Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Produkta cena aptiekās var atšķirties. Satur augus, kuriem ir sirdsdarbību nomierinošas, asinsspiedienu mazinošas, kā arī holesterīna līmeni mazinošas īpašības.
Sirds ir dvēseles mājoklis un dvēsele sevi izpauž ar emocijām. Pārmērīgas sliktas stresa radītas emocijas ir sirds slimību pamatā. Sirds slimības var izsaukt arī aknu, nieru, plaušu un gremošanas orgānu darbības traucējumi. Organismā notiek tā, ka sākumā, kamēr bojājumi nav lieli, viss tiek labots pēc dabas dotās veselības programmas un cilvēks par to pat nenojauš, taču, ja kādas iekšējas vai ārējas ietekmes dēļ šo programmu neizdodas īstenot, tad cilvēks saslimst un veidojas ķēdīte, kur viena orgāna vaina rada kāda cita orgāna bojājumu.
Sirds jūtīgi reaģē uz visām norisēm- kā ārējām, tā iekšējām. Ne pa velti saka „sirds palecās no prieka”, „šausmās sažņaudzās sirds”, „bailēs sirds skrien kā negudra”, „sirds sāpēs pamira”. Tas viss tā arī ir. Un nav grūti iedomāties, kas notiek ar sirdi, ja viņa visu laiku sažņaudzas, pamirst un skrien palekdamās. Ilgi to izturēt nevar, bet daudziem cilvēkiem darbs un sadzīve ir saistīta ar tādām situācijām, kas izraisa negatīvas emocijas un tad nav ilgi jāgaida, kad klāt ir paaugstināts asinsspiediens, ritma traucējumi un infarkts.
Vēl ar sirdi saistās sirdsapziņa un netīra sirdsapziņa bojā dzīvi un veselību. Kad izpaužas kāda sirds slimība, maz ko vairs var līdzēt, tāpēc svarīgi ir dzīvot tā, lai sirds slimības nevarētu attīstīties un šinī ziņā ir ļoti svarīga loma tieši emocijām. Ēšanai un dzeršanai arī ir liela loma sirds veselības uzturēšanā. Var teikt, ka sirds mīl treknas zivis, olīvkoku, nedaudz vīna un jautrību, bet par visu sīkāk.
Paaugstināta asinsspiediena gadījumā fitoterapija un visi pārējie dabas dziedniecības paņēmieni un līdzekļi ir jāpieskaņo konkrēta cilvēka vajadzībām. Ja jūt, ka asinsspiediena slimības pamatā ir spriedze, kas cilvēkā krājas līdzīgi kā ūdens aizsprostā palu laikā, draudot izlauzties un visu nopostīt savā ceļā, tad jāmēģina šo spriedzi izklīdināt. Tas labi izdodas ar fitoterapijas un homeopātijas palīdzību. Spriedzi samazina un paliekošu relaksāciju dod pirts procedūras kopā ar ēterisko eļļu pielietošanu.
Ja asinsspiediens ir ievērojami paaugstināts, obligāti ir jālieto ārsta nozīmētie medikamenti un ieteicams līdztekus tiem dzert ārstniecības augu tējas, kas dod iespēju samazināt medikamentu devas un to izraisītās nevēlamās blakus parādības un, iespējams, ar laiku no medikamentiem pilnīgi atteikties.
Praktiski nodarbojoties ar fitoterapiju, ir novēroti daudzi gadījumi, kad cilvēki ilgstoši lietojuši medikamentus paaugstināta asinsspiediena dēļ un bez tiem nav varējuši iztikt, uzsākot fitoterapiju, pakāpeniski samazina medikamentu devas, līdz pārtrauc pilnīgi un dzer tikai tējas. Jāatdzīst, ka pārsvarā šie cilvēki maina arī darbu un dzīvesveidu, aizmūk no stresa un negulētām naktīm. .