SUNS.lv

Only the best for friends!

This product offering is in Latvian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

€7.67

Kimo tofu cat litter lavender scent 2,5kg (6l)

6 l€0.13/100ml
€1.53

Aatas Cat Creamy Chicken;Whitefish konservi kaķiem, 80 g

80 g€19.13/kg
€10.85

Georplast Atvērta kaķu tualete Sonic Medium cm.44,5x34x18,5 h

€1.53

Aatas Cat Creamy Chicken;Kanikama konservi kaķiem, 80 g

80 g€1.91/100g
€9.41

Brit Care Grain-free Adult Salmon bezgraudu sausā barība suņiem Lasis, 1 kg

1 kg€0.94/100g

Our pets deserve nutritious, wholesome food made from natural ingredients. SUNS.lv's goal is to offer food that will make your four-legged friend healthy, strong, and happy. We choose products from manufacturers who emphasize product quality and the health of pets.

See similar stores

Address

Gunāra Astras iela 2 k-1

LV-1084 Riga

See map

Delivery times

Monday09:00–19:00
Tuesday09:00–19:00
Wednesday09:00–19:00
Thursday09:00–19:00
Friday09:00–19:00
Saturday10:00–17:00
Sunday11:00–16:00