Najviše se naručuje
Zagrebački odrezak s prilogom
Zagrebački odrezak, pommes frites
18,00 €

Miješano meso s prilogom
Miješano meso, pommes frites
20,00 €

Bečki odrezak s prilogom
Bečki odrezak, pommes frites
16,00 €

Teleći rižoto
Riža, teletina, začini *slika je simbolična
14,00 €

Mesna plata ''Babilon''
2x teleći kotlet, 2x ražnjić, 2x ćevapi, 2x kobasice, 2x ramstek, 2x odrezak slanine, pommes frites, povrće na maslacu
44,00 €

Piletina na žaru s prilogom
Piletina na žaru, pommes frites
15,00 €

Crni rižoto
Riža, crnilo sipe
14,00 €

Pržene lignje s prilogom
Pržene lignje, prilog po izboru
17,00 €

Domaća juha
Domaća goveđa juha *slika je simbolična
4,00 €

Spaghetti Bolognese
Spaghetti, bolognese umak, mljeveno meso, začini *slika je simbolična
14,00 €

Ćevapčići s prilogom
Ćevapčići, pommes frites
14,00 €

Coca - Cola 0,5 l
Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.
4,00 €(500 ml i 8,00 € / l)
GLAVNA JELA
Miješano meso s prilogom
Miješano meso, pommes frites
20,00 €

Zagrebački odrezak s prilogom
Zagrebački odrezak, pommes frites
18,00 €

Pržene lignje s prilogom
Pržene lignje, prilog po izboru
17,00 €

Bečki odrezak s prilogom
Bečki odrezak, pommes frites
16,00 €

Rižoto od kozica
Riža, kozice
16,00 €

Piletina na žaru s prilogom
Piletina na žaru, pommes frites
15,00 €

Crni rižoto
Riža, crnilo sipe
14,00 €

Ćevapčići s prilogom
Ćevapčići, pommes frites
14,00 €

Domaća juha
Domaća goveđa juha *slika je simbolična
4,00 €

Spaghetti Bolognese
Spaghetti, bolognese umak, mljeveno meso, začini *slika je simbolična
14,00 €

Teleći rižoto
Riža, teletina, začini *slika je simbolična
14,00 €

PLATE ZA DVIJE OSOBE
Mesna plata ''Babilon''
2x teleći kotlet, 2x ražnjić, 2x ćevapi, 2x kobasice, 2x ramstek, 2x odrezak slanine, pommes frites, povrće na maslacu
44,00 €

Plata ''Split''
2x punjeni teleći odrezak, 2x mali ramsteak, 2x pileći odrezak, kroketi, riža, povrće na maslacu
44,00 €

PIĆA
Coca - Cola 0,5 l
Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.
4,00 €(500 ml i 8,00 € / l)
Cetina prirodna izvorska voda 0,5 l
Prirodna izvorska voda, 0,5 l, laganog i osvježavajućeg okusa. Prikladna za svakodnevnu hidrataciju.
4,00 €(500 ml i 8,00 € / l)
ALKOHOLNA PIĆA 18+
Ožujsko svijetlo pivo 0,5 l
Najomiljenije hrvatsko pivo. Preko 120 godina hrvatske tradicije i kvalitete. Proizvedeno s ponosom.
4,00 €(500 ml, 5% vol i 8,00 € / l)
Heineken pivo 0,5 l
Svijetlo lager pivo. 100 % prirodni sastojci.
4,00 €(5% vol)