Hillbilly

F*CKING GOOD BURGERS 🔥

This menu is in Czech. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Hillbilly Burger

160 g hovězí chuck roll, slanina, cheddar, rajče, nakládaná okurka, červená cibule, rukola, hillbilly dressing

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Not available

Hranolky

CZK 89.00

Not available

Chill-billy Burger

160 g hovězí chuck roll, slanina, cheddar, rajče, jalapenos, červená cibule, rukola, chipotle mayo

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Not available

Cheese fries

Hranolky zapečené s cheddarem

CZK 115.00

Not available

Arbol Fries 🌶

Hranolky s chilli solí

CZK 95.00

Not available

Habanero fries 🌶🌶🌶

Hranolky s chilli solí

CZK 95.00

Not available

Roquefort Johny Burger

160 g hovězí chuck roll, roquefort, slanina, smažená cibulka, polníček, coleslaw

CZK 325.00(160 g, CZK 2,031.25/kg)

Not available

Ronald's dirty fries

Hranolky, 120g BBQ trhané vepřové, cheddar, BBQ mayo, banana peppers, jarní cibulka

CZK 269.00

Not available

Jerry’s Chicken Burger

160 g grilovaných kuřecích stripsů, cheddar, avokádové guacamole, rajče, římský salát

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Not available

Billy’s Cheese Burger

160 g hovězí chuck roll, cheddar, okurky, kečup

CZK 285.00(160 g, CZK 1,781.25/kg)

Not available

Marvin’s Pulled Pork Sandwich

160 g BBQ trhané vepřové, nakládaná okurka, vídeňská cibulka, jalapeños, medovo-hořčičný dresink, polníček

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Not available

Dirty Sanchez Burger

160 g hovězí chuck roll, cheddar, chilli con carne, domácí avokádové guacamole, jalapenos rajče, ledový salát, červená cibule

CZK 325.00(160 g, CZK 2,031.25/kg)

Not available

Burgery

Hovězí maso standardně pečeme na medium, pokud nám neřeknete jinak.
Seznam alergenů Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Hillbilly Burger

160 g hovězí chuck roll, slanina, cheddar, rajče, nakládaná okurka, červená cibule, rukola, hillbilly dressing

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Popular
Not available

Chill-billy Burger

160 g hovězí chuck roll, slanina, cheddar, rajče, jalapenos, červená cibule, rukola, chipotle mayo

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Popular
Not available

Joe’s Goat Burger

160 g hovězí chuck roll, chévre kozí sýr, med, rukola, majonéza z pečeného česneku

CZK 325.00(160 g, CZK 2,031.25/kg)

Not available

Dirty Sanchez Burger

160 g hovězí chuck roll, cheddar, chilli con carne, domácí avokádové guacamole, jalapenos rajče, ledový salát, červená cibule

CZK 325.00(160 g, CZK 2,031.25/kg)

Not available

Buba Burger

160 g hovězí chuck roll, tygří krevety, chorizo, cheddar, rukola, sriracha mayo

CZK 325.00(160 g, CZK 2,031.25/kg)

Not available

Roquefort Johny Burger

160 g hovězí chuck roll, roquefort, slanina, smažená cibulka, polníček, coleslaw

CZK 325.00(160 g, CZK 2,031.25/kg)

Not available

Billy’s Cheese Burger

160 g hovězí chuck roll, cheddar, okurky, kečup

CZK 285.00(160 g, CZK 1,781.25/kg)

Not available

Marvin’s Pulled Pork Sandwich

160 g BBQ trhané vepřové, nakládaná okurka, vídeňská cibulka, jalapeños, medovo-hořčičný dresink, polníček

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Not available

Jerry’s Chicken Burger

160 g grilovaných kuřecích stripsů, cheddar, avokádové guacamole, rajče, římský salát

CZK 310.00(160 g, CZK 1,937.50/kg)

Not available

Vege burgery

Když není chuť na maso, ale na burger ano.

Vege Hillbilly burger

Vegetariánská placka z bulguru a krup, křupavé nachos místo slaniny, cheddar, rajče, nakládaná okurka, červená cibule, rukola, hillbilly dressing

CZK 295.00

Not available

Vege Chill-billy Burger

Vegetariánská placka z bulguru a krup, křupavé nachos místo slaniny, cheddar, rajče, jalapeños, červená cibule, rukola, chipotle majonéza

CZK 295.00

Not available

Vege Dirty Sanchez

Vegetariánská placka z bulguru a krup, cheddar, vegetariánské chilli, domácí avokádové guacamole, jalapeños, rajče, ledový salát, červená cibule

CZK 295.00

Not available

Vege Joe's Goat Burger

Vegetariánská placka z bulguru a krup, chévre kozí sýr, med, rukola, majonéza z pečeného česneku

CZK 295.00

Not available

Vege Roqueforte Johnny Burger

Vegetariánská placka z bulguru a krup, roquefort, křupavé nachos místo slaniny, smažená cibulka, polníček, coleslaw

CZK 295.00

Not available

Vege Jerry Burger

Vegetariánská placka z bulguru a krup, cheddar, avokádové guacamole, bylinkovo-česnekový dip ze zakysané smetany, rajče, římský salát

CZK 295.00

Not available

Vege Billy's Cheese burger

Vegetariánská placka, cheddar, nakládaná okurka, kečup

CZK 255.00

Not available

Přílohy & předkrmy

Ronald's dirty fries

Hranolky, 120g BBQ trhané vepřové, cheddar, BBQ mayo, banana peppers, jarní cibulka

CZK 269.00

Not available

Pablo's dirty fries

Hranolky, Chilli con carne, cheddar, banana peppers, jarní cibulka, čerstvý koriandr

CZK 269.00

Not available

Hranolky

CZK 89.00

Popular
Not available

Habanero fries 🌶🌶🌶

Hranolky s chilli solí

CZK 95.00

Not available

Arbol Fries 🌶

Hranolky s chilli solí

CZK 95.00

Popular
Not available

Cheese fries

Hranolky zapečené s cheddarem

CZK 115.00

Popular
Not available

Mayo

Pečený česnek

CZK 49.00

Not available

Chipotle papričky

CZK 49.00

Not available

Limeta-koriandr

CZK 49.00

Not available

BBQ mayo

CZK 49.00

Not available

Sriracha mayo

CZK 49.00

Not available

Cheddar mayo

CZK 49.00

Not available

Dipy

Česnekovo-bylinkový

CZK 49.00

Not available

Avokádové guacamole

CZK 49.00

Not available

Kečup

CZK 35.00

Not available

BBQ

CZK 45.00

Not available

Ranch dressing

CZK 45.00

Not available

Nápoje

Mio Mio Cola 0,5l

Sklo

CZK 85.00(500 ml, CZK 170.00/l)

Not available

Mio Mio Cola- Zero 0,5l

Plech

CZK 85.00(500 ml, CZK 170.00/l)

Not available

Mio Mio Guarrana0,5l

CZK 85.00(500 ml, CZK 170.00/l)

Not available

Mio Mio mate original 0,5l

CZK 85.00(500 ml, CZK 170.00/l)

Not available

Mio Mio zázvor 0,5l

CZK 85.00(500 ml, CZK 170.00/l)

Not available

F*CKING GOOD BURGERS

Address

Pplk Sochora 21

170 00 Prague

See map

Delivery times

MondayClosed
Tuesday12:00–21:00
Wednesday12:00–21:00
Thursday12:00–21:00
Friday12:00–21:00
Saturday12:00–21:00
Sunday12:00–20:00