Coop Syd

Coop Värnhem

Sustainable food joy!

This product offering is in Swedish. Would you like to view a machine translation in another language?

All items

  • SEK 72.67

    Papaya

    300 gSEK 242.23/kg
  • SEK 49.27

    Druvor Gröna 500g - Coop

    600 gSEK 82.12/kg
  • SEK 49.27

    Vindruvor Röda Klass 1 500g - Coop

    600 gSEK 82.12/kg
  • SEK 51.87/kg

    Äpple R Gala Eko

    • Sold out
    SEK 51.87/kg

    Äpple Pink Lady

    • Popular
    SEK 41.47/kg

    Äpple Royal Gala

  • SEK 46.67/kg

    Äpple Granny Smith

  • SEK 55.77/kg

    Galiamelon Klass 1 1000g - Coop

    • Sold out
    SEK 51.87/kg

    Päron Xenia

  • SEK 42.77/kg

    Melon Honung Gul

  • SEK 60.97/kg

    Melon Cantaloupe

    • Sold out
    SEK 41.47/kg

    Päron Conference

    • Popular
    SEK 37.57/kg

    Bananer Eko

  • SEK 45.37/kg

    Melon Vatten Mini

  • SEK 37.57/kg

    Apelsiner Klass 1 300g - Coop

  • SEK 28.47

    Granatäpple

    400 gSEK 71.18/kg
    • Popular
    SEK 31.07/kg

    Bananer

  • SEK 15.47

    Grapefrukt Röd

    350 gSEK 44.20/kg
  • SEK 12.87

    Kiwi Grön EKO

    90 gSEK 143.00/kg
  • SEK 11.57

    Passionsfrukt Klass 1

    150 gSEK 77.13/kg
  • SEK 12.87

    Citron EKO Klass 1 130g

    130 gSEK 99.00/kg
  • SEK 58.37/kg

    Äpple Discovery

    • Sold out
    SEK 47.97/kg

    Satsumas

  • SEK 55.77/kg

    Melon Piel De Sapo

  • SEK 46.67/kg

    Äpple Röd Milenga

  • SEK 28.47/kg

    Äpple Jonagold

  • SEK 73.97/kg

    Vindruvor Gröna

  • SEK 77.87/kg

    Vindruvor Röda

  • SEK 55.77/kg

    Päron Svenska

  • SEK 55.30/kg

    Äpple Grany Smith

  • SEK 49.27

    Vindruva Röd 500g - Everfresh

  • SEK 32.37

    Päron Conference 1000g - X-Tra

  • SEK 21.97

    Äpple Röda 1000g - X-Tra

  • SEK 19.37

    Kiwi Gul

  • SEK 12.87

    Kiwi Grön - Coop

    75 gSEK 171.60/kg
  • SEK 34.97

    Mango Styck

    • Sold out
    SEK 45.46/kg

    Äpple Ingrid Marie

Sustainable food joy from Sweden's greenest food chain!

See similar stores

Address

Föreningsgatan 72

212 14 Malmö

See map

Delivery times

Monday07:00–22:00
Tuesday07:00–22:00
Wednesday07:00–22:00
Thursday07:00–22:00
Friday07:00–22:00
Saturday07:00–22:00
Sunday07:00–22:00