A legtöbbet rendelt
Házias gulyásleves galuskával
0,5l
3990 Ft

Classic lángos
Trappista sajt, tejföl, fokhagyma
3490 Ft

Fokhagyma krémleves házi cipóban
Illatos, gőzölgő klasszikus, sajttal besütött valódi kézműves cipóban.
3990 Ft

Nutellás palacsinta (2db)
A kép illusztráció
1790 Ft

Gulyásleves házi cipóban
Tradícionális marhagulyás friss házi cipóval
4390 Ft

Házi tyúkhúsleves macesz gombóccal,cérnametélttel,zöldségekkel 0,5L
3590 Ft

Tejfeles Babgulyás 0,5L
Csípős füstölt vékonykolbásszal,marha színhúsból,meleg pirított kenyérrel
3990 Ft

Tejfölös uborkasaláta
1590 Ft

Marhapörkölt ropogós bacon szalonnás újhagymás galuskával, tejföllel
5990 Ft

Palacsinták (2db)
Kakós, csokis, eperlekváros,barackos-vaníliás
1790 Ft

Tárkonyos csirkeragu leves
3990 Ft
Babgulyás házi cipóban
4390 Ft
Levesek 🍜
Házias gulyásleves galuskával
0,5l
3990 Ft

Tejfeles Babgulyás 0,5L
Csípős füstölt vékonykolbásszal,marha színhúsból,meleg pirított kenyérrel
3990 Ft

Házi tyúkhúsleves macesz gombóccal,cérnametélttel,zöldségekkel 0,5L
3590 Ft

Halászlé A'la Drum Cafe 0,5L
Halleves specialitás balatoni fogasfilével,zalai rákfarokkal
3990 Ft

Tárkonyos borjúragu leves 0,5L
Tejfölös borjújava leves zöldségekkel,tárkonnyal ízesítve
3990 Ft

Fokhagyma krémleves házi cipóban
Illatos, gőzölgő klasszikus, sajttal besütött valódi kézműves cipóban.
3990 Ft

Gulyásleves házi cipóban
Tradícionális marhagulyás friss házi cipóval
4390 Ft

Brokkolikrém leves cipóban
3990 Ft
Tárkonyos csirkeragu leves
3990 Ft
Babgulyás házi cipóban
4390 Ft
Gulyásleves házi cipóban
4390 Ft
Tárkonyos csirkeraguleves házi cipóban
4390 Ft
Halászlé házi cipóban
4390 Ft
Főételek 🥘
Marhapörkölt ropogós bacon szalonnás újhagymás galuskával, tejföllel
5990 Ft

Marhapörkölt színhúsból rizzsel
5990 Ft

Csirkemellpörkölt
Ropogós bacon szalonnás újhagymás paprikás galuskával tejföllel és csípős paprika szósszal
5890 Ft

Csirkemell paprikás friss házi galuskával
5890 Ft

Grillezett fokhagymás sertés szűzérmék
Fűszeres burgonyával,pirított kolbásszal, friss lecsóval különleges Diszkosztálban besütve
5890 Ft

Hortobágyi palacsinta marhapörkölttel töltve
3990 Ft

Grillezett fokhagymás csirkemell tojásos lecsós galuskával és ropogós baconnel
5490 Ft

Csilis BBQ csirkemell filé
Csilis, fokhagymás fűszeres csirkemell nyárs klasszikus joghurtos friss Görög salátával
5290 Ft

Ropogósra sült rántott csirkemellfilé
ropogós rántott csirkemell bécsi burgonyasalátával
4990 Ft

Tejfeles gombapaprikás sajtos tésztával
Vegetáriánus étel
4290 Ft

Rántott Camember sajt (6 db)
Extra minőségű áfonya dzsemmel és hasábburgonyával Mogyorót tartalmaz!
4490 Ft

Minőségi rántott hekk filé
hekkfilé rántva, bécsi burgonyasalátával
5590 Ft

Grillezett fogasfilé
Rizzsel,roston sült zöldségekkel és fokhagymás dresszinggel
5590 Ft

Piliményi
Az eredeti orosz töltött tészta fűszeres marhahússal és sertéshússal, tejföllel, ropogós baconnel
5290 Ft

Mamocskám házi Pelmenyije
Tradícionális Ukrajnai Pelmenyi fűszeres csirkehússal töltve, vajon pirítva
5290 Ft
Csevapcsicsa rösztivel és zakuszkával
Grillezett húsrzdacskák 3 féle húsból,házi burgonyalángossal,és hideg füstölt lecsóval
4990 Ft

Bélszín érmék cheddar sajttal
Grillezett bélszín medalionok,cheddar sajttal,illatos jázminrizzsel ,rösztivel, grill zöldségekkel és zöldborsmártással.
5990 Ft

Kacsamell steak
Érlelt kacsamell grillezve,tejszínes-sajtos burgonypürével és almás-pezsgős párolt káposztával
5890 Ft

Borjúbécsi citrommal
Tradícionális, omlós borjújava rántva,bécsi burgonyasalátával
5590 Ft

Borjúpaprikás
Tejfölös,omlós borjúpaprikás tojásos nokedlivel
5990 Ft

Sólet kemencében sütve
Árpagyönggyel,főtt tojással,füstölt libamellel
5890 Ft

Marhapörkölt házi cipóban
5990 Ft
Csirkepaprikás házi cipóban
5990 Ft
Sertéspörkölt házi cipóban
5990 Ft
Gombapaprikás házi cipóban
5490 Ft
Jázmin rizs házi lecsóval, tükörtojással
2990 Ft
Sertéspörkölt házi nokedlivel
4190 Ft
Hawaii csirkemell hasábburgonyával
Csirkejava , ananásszal, sonkával, mozzarellával és cheddarral besütve
4290 Ft
Spageti Bolognese
4590 Ft
Spagetti Carbonara
4590 Ft
Cézár saláta grillezett bélszínnel
4190 Ft
Cézár saláta grillezett csirkemellel
4190 Ft
Cézár saláta grillezett garnélával
3490 Ft
Cézár saláta rántott tintahal karikákkal
3490 Ft
Hortobágyi palacsinta csirkepaprikással töltve
3990 Ft
Burgerek 🍔
Beef Steak Lángosburger
Grillezett bélszínjava,karamellizált hagymával,sajttal,salátával.mini lángosokban
5290 Ft

Csirke Steak Lángosburger
Grillezett csirkemell karamellizált hagymával,sajttal,zöldségekkel,mini lángosokban
5590 Ft

Csevapcsicsa lángosburger
Grillezett csevapcsicsa (3 db) házi mini lángosokban,zakuszkával,friss paradicsommal és lilahagymával.
4590 Ft

Saláták 🥗
Klasszikus Görögsaláta
Friss zöldség félékkel, 2 féle olívabogyóval bazsalikommal és feta sajttal
3590 Ft

Tengeri ételek 🌊
Frissen sült ropogós tintahalkarikák
friss vegyes salátával,majonézzel és citrommal
3490 Ft

Extra ropogósra sütött torpedó garnéla rákok
Friss vegyes salival és kapros yoghurtos öntettel
2990 Ft

Savanyúságok 🥒
Töltött savanyú paprika
1590 Ft

Csemege uborka
1590 Ft

Tejfölös uborkasaláta
1590 Ft

Csalamádé
1190 Ft

Lángosok
Natúr lángos
2100 Ft

Classic lángos
Trappista sajt, tejföl, fokhagyma
3490 Ft

Ropogós bacon lángos
Sajttal, tejföllel
3980 Ft

Sajtos - csirkemell sonkás lángos friss fokhagymával besütve tejföllel
3990 Ft

Extra lángos
Sonka,szalámi, paprika, lilahagyma, sajt, fokhagymás tejföllel besütve
4490 Ft

Kosher lángos
Tejfeles, fokhagymás lángos marha sólettel gerslivel kemencében besütve
4490 Ft

Vegetáriánus lángos
Friss házias lecsóval, fokhagymás tejföllel és trappista sajttal besütve
3990 Ft

Nutellás lángos
Nutellával töltött lángos tejszínhabbal és pirított mézes mókus mogyoróval
3990 Ft

Mozzarella Caprese lángos
Friss paradicsommal, rukkolával, pesztó krémmel olívaolajjal, balzsamecettel, fokhagymás tejföllel, karamellizált balzsamecettel
4490 Ft

Camembert sajtos lángos áfonyával
Mogyorót tartalmazhat!
4490 Ft

Zöldfűszeres Lángos
Friss ropogós lángos zöldfűszerekkel,fokhagymával besütve
2100 Ft

Kolbászos Lángos
Grillezett kolbásszal töltött lángos sajttal és fokhagymával,tejfellel locsolva
3990 Ft

Marhapörköltes Lángos
Omlós marhapörkölttel töltött lángos tejfellel,sajttal,fokhagymával
4490 Ft

Csirkepaprikás Lángos
Csirkemell paprikással töltött lángos,tejfellel,sajttal,fokhagymával
4490 Ft

Fekete lángos gazdagon
A világon egyedülálló, fekete lángos sonkával, fokhagymás tejföllel,sajttal, salátával és bacon-nel.
3890 Ft

Pizzák 🍕
Pizza Margherita
Friss paradicsommal és friss mozzarella sajttal
3990 Ft

Pizza Salami & Paprika
Paradicsomszósz,mozzarella,csípős szalámival és paprikával
4690 Ft

Pizza Hawaiian Style
Paradicsomszósz, mozzarella, csirkemell sonka, ananász, bazsalikom
4690 Ft

Pizza Ham
Paradicsomszósz, mozzarella, bazsalikom, sonka
4790 Ft

Pizza Fusion
Margaréta pizza, csirkemell paprikással és fokhagymás tejfellel besütve
5090 Ft

Pizza Beef Goulash
Paradicsomszósz, mozzarella sajt, marha pörkölt színhúsból, lilahagyma, csípős pepperoni, fűszer kömény, őröltbors, paprika olaj
5150 Ft

Pizza Veggie
Margherita pizza grillezett padlizsán,cukkíni,gomba,koktélparadicsom,articsóka és olajbogyó feltéttel
3290 Ft

Pizza Drum
Fokhagymás-tejfölös alap,ínyenc gépsonka,mozzarella
4790 Ft

Desszertek 🍰
Somlói galuska
Rumos csoki, piskóta, mazsola, tejszínhab
2750 Ft

Palacsinták (2db)
Kakós, csokis, eperlekváros,barackos-vaníliás
1790 Ft

Flódni torta
Tradicionális zsidó sütemény dió, mák és almakrémmel
2750 Ft

Nutellás lángos
Nutellával töltött lángos tejszínhabbal és pirított mézes mókus mogyoróval
3990 Ft

Nutellás palacsinta (2db)
A kép illusztráció
1790 Ft

Mákos Lángosguba
Klasszikus mákos guba mákkal készült lángostésztából,fehérboros vaníliasodóval kemencében sütve
2750 Ft

Chef süti
Mascarpone-s lángostorta eperöntettel
2750 Ft(9 vol)

Sajttorta
2750 Ft

Máglyarakás
2750 Ft
Kenyérpuding
Barackkal,málnával és vanília pudinggal
2750 Ft
Üdítők, ásványvizek
Szentkirályi szénsavas 0,5L
Az étel és ital fotók tájékoztató jellegűek!
890 Ft(500 ml és 1780 Ft / l)

Szentkirályi szénsav mentes 0,5L
890 Ft(500 ml és 1780 Ft / l)

Szentkirályi szénsavas 1,5L
1490 Ft(1,5 l és 993,33 Ft / l)

Szentkirályi szénsav mentes 1,5L
1490 Ft(1,5 l és 993,33 Ft / l)

Pepsi Cola 0,5L
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Pepsi Zero 0,5L
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Schweppes Orange 0,5L
A narancs és a vérnarancs klasszikus, frissítő keveréke. Egyszerre kiegyensúlyozott és intenzív. Friss, savanykás ízzel. / A 2024. január 1-től hatályos visszaváltási rendszerben azon forgalomba hozott palackok tekintetében, amelyeken a visszaváltási logó szerepel, kötelezően visszaváltási díjat kell fizetned a vásárláskor, amit azonban visszakapsz, ha az üres palackokat visszaváltásra alkalmas állapotban (nem tömörített, olvasható vonalkód) egy gépi vagy kézi visszaváltási pontra visszaviszel. A hozzád legközelebbi visszaváltási pontról a MOHU vagy a gyártó honlapján, illetve a kötelező visszaváltási rendszer applikációban tájékozódhatsz. Tájékoztatunk, hogy az esetleges kedvezmény az italok visszaváltási díjára nem vonatkozik.
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Schweppes Tonic 0,5L
0,5 l
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Canada Dry 0,5L
Az étel és ital fotók tájékoztató jellegűek!
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Seven Up 0,5L
0,5 l
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Lipton Ice Tea Lemon 0,5L
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Lipton Ice Tea Peach 0,5L
Az étel és ital fotók tájékoztató jellegűek!
1490 Ft(500 ml és 2980 Ft / l)

Eperlé 1L
Egy korty, és a kortyolgatás rabja leszel!
2000 Ft(1 l és 2000 Ft / l)
Baracklé 1L
Gyümölcstartalom: min. 30%
2000 Ft(1 l és 2000 Ft / l)
Narancslé 100% 1L
2000 Ft(1 l és 2000 Ft / l)
Áfonyalé 1L
3000 Ft(1 l és 3000 Ft / l)
Ananászlé 1L
3000 Ft(1 l és 3000 Ft / l)
Almalé 1L
2000 Ft(1 l és 2000 Ft / l)
Paradicsomlé 1L
3000 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Greno 100% Narancslé 0,25L
BIO gyümölcsital, garantáltan adalékmentes, KOSHER certifikációval.
1590 Ft

Greno 100% Almalé 0,25L
BIO gyümölcsital, garantáltan adalékmentes, KOSHER certifikációval.
1590 Ft

Greno 100% Baracklé 0,25L
BIO gyümölcsital, garantáltan adalékmentes, KOSHER certifikációval.
1590 Ft
Greno 100% Meggylé 0,25L
BIO gyümölcsital, garantáltan adalékmentes, KOSHER certifikációval.
1590 Ft

Greno 100% Körtelé 0,25L
BIO gyümölcsital, garantáltan adalékmentes, KOSHER certifikációval.
1590 Ft

Greno 100% Alma-Gyömbér 0,25L
BIO gyümölcsital, garantáltan adalékmentes, KOSHER certifikációval.
1590 Ft
Borok,Pezsgők
Evinor Tokaji Szamorodni Édes 0,5L
8790 Ft(12 vol)

Evinor Tokaji Szamorodni Száraz 0,5L
7590 Ft(14 vol)

Evinor Tokaji Aszú 5p 0,5L
14 990 Ft(10,5 vol)

BB Pezsgő Spumante 0,2L
2290 Ft(7 vol)

BB Pezsgő Spumante 0,75L
3990 Ft(7 vol)

Hungária Extra Dry Pezsgő 0,2L
3490 Ft(12 vol)

Hungária Extra Dry Pezsgő 0,75L
6990 Ft(12 vol)

Forralt Bor 1 L
Édes vörös
2690 Ft(8 vol)

Thummerer - Bikavér 0,75L
16 690 Ft(14 vol)

Gere - Kopar 2021 0,75L
Magyarország csúcsbora
23 990 Ft
Feind Balatoni Chardonnay 0,75L
7390 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Gyetvai Balatoni Sauvignon Blanc 0,75L
9990 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Günzer Villányi Rosé 0,75L
10 790 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Taschner Soproni Rosé 0,75L
9090 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Mészáros Szekszárdi Cabernet Franc 0,75L
11 590 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Prosecco Villa Sandi Doc Frizzante 0,75L
9990 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Prosecco Villa Sandi Doc Il Fresco 0,2L
3990 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Molnár - Mátrai Irsai Olivér 0,75L
6590 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Figula Balatoni Olaszrizling 0,75L
11 990 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Feind Balatoni Syrah-Merlot 0,75L
9590 Ft 50 Ft visszaváltási díj
Sörök
Gösser Zitrone 0,5 L
Citromos sör
1390 Ft(500 ml, 2 vol és 2780 Ft / l)

Gösser Zitrone alkoholmentes 0,5L
Alkoholmentes citromos sör
1390 Ft(500 ml és 2780 Ft / l)

Heineken 0,33L
1490 Ft(330 ml, 5 vol és 4515,15 Ft / l)

Heineken alkoholmentes 0,33L
Alkoholmentes sör
1490 Ft(330 ml és 4515,15 Ft / l)

Soproni IPA 0,5L
Az IPA (India Pale Ale) sörök az 1800-as évek óta dobogtatják meg a sörszeretők szívét. Eredetileg azért készítették több komlóval és magasabb alkoholfokkal kedvenc sörüket a hajóra szálló angolok, hogy megőrizzék minőségét a hosszú tengeri úton az indiai gyarmatig. Az IPA nem csak kibírta a szállítást, de a kesernyés, testes ízű felsőerjesztésű ale gyorsan népszerű lett az egész világon.
1290 Ft(500 ml, 4,8 vol és 2580 Ft / l)

Soproni Démon 0,5L
1490 Ft(500 ml, 5,2 vol és 2980 Ft / l)

Reggelik
Tükörtojás (3db), pirítóssal
1990 Ft

Rántotta 3db tojásból, pirítóssal
1990 Ft

Croissant 1db
1490 Ft
Fúziós reggeli
Sült virsli,tükörtojás,pelemeny fokhagymás tejfellel,mini lámgossal,idény zöldségekkel
2990 Ft

Natúr lángos
1490 Ft
Classic lángos
Trappista sajt, tejföl, fokhagyma
2590 Ft

Gazdag Croissant
Frissen sült croissant vajjal,sonkával,sajttal és idény zöldségekkel
2390 Ft

Marhapörkölt friss croissant-tal
2690 Ft
Csirkepaprikás friss croissant-tal
2590 Ft
Friss croissant sonkával és sajttal besütve
2390 Ft

Bundás lángos fokhagymás tejföllel
2490 Ft

Köretek,Mártások
Hasábburgonya
1990 Ft

Galuska
1490 Ft

Grillezett Zöldség
2490 Ft

Párolt Rizs
1490 Ft

Steak Burgonya
1990 Ft

Friss Kevert Saláta
Idényzöldségekből,balzsamecettel és olivaolajjal
2490 Ft

Ketchup
A kép illusztráció
350 Ft

Mustár
A kép illusztráció
350 Ft

Majonéz
A kép illusztráció
350 Ft

Különleges Ajánlatunk
Szezonális ételek, verhetetlen áron!
Lángos lasagne marhahússal
3590 Ft

LángosPizza Margherita friss rukkolával és frissen tépett mozzarellával
2690 Ft

Marhapörkölt cipóban
5990 Ft

Új ételeink
Chef Úr legújjabb ötletei
Csirkepaprikás cipóban
5990 Ft

Sertéspörkölt cipóban
5990 Ft

Bácskai rizseshús
4790 Ft

Babgulyás Cipóban
4390 Ft
T-Bone Steak
T-Bone Steak grillezett zöldségekkel, fűszeres burgonyával és zöldbors mártással
10 090 Ft