Ruokalistan kieli on suomi. Haluatko kokeilla automaattista käännöstä toiselle kielelle? Käännökset ovat koneen tekemiä, ja niissä on virheitä ja kaikenlaista pientä outoa – mutta saanet kuitenkin jonkin käsityksen annoksista!
Tilatuimmat
Double Smash
Pehmeiden briossisämpylöiden välistä löytyy kaksi rapeaksi paistettua naudanlihapihviä, cheddarjuustoa, tomaattia, salaattia, punasipulia, ketsuppia, maustekurkkua sekä valitsemasi Barot's -kastike.
13,90 €
Cheese sticks
Viisi paneroitua mozzarella-tikkua sekä valitsemasi Barot's -dippi.
5,40 €
Signature
Naudanlihapihvi, cheddarjuustoa, karamellisoitua sipulia, pekonia, punasipulia, salaattia, tomaattia, ketsuppia, maustekurkkua ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
14,90 €
Simple Smash
Pehmeiden briossisämpylöiden välistä löytyy rapeaksi paistettu naudanlihapihvi, cheddarjuustoa, ketsuppia, tomaattia, salaattia, punasipulia, maustekurkkua sekä valitsemasi Barot's -kastike.
11,60 €
Cheese
Naudanlihapihvi, 2 siivua cheddarjuustoa, ketsuppia, salaattia, tomaattia, maustekurkkua, punasipulia ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
12,50 €
Halloumi Fries
Halloumi ranskalaiset. Maksimoi makunautintosi herkullisella Barot's-dipillä.
6,40 €
Bacon
Naudanlihapihvi, pekonia, cheddarjuustoa, ketsuppia, punasipulia, salaattia, tomaattia, maustekurkkua ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
14,00 €
Ranskalaiset
Barot’s -ranskalaisia. Maximoi makunautintosi herkullisella Barot's-dipillä.
5,00 €
Chicken fingers & fries
Ranskalaiset, kolme fingersiä ja sekä valitsemasi Barot’s-dippi.
8,00 €
Onion Smash
Pehmeiden briossisämpylöiden välistä löytyy kaksi rapeaksi paistettua naudanlihapihviä, cheddarjuustoa, punasipulia, maustekurkkua sekä valitsemasi Barot's -kastike.
13,60 €
Chicken fingers
Neljä fingersiä sekä valitsemasi Barot’s-dippi.
7,70 €
Aura Burrito
Naudan- tai kanankebablihaa, aurajuustoa sekä tomaattia, tuorekurkkua, salaattia, punasipulia, cheddarjuustoa ja valitsemasi Barot’s -kastike.
12,90 €
Kuukauden tuote
Chicken & Bacon
Briossisämpylä, kanan filepihvi, pekonia, ananas-chili hilloketta, salaattia, punasipulia, maustekurkkua ja valitsemasi Barot’s -kastike
12,60 €
Biscoff-pirtelö
Pehmytjäätelöseoksesta valmistettu pirtelö, jossa Biscoff karamellisoitua keksimurua ja toffeekastiketta. Kuvasta poiketen toimitetaan ilman kermavaahtoa.
6,50 €
Burger & meal
Signature
Naudanlihapihvi, cheddarjuustoa, karamellisoitua sipulia, pekonia, punasipulia, salaattia, tomaattia, ketsuppia, maustekurkkua ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
14,90 €
Aura
Naudanlihapihvi, aurajuustoa, ananas-chilihilloke, ketsuppi, tomaatti, punasipuli, maustekurkku, salaatti sekä valitsemasi Barot's -kastike.
14,50 €
Bacon
Naudanlihapihvi, pekonia, cheddarjuustoa, ketsuppia, punasipulia, salaattia, tomaattia, maustekurkkua ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
14,00 €
Special
Naudanlihapihvi, cheddarjuusto, paistettu kananmuna, punasipulia, salaattia, tomaattia, ketsuppia, maustekurkkua ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
13,60 €
Cheese
Naudanlihapihvi, 2 siivua cheddarjuustoa, ketsuppia, salaattia, tomaattia, maustekurkkua, punasipulia ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
12,50 €
Smash Burgers
Simple Smash
Pehmeiden briossisämpylöiden välistä löytyy rapeaksi paistettu naudanlihapihvi, cheddarjuustoa, ketsuppia, tomaattia, salaattia, punasipulia, maustekurkkua sekä valitsemasi Barot's -kastike.
11,60 €
Double Smash
Pehmeiden briossisämpylöiden välistä löytyy kaksi rapeaksi paistettua naudanlihapihviä, cheddarjuustoa, tomaattia, salaattia, punasipulia, ketsuppia, maustekurkkua sekä valitsemasi Barot's -kastike.
13,90 €
Onion Smash
Pehmeiden briossisämpylöiden välistä löytyy kaksi rapeaksi paistettua naudanlihapihviä, cheddarjuustoa, punasipulia, maustekurkkua sekä valitsemasi Barot's -kastike.
13,60 €
Fried Chicken
Chicken
Kanapihvi, paholaisen hilloa, salaattia, maustekurkkua, punasipulia ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
13,30 €
Green Line
Halloumi
Paistettua halloumijuustoa, paholaisen hilloa, ketsuppia, tomaattia, punasipulia, salaattia, maustekurkkua ja valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
14,40 €
Green
Beyond -pihvi, punasipulia, salaattia, tomaattia, ketsuppia, maustekurkkua sekä valitsemasi Barot's -kastiketta.
14,60 €
Green Crispy
Rapea vehnäproteiinista valmistettu kasvispihvi maissikuorrutuksella, punasipulia, ketsuppia, maustekurkkua, tomaatti, salaatti sekä valitsemasi Barot's -kastiketta.
13,60 €
Grills
Sausage & fries
Ranskalaisia, makkaranpaloja, punasipulia, kurkkusalaattia sekä valitsemallasi Barot’s -kastikkeella.
15,20 €
Döner Fries
Naudan tai kanan kebablihaa, punasipulia, tuorekurkkua, tomaattia, kevätsipulia, retiisiä, mietoja vihreitä pepperoneja,, pippurikastike, mieto tai tulinen kebab kastike.
15,90 €
Burrito
Naudan- tai kanankebablihaa sekä tomaattia, tuorekurkkua, salaattia, punasipulia, cheddarjuustoa ja valitsemasi Barot’s -kastike.
11,90 €
Aura Burrito
Naudan- tai kanankebablihaa, aurajuustoa sekä tomaattia, tuorekurkkua, salaattia, punasipulia, cheddarjuustoa ja valitsemasi Barot’s -kastike.
12,90 €
Finger Foods
Ranskalaiset
Barot’s -ranskalaisia. Maximoi makunautintosi herkullisella Barot's-dipillä.
5,00 €
Bataattiranskalaiset
Bataattiranskalaiset. Maximoi makunautintosi herkullisella Barot's-dipillä.
6,00 €
Parmesan Better Fries
Ranskalaiset, pippurimajoneesia, parmesaanijuustoa ja kevätsipulia.
8,40 €
Aura Better Fries
Barot’s -ranskalaiset, pippurikastike, aurajuustoa ja kevätsipulia.
8,40 €
Chicken fingers & fries
Ranskalaiset, kolme fingersiä ja sekä valitsemasi Barot’s-dippi.
8,00 €
Chicken fingers
Neljä fingersiä sekä valitsemasi Barot’s-dippi.
7,70 €
Halloumi Fries
Halloumi ranskalaiset. Maksimoi makunautintosi herkullisella Barot's-dipillä.
6,40 €
Cheese sticks
Viisi paneroitua mozzarella-tikkua sekä valitsemasi Barot's -dippi.
5,40 €
Milkshakes
Pirtelöt toimitetaan kuvasta poiketen ilman kermavaahtoa ja nonparelleja.
Vaniljapirtelö
Pehmytjäätelöseoksesta valmistettu vaniljainen pirtelö
6,50 €
Suklaapirtelö
Pehmytjäätelöseoksesta valmistettu pirtelö, jossa suklaakastiketta.
6,50 €
Mansikkapirtelö
Pehmytjäätelöseoksesta valmistettu pirtelö, jossa mansikkakastiketta.
6,50 €
Oreopirtelö
Pehmytjäätelöseoksesta valmistettu, johon sekoitettu Oreo keksimurua. Kuvasta poiketen toimitetaan ilman kermavaahtoa.
6,50 €
Dipit
Valmistamme kaikki kastikkeemme laadukkaista raaka-aineista ja omilla resepteillämme.
Kurkkudippi
1,80 €

Paprikadippi
1,80 €

Valkosipulidippi
1,80 €

Valkosipuli-jalapenodippi
1,80 €

Chilidippi
1,80 €

Chili-jalapenodippi
1,80 €

Pippuridippi
1,80 €

Vegaaninen dippi
1,80 €
Juomat
Jaffa 0,33 l
tölkki
3,50 €(330 ml, 10,61 €/l)

Pepsi 0,33 l
tölkki
3,50 €(330 ml, 10,61 €/l)

Pepsi Max 0,33 l
tölkki
3,50 €(330 ml, 10,61 €/l)

7up Zero Sugar 0,33 l
tölkki
3,50 €

Hartwall Vichy Original 0,33 l
tölkki
3,50 €(330 ml, 10,61 €/l)
