Los Capolitos | Eurovea

🌵Fresh Mexican food 😍

This menu is in Slovak. Would you like to view a machine translation in another language?

ŠPECIÁL - kuracie Tinga

Burrito Clásico - kuracie Tinga

Veľká pšeničná tortilla plnená trhaným kuracím mäsom Tinga, fazuľami, limetkovou ryžou a čerstvou zeleninou podľa vášho výberu. Vyberte si zo štyroch sals pre váš ideálny stupeň pikantnosti. Odporúčame pridať dovnútra čerstvé Guacamole a smotanu na prípadné zjemnenie ostrosti. (1, 6) 400-420g

€10.40

Burrito Grande - kuracie Tinga

Veľká pšeničná tortilla plnená trhaným kuracím mäsom Tinga, fazuľami, limetkovou ryžou a čerstvou zeleninou podľa vášho výberu. Vyberte si zo štyroch sals pre váš ideálny stupeň pikantnosti. Odporúčame pridať dovnútra čerstvé Guacamole a smotanu na prípadné zjemnenie ostrosti. (1, 6)

€12.40

Quesadilla - kuracie Tinga

Trhané kuracie Tinga, syry Gouda a Cheddar zapečené v pšeničnej tortille, doplnené salsou podľa vášho výberu. Odporúčame pridať kyslú smotanu a guacamole pre dokonalú chuť. (1, 6, 7)

€11.40

Quesadilla Deluxe - kuracie Tinga

Trhané kuracie Tinga, syry Gouda a Cheddar zapečené v pšeničnej tortille, doplnené salsou podľa vášho výberu. Odporúčame pridať kyslú smotanu a guacamole pre dokonalú chuť. (1, 6, 7)

€12.90

Mexický Bowl kuracie Tinga

Burrito v miske, kde môžete ochutnať každú ingredienciu zvlášť alebo si všetko zmiešať dohromady. Základom je trhané kuracie Tinga, limetková ryža, dva druhy fazule, paradajková zmes Pico de gallo, kukuričná zmes, syr a salsa podľa vášho výberu. Môžete doplniť aj čerstvým koriandrom, jalapeños papričkami či kyslou smotanou na zjemnenie ostrosti. (paradajková zmes Pico de gallo a kukuričná zmes obsahujú koriander) (6)

€11.40

Šalát kuracie Tinga

Základom je trhané kuracie Tinga, ľadový šalát, paradajková zmes Pico de gallo a zmes kukuričná. Ďalej môžete ľubovoľne vyberať z jalapena papričiek, syra, čerstvého koriandra a nakladanej cibule. K šalátu patrí aj salsa podľa vášho výberu či kyslá smotana. (paradajková zmes Pico de gallo a kukuričná zmes obsahujú koriander)

€8.40

ZVÝHODNENÉ MENU S POLIEVKOU

Burrito Grande + Polievka

Menu s polievkou dňa. Polievka je vždy vegetariánska a bezlepková. (paradajková zmes Pico de gallo a kukuričná zmes obsahujú koriander) / (1)

€16.50

Quesadilla + Polievka

Menu s polievkou dňa. Polievka je vždy vegetariánska a bezlepková./ (1,7)

€15.90

Chili con Carne + Polievka

Menu s polievkou dňa. Polievka je vždy vegetariánska a bezlepková

€11.90

Mexický bowl + Polievka

Menu s polievkou dňa. Polievka je vždy vegetariánska a bezlepková. (paradajková zmes Pico de gallo a kukuričná zmes obsahujú koriander)

€13.50

Burrito Clásico

Burrito Clásico - kuracie Fajitas

Veľká pšeničná tortilla plnená trhaným kuracím mäsom Fajitas, fazuľami, limetkovou ryžou a čerstvou zeleninou podľa vášho výberu. Vyberte si zo štyroch sals pre váš ideálny stupeň pikantnosti. Odporúčame pridať dovnútra čerstvé Guacamole a smotanu na prípadné zjemnenie ostrosti. (1, 6)

€10.40

Popular

Burrito Clásico - hovädzie Barbacoa

Veľká pšeničná tortilla plnená trhaným hovädzím mäsom Barbacoa, fazuľami, limetkovou ryžou a čerstvou zeleninou podľa vášho výberu. Vyberte si zo štyroch sals pre váš ideálny stupeň pikantnosti. Odporúčame pridať dovnútra čerstvé Guacamole a smotanu na prípadné zjemnenie ostrosti. (1, 6)

€11.40

Popular

Burrito Clásico - bravčové Yucatán

Veľká pšeničná tortilla plnená trhaným bravčovým mäsom Yucatán (cochinita pibil), fazuľami, limetkovou ryžou a čerstvou zeleninou podľa vášho výberu. Vyberte si zo štyroch sals pre váš ideálny stupeň pikantnosti. Odporúčame pridať dovnútra čerstvé Guacamole a smotanu na prípadné zjemnenie ostrosti. (1, 6)

€10.40