0
Apskatīt pasūtījumu
0,00 €
Pet Imperium Matīsa
Viss Jūsu mīluļa veselībai un labsajūtai
Konservi suņiem
3,40 €
N&D DOG PUMPKIN LAMB BLUEBERRY STARTER MINI (140g)
5,50 €
N&D DOG PUMPKIN LAMB BLUEBERRY STARTER (285g)
3,40 €
N&D DOG PUMPKIN LAMB BLUEBERRY PUPPY MINI (140g)
5,50 €
N&D DOG PUMPKIN LAMB BLUEBERRY PUPPY (285g)
3,40 €
N&D DOG PUMPKIN LAMB BLUEBERRY (140g)
5,50 €
N&D DOG PUMPKIN LAMB BLUEBERRY (285g)
285 g
1,93 € / 100 g
3,40 €
N&D DOG PUMPKIN BOAR APPLE (140g)
3,40 €
N&D DOG PUMPKIN DUCK (140g)
5,50 €
N&D DOG PUMPKIN DUCK (285g)
3,40 €
N&D DOG LAMB BLUEBERRY (140g)
140 g
24,29 € / kg
5,50 €
N&D DOG LAMB BLUEBERRY (285g)
3,40 €
N&D DOG HERRING SHRIMP (140g)
140 g
24,29 € / kg
5,50 €
N&D DOG HERRING SHRIMP (285g)
140 g
39,29 € / kg
3,40 €
N&D DOG CODFISH SQUID (140g)
140 g
2,43 € / 100 g
5,50 €
N&D DOG QUINOA WEIGHT MANAGEMENT (285g)
5,50 €
N&D DOG QUINOA DIGESTION (285g)
Izpārdots
3,40 €
N&D DOG QUINOA PORK NEUTERED MINI (140g)
5,45 €
VET LIFE DOG GASTROINTESTINAL (300g)
5,45 €
VET LIFE DOG HYPOALLERGENIC FISH AND POTATO (300g)
5,45 €
VET LIFE DOG HYPOALLERGENIC DUCK AND POTATO (300g)
5,45 €
VET LIFE DOG HYPOALLERGENIC PORK & POTATO 300G
5,45 €
VET LIFE DOG RENAL (300g)
6,20 €
NUEVO DOG SUPER-PREMIUM CHICKEN BEEF JUNIOR (800g)
800 g
7,75 € / kg
6,20 €
NUEVO DOG SUPER-PREMIUM BEEF (800g)
800 g
7,75 € / kg
6,20 €
NUEVO DOG SUPER-PREMIUM LAMB (800g)
800 g
7,75 € / kg
6,20 €
NUEVO DOG SUPER-PREMIUM VENISON (800g)
800 g
7,75 € / kg
6,20 €
NUEVO DOG SUPER-PREMIUM LAMB & BEEF SENIOR 800G
800 g
7,75 € / kg
5,45 €
VETLIFE DOG ULTRAHYPO (300g)
Sausā barība suņiem
-
Skatīt līdzīgus veikalus
Preces dzīvniekiem
Adrese
Matīsa iela 35
LV-1001 Rīga
Skatīt karti
Piegādes laiki
Pirmdiena
10:00–19:00
Otrdiena
10:00–19:00
Trešdiena
10:00–19:00
Ceturtdiena
10:00–19:00
Piektdiena
10:00–19:00
Sestdiena
10:00–17:00
Svētdiena
Slēgts
Papildu informācija
+37125610555
Apmeklēt mājaslapu
Wolt
Rīga
Veikali un pārtikas veikali | Rīga
Pet Imperium Matīsa