Zana Duongova Group

DOKI DOKI RESTAURANT

Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.

This menu is in Slovak. Would you like to view a machine translation in another language?

PREDJEDLÁ

  • €9.60

    Jarné závitky

    150 g€64.00/kg
  • €6.40

    Kimchi šalát

    60 g€106.67/kg
  • €13.90

    Kabayaki úhor

    150 g€92.67/kg
  • €9.60

    Gyoza taštičky

    150 g€64.00/kg
  • €6.25

    Edamame bôby

    200 g€31.25/kg

Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.

Address

Štefánikova trieda 57

949 01 Nitra

See map

Delivery times

Monday10:00–20:15
Tuesday10:00–20:15
Wednesday10:00–20:15
Thursday10:00–20:15
Friday10:00–21:15
Saturday11:00–21:15
Sunday11:00–20:15