Sydney Grill

Et variert utvalg av smakfulle retter!

This menu is in Norwegian Bokmål. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Kebab i Pita

Pitabrød fylt med kebabkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing. Velg størrelse.

NOK 145.00

Kebabmiddag

Kebabtallerken med kebabkjøtt, dressing, pommes frites, salat, mais, agurk, tomat, løk og dressing. Velg størrelse.

NOK 215.00

Cheeseburger Tallerken

Burgertallerken med ost, dressing, salat, mais, løk og agurk.

NOK 159.00

Cheeseburger

Hamburger med ost, agurk, tomat, løk, salat og dressing. Velg størrelse.

NOK 115.00

Mozzarella Sticks

5 stykk mozzarella sticks.

NOK 66.00

Pommes Frites

Liten pommes frites. Velg størrelse.

NOK 55.00

Kyllingkebab i Pita

Pitabrød fylt med kyllingkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing. Velg størrelse.

NOK 149.00

Rullekebab Kylling

Lefse fylt med kyllingkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing.

NOK 189.00

Rullekebab

Lefse fylt med kebabkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing.

NOK 189.00

Kyllingkebattallerken

Kyllingkebabtallerken med kyllingkjøtt, dressing, pommes frites, salat, mais, agurk, tomat, løk og dressing. Velg størrelse.

NOK 225.00

Løkringer

5 stykk løkringer.

NOK 55.00

Urge 1,5l

NOK 65.00

Kebab

Kebab i Pita

Pitabrød fylt med kebabkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing. Velg størrelse.

NOK 145.00

Popular

Kyllingkebab i Pita

Pitabrød fylt med kyllingkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing. Velg størrelse.

NOK 149.00

Rullekebab

Lefse fylt med kebabkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing.

NOK 189.00

Rullekebab Kylling

Lefse fylt med kyllingkjøtt, salat, agurk, tomat, løk, mais og dressing.

NOK 189.00

Pommes Frites i Pita

Pitabrød fylt med pommes frites, saus, dressing, salat, mais, løk, og agurk.

NOK 110.00

Biffsnadder i Pita

Pitabrød fyllt med marinert biff, stekt løk, stekt sopp, mais, salat, agurk, hamburger dressing og kebab saus

NOK 189.00

Biffsnadder i Rull

Rull fyllt med marinert biff, stekt løk, stekt sopp, mais, salat, agurk, hamburger dressing og kebab saus

NOK 189.00

Mix kebab i Pita

Pitabrød fyllt med kebab kjøtt, marinert kylling kjøtt, mais, salat, løk, agurk, hamburger dressing og kebab saus

NOK 189.00

Mix Kebab i Rull

Rull fyllt med kebab kjøtt, marinert kylling kjøtt, salat, mais, agurk, løk, hamburger dressing, hvitløk saus og kebab saus

NOK 195.00

Burger

Cheeseburger

Hamburger med ost, agurk, tomat, løk, salat og dressing. Velg størrelse.

NOK 115.00

Popular

Kyllingburger

130g kyllingburger med agurk, tomat, løk, salat og dressing.

NOK 135.00

Fiskeburger

Fiskeburger med salat, dressing, løk, agurk, sylteagurk og hvitløksaus

NOK 135.00

Hamburger

Hamburger med agurk, tomat, løk, salat og dressing. Velg størrelse.

NOK 110.00

Sydney Burger

Burger med egen saus, salat, løk, agurk, glaze, sprøstekt løk, stekt sopp og ost.

NOK 190.00

Beef Burger

Beef burger med salat, dressing, løk, agurk og glaze.

NOK 185.00

Løvstek Burger

Løvstek burger med salat, dressing, løk, agurk og bearnaise saus.

NOK 145.00

Hawaii Burger

Burger med ananas, dressing, salat, løk og agurk.

NOK 115.00

Vegetarburger

Vegetarburger.

NOK 140.00

Tallerkenretter

Kebabmiddag

Kebabtallerken med kebabkjøtt, dressing, pommes frites, salat, mais, agurk, tomat, løk og dressing. Velg størrelse.

NOK 215.00

Popular

Kyllingkebattallerken

Kyllingkebabtallerken med kyllingkjøtt, dressing, pommes frites, salat, mais, agurk, tomat, løk og dressing. Velg størrelse.

NOK 225.00

Biffsnadder

Biffsnadder tallerken med salat, dressing, mais, løk, sopp, pommes feites og bearnaise saus.

NOK 230.00

Kyllingburger Tallerken

Kylling burger tallerken med pommes frites, løk, agurk salat og dressing.

NOK 190.00

Beef Burger Tallerken

Beef burger tallerken med pommes frites, salat, mais, dressing, løk, agurk og glaze.

NOK 235.00

Nuggets Tallerken

Nuggets med pommes frites, salat, dressing, mais, løk, agurk og sweet chilli saus.

NOK 165.00

Hamburgertallerken

Hamburger med agurk, tomat, løk, salat og dressing. Serveres med pommes frites og salat. Velg størrelse.

NOK 159.00

Cheeseburger Tallerken

Burgertallerken med ost, dressing, salat, mais, løk og agurk.

NOK 159.00

Popular

Løvstek Tallerken

Løvstek med pommes frites, salat, dressing, mais, løk, agurk og bearnaise.

NOK 190.00

Hawaii Burger Tallerken

Burger med ananas, dressing, salat, løk og agurk.

NOK 159.00

Mix Kebabmiddag

Mixtallerken med kebabkjøtt, kyllingkjøtt, dressing, pommes frites, salat, mais, agurk, tomat, løk og dressing.

NOK 265.00

Sydney Burger Tallerken

Sydney Burger Tallerken med pommes frites, dressing, salat, mais, løk, agurk, glaze, ost, sprøstekt løk og stekt sopp.

NOK 245.00

Sezer Spesial

Burgertallerken med kebabkjøtt, salat, mais, dressing, løk, agurk og kebab saus.

NOK 225.00

Halv Kylling Tallerken

Halv kylling med pommes frites, salat, dressing, mais, løk og agurk.

NOK 225.00

Løvstek Burger Tallerken

Løvstek burger med pommes frites, salat, dressing, mais, løk, agurk og bearnaise.

NOK 199.00

Fiske Burger Tallerken

Fiskeburger med pommes frites, salat, dressing, mais, løk og agurk.

NOK 190.00

Vegetarburger Tallerken

Vegetarburger.

NOK 190.00

Sides

Pommes Frites

Liten pommes frites. Velg størrelse.

NOK 55.00

Løkringer

5 stykk løkringer.

NOK 55.00

Nuggets

Nuggets med panering stekt i frityrolje.

NOK 60.00

Chili Cheese

5 stykk chili cheese.

NOK 66.00

Mozzarella Sticks

5 stykk mozzarella sticks.

NOK 66.00

Popular

Dip

Sweet Chili Saus Dip

Sweet chili saus dip i beger.

NOK 20.00

Barbeque Saus Dip

Barbeque saus dip i beger.

NOK 20.00

Bearnaise Saus Dip

Bearnaise saus dip i beger.

NOK 20.00

Kebab Saus Dip

Barbeque saus dip i beger.

NOK 20.00

Hamburger Dressing Dip

Barbeque saus dip i beger.

NOK 20.00

Grønn Pepper i beger

NOK 20.00

Hvitløks saus Dip

NOK 20.00

Drikke

Coca-Cola 0,5l

NOK 43.00

Coca-Cola Uten Sukker 0,5l

NOK 43.00

Fanta Appelsin 0,5l

NOK 43.00

Sprite 0,5l

NOK 43.00

Fanta Exotic 0,5l

NOK 43.00

Villa 0,5l

NOK 43.00

Pepsi Max 0,5l

NOK 43.00

Solo 0,5l

NOK 43.00

Solo Super 0,5l

NOK 43.00

Urge 0,5l

NOK 43.00

Farris 0,5l

NOK 43.00

Farris Bris Sitron 0,5l

NOK 43.00

Coca-Cola 1,5l

NOK 65.00

Coca-Cola Uten Sukker 1,5l

NOK 65.00

Fanta Appelsin 1,5l

NOK 65.00

Urge 1,5l

NOK 65.00

Pepsi Max 1,5l

NOK 65.00

Monster Juiced 0,5l

NOK 45.00

18+

Burn 0,5l

NOK 45.00

18+

Oskar Sylte Pære 0,5l

NOK 43.00

Rosa Panter Special 0,5l

NOK 43.00

Reborn Rebel Energy Drink

Norsk Energi drikke fra Haandbryggeriet i Drammen

NOK 45.00

Arizona Fruit Punch

Fruit juice Cocktail

NOK 59.00

Fanta Peach 355ml

NOK 49.00(250 ml, NOK 196.00/l)

Fanta Fanta Pineapple 355ml

Fanta Pineapple er en ananas-smaksatt brus med naturlige smaker, pakket i en 12 fl oz (355 mL) boks.

NOK 49.00(355 ml, NOK 138.03/l)

Fanta Fanta Strawberry 355ml

Fanta Strawberry er en brus med jordbærsmak og andre naturlige smaker, pakket i en 12 fl oz (355 mL) boks.

NOK 49.00(355 ml, NOK 138.03/l)

Fanta Strawberry | 355ml

NOK 49.00

AriZona Iced Tea Peach

NOK 59.00

AriZona Orange Fruit Juice

NOK 59.00

Coca Cola Glass

Import vare fra Mexico!

NOK 69.00

Snacks

Freia Melkesjokolade

NOK 69.00

Freia Melkesjokolade Firekløver

NOK 69.00

Freia Melkesjokolade Helnøtt

NOK 69.00

Rullepapir

Tobakks papir

RAW Black

Tobakks papir fra RAW med filter

NOK 70.00

18+

RAW Classic

Tobakks papir fra RAW med filter

NOK 70.00

18+

OCB Premium Slim

Tobakks papir fra OCD med filter

NOK 70.00

18+

OCB Blå Ultimate Slim

Tobakks papir fra OCB med filter

NOK 70.00

18+

OCB Slim Cones

Tobakks papir fra OCB med filter. 3 stk ferig Cones

NOK 45.00

18+

Royal Blunts Mix

Blunts med smak. 4 stk per pakke

NOK 100.00

18+

G-Rollz Blunt Cones Blackberry

2 Blunt Cones per pakke.

NOK 150.00

18+

G-Rollz Blunts Cones Herbal Blend

2 Blunts per pakke

NOK 150.00

18+

Lighter

NOK 25.00

18+

Vi tilbyr et variert utvalg av smakfulle retter, og er særlig kjent for saftige kebaber – både klassikere som kebab i pita og rullekebab – i tillegg til mettende tallerkenretter som kebabmiddag og kyllingkebabtallerken. På menyen vår finner du også et godt utvalg burgere, blant annet Sydney Burger med vår egen saus og sprøstekt løk, samt vegetariske alternativer som falafel i pita. Vi kombinerer raske serveringer med hyggelige priser, og er et naturlig valg enten du stikker innom til lunsj eller tar med deg middag i Drammen.

Address

Nedre Storgate 21

3015 Drammen

See map

Delivery times

Monday10:00–24:00
Tuesday10:00–24:00
Wednesday10:00–24:00
Thursday10:00–24:00
Friday10:00–02:00
Saturday10:00–02:00
Sunday10:00–24:00

More information