3 left
    €24.19

    ARIEL Color veļas mazgāšanas kapsulas, 30gab.

    • 1 left
    €40.69

    ARIEL Extra Clean veļas mazgāšanas kapsulas, 60gab.

    • 3 left
    €13.18

    COMPEED Dažāda lieluma plāksteri tulznām, 5gab.

    • 3 left
    €13.18

    COMPEED Vidēja lieluma plāksteri tulznām, 5gab.

    5 pcs€2.64/pc
    • 1 left
    €7.69

    CHI Keratin Silk Infusion® zīda komplekss ar keratīnu, 15ml

    • 1 left
    €24.19

    CHI Infra Silk Infusion® atjaunojošs zīda komplekss matiem, 59ml

    • 3 left
    €32.99

    COSRX Advanced Snail 92 All in One krēms sejai, 100g

    • 3 left
    €2.19

    MISSHA Airy Fit Pearl auduma sejas maska, 19g

    • 3 left
    €2.19

    MISSHA Airy Fit Cucumber auduma sejas maska, 19g

    • 3 left
    €2.19

    MISSHA Airy Fit Shea Butter auduma sejas maska, 19g

    19 ml€115.26/l
    • 3 left
    €2.19

    MISSHA Airy Fit Aloe auduma sejas maska, 19g

The largest retail chain in the beauty, hygiene and household goods segment in Latvia.

See similar stores

Address

Biķeru iela 4, Dreiliņi

LV-2130 Riga

See map

Delivery times

Monday10:00–21:00
Tuesday10:00–21:00
Wednesday10:00–21:00
Thursday10:00–21:00
Friday10:00–21:00
Saturday10:00–21:00
Sunday10:00–20:00