Najviše se naručuje
Bami sa piletinom i povrćem
Zapečeni rezanci s piletinom i povrćem
7,90 €
Pohana piletina s rezancima
Pohana piletina, rezanci
9,20 €

Proljetna rolada
Proljetna rolada
3,30 €

Nasi s piletinom, jajima i povrćem
Zapečena riža, piletina, jaja, povrće
7,50 €
Rižini rezanci s piletinom i povrćem
Zapečeni rižini rezanci, piletina, povrće
9,20 €
Bami s povrćem i patkom
Zapečeni rezanci, povrće, patka
12,50 €
Pohana piletina u slatko-kiselom umaku
Pohana piletina, slatko-kiseli umak, riža
8,90 €
Mongolsko meso
Ljuto mongolsko meso, riža
10,40 €
Piletina Gonbao
Ljuta piletina s kikirikijem, riža
8,90 €
Ganbian junetina
Junetina, riža
10,70 €
Piletina s povrćem
Piletina, povrće, riža
8,90 €
Hong Kong patka s povrćem
Patka, povrće, riža
12,00 €
NOVO
Pakiranje je uključeno u cijenu jela.
*tragovi povrća u rezancima
*soja umak u jelima
*sva jela sadrže jaja
Ganbian junetina
Junetina, riža
10,70 €
Tofu s bambusom i gljivama
Tofu, bambus, riža, gljive
9,50 €

Tofu s povrćem
Tofu, povrće, riža
9,50 €
Tofu na Gonbao način
Tofu, povrće, riža, kikiriki s ljutim umakom *ljuto
9,50 €

Tofu s Thai curry umakom
Tofu, povrće, Thai curry
9,50 €

Tofu s ljutim umakom
Tofu, povrće, ljuti umak
9,50 €

Pohana piletina s rezancima
Pohana piletina, rezanci
9,20 €

Ganbian piletina
Piletina, riža
9,50 €
Pohana riba s povrćem
Povrće, riža, pohana riba
9,80 €
PREDJELA
Pakiranje je uključeno u cijenu jela.
*soja umak u jelima
*sva jela sadrže jaja
Proljetna rolada
Proljetna rolada
3,30 €

JUHE
Pakiranje je uključeno u cijenu jela.
*soja umak u jelima
*sva jela sadrže jaja
Miso juha
*slika je simbolična
4,10 €

Kiselo-ljuta juha
*slika je simbolična
3,50 €

BAMI
Pakiranje je uključeno u cijenu jela.
*tragovi povrća u rezancima
*soja umak u jelima
*sva jela sadrže jaja
Bami s povrćem i patkom
Zapečeni rezanci, povrće, patka
12,50 €
Rižini rezanci s pohanom piletinom
Zapečeni rižini rezanci, pohana piletina
10,70 €

Rižini rezanci s pilećim ražnjićima
Zapečeni rižini rezanci, pileći ražnjići, kikiriki umak
11,00 €

Bami s kozicama
Zapečeni rezanci, kozice
10,50 €
Rižini rezanci s piletinom i povrćem Thai curry
Zapečeni rižini rezanci s piletinom, povrćem, Thai curry umak *slika je simbolična
9,80 €

Rižini rezanci s piletinom i povrćem
Zapečeni rižini rezanci, piletina, povrće
9,20 €
Bami s pilećim ražnjićima
Zapečeni rezanci, pileći ražnjići, kikiriki umak
9,50 €

Rižini rezanci s povrćem
Zapečeni rižini rezanci, povrće
8,20 €
Bami sa piletinom i povrćem Thai curry
Zapečeni rezanci, piletina, povrće, Thai curry
8,30 €
Bami sa piletinom i povrćem
Zapečeni rezanci s piletinom i povrćem
7,90 €
Bami s povrćem
Zapečeni rezanci, povrće, jaje
6,50 €
NASI
Pakiranje je uključeno u cijenu jela.
*soja umak u jelima
*sva jela sadrže jaja
Nasi s kozicama
Zapečena riža, kozice
10,50 €
Nasi s piletinom Thai curry
Zapečena riža, piletina, Thai curry
8,30 €
Nasi s piletinom, jajima i povrćem
Zapečena riža, piletina, jaja, povrće
7,50 €
WOK JELA S RIŽOM
Pakiranje je uključeno u cijenu jela
*soja umak u jelima
*sva jela sadrže jaja
Hong Kong patka s povrćem
Patka, povrće, riža
12,00 €
Patka sa slatko-kiselim umakom
Patka, povrće, slatko-kiseli umak *slika je simbolična
12,00 €

Patka s ljutim umakom
Patka, povrće, ljuti umak *slika je simbolična
12,00 €

Plodovi mora s povrćem
Plodovi mora, povrće, riža
12,00 €
Thai curry junetina
Ljuta junetina, Thai curry, riža
10,70 €
Junetina s bambusom i gljivama
Junetina, bambus, gljive, riža
10,70 €
Junetina Szechuan
Ljuta junetina u Szechuan umaku, riža
10,70 €
Osam blaga
Više vrsta mesa, riža, začini *ljuto
10,40 €
Mongolsko meso
Ljuto mongolsko meso, riža
10,40 €
Piletina s bambusom i gljivama
Piletina, bambus, gljive, riža
9,10 €
Piletina Szechuan
Piletina u Szechuan umaku, riža *ljuto
9,10 €
Thai curry piletina
Ljuta piletina, Thai curry, riža
9,50 €
Nasi pohana piletina
Riža, pohana piletina
9,20 €

Nasi pileći ražnjići s povrćem
Riža, pileći ražnjići, kikiriki umak
9,50 €

Piletina Gonbao
Ljuta piletina s kikirikijem, riža
8,90 €
Pohana piletina u slatko-kiselom umaku
Pohana piletina, slatko-kiseli umak, riža
8,90 €
Piletina s povrćem
Piletina, povrće, riža
8,90 €
Piletina sa šampinjonima
Piletina, šampinjoni, riža
8,50 €

Slatko-kisela piletina
Piletina, slatko-kiseli umak, riža
8,90 €

Svježe povrće
Svježe povrće, riža
7,20 €
SALATE
Pakiranje je uključeno u cijenu jela.
*soja umak u jelima
*sva jela sadrže jaja
Salata od piletine
Salata, piletina, začini *slika je simbolična te ne odgovara stvarnom izgledu jela
4,10 €

Kupus salata
Ljuta salata od kupusa *slika je simbolična
3,30 €

PRILOZI
Kuhana riža
1,00 €

PIĆA
Aloe Vera 0,5 l
3,50 €

Cedevita limun 0,5 l
*slika je simbolična
2,70 €

Cedevita naranča 0,5 l
*slika je simbolična
2,70 €

Coca-Cola 0,5 l
Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.
2,70 €(500 ml i 5,40 € / l)

Coca-Cola Zero 0,5 l
Coca-Cola Zero Sugar ima isti prepoznatljiv okus Coca-Cole, ali bez šećera. Savršeno osvježavajuće i ukusno bezalkoholno piće izvrsnog okusa, stvoreno za dijeljenje.
2,70 €(500 ml i 5,40 € / l)

Fanta Orange 0,5 l
Osvježavajuće bezalkoholno gazirano piće sa sokom od naranče.
2,70 €(500 ml i 5,40 € / l)

Sprite 0,5 l
Sprite je osvježavajuće piće s okusom limuna i limete, u bočici od 0,5 l.
2,70 €(500 ml i 5,40 € / l)

Schweppes Tangerine 0,5 l
Osvježavajuće bezalkoholno gazirano piće s okusom mandarine. Sa šećerom i sladilima
2,70 €(500 ml i 5,40 € / l)

Schweppes Bitter Lemon 0,5 l
Legendarni gorko-slatki okus stvoren 1957. godine. Napravljen od kinina za one koji vole sofisticirani užitak jedinstvenog i zrelog okusa. Konzumirati samostalno ili u kombinaciji s alkoholom. Schweppes je brend star više od 200 godina nastao kada je pionir i osobenjak Jacob Schweppe izmislio revolucionarni proces obogaćivanja vode ugljičnim dioksidom. Milijuni mjehurića u Schweppesu i danas nadahnjuju odrasle da istraže i uživaju u životnim iskustvima. Još od 1783.
2,70 €(500 ml i 5,40 € / l)

Cappy Sok Jabuka 100% 0,33 l
2,30 €

Cappy Naranča 0,33 l
100 % sok od naranče. Proizveden od koncentriranog soka naranče.
2,30 €(330 ml i 6,97 € / l)

Romerquelle negazirana voda 0,5 l
Romerquelle. Oživljava osjetila. Negazirana prirodna mineralna voda.
2,00 €(500 g i 4,00 € / kg)

Romerquelle gazirana voda 0,5 l
Römerquelle. Oživljava osjetila. Gazirana prirodna mineralna voda.
2,00 €(500 g i 4,00 € / kg)

Romerquelle limunska trava 0,5 l
2,70 €

Fuze Tea Peach & Hibiscus 0,5 l
Negazirano osvježavajuće bezalkoholno piće s ekstraktom čaja i okusom breskve i hibiskusa.
2,70 €(500 ml i 5,40 € / l)

ALKOHOLNA PIĆA (18+)
Zakonom propisana minimalna starosna dob za kupovinu i konzumaciju alkoholnih pića u RH je 18 godina. Prilikom dostave, dostavljač ima pravo tražiti osobnu iskaznicu u svrhu provjere starosne dobi
Pelješac 0,187 l
3,50 €(12% vol)

Graševina 0,187 l
3,50 €(12% vol)

Tsingtao 0,33 l
3,50 €(5% vol)

Paulaner 0,5 l
3,50 €(5,2% vol)

Ožujsko 0,5 l
3,50 €(5,2% vol)

Karlovačko 0,5 l
3,50 €(5,2% vol)

Ožujsko 0,33 l
3,00 €(5,2% vol)

Karlovačko 0,33 l
3,00 €(5,2% vol)
