Visvairāk pasūtīto
Siera burgers
Brioš burgermaize, liellopa gaļa, marinēti gurķi, čederas sieras, mērces Brioche burger bun, beef patty, marinated cucumbers, cheddar cheese, sauces
9,50 €
Klasiskais Burgers
Liellopa gaļa, burgeru maizīte, salātu mikss, tomāti, marinēti gurķi, Čederas siers, burgeru mērces
11,50 €

Hamburgers bērniem
Liellopa gaļa, burgeru maizīte, Čederas siers, kečups
6,00 €
Frī kartupeļi
5,00 €

Steika sendvičs
Striploin steiks (ASV) 150g, maize, mērce, salāti,marinēti gurķi, tomāti 150g US striploin steak, bread, sauce, salad, marinated cucumbers, tomatoes.
16,50 €
Smashburgers ar bekonu
Brioš burgermaize, dubultā liellopa gaļa, salāti, marinēti gurķi, meksikāņu salsa, bekons, čederas siers, čederas siera mērce, kraukšķīgie sīpoli Brioche burger bun, double beef patty, salad, marinated cucumbers, Mexican salsa, bacon, cheddar cheese, cheddar cheese sauce, crispy onions.
15,00 €
Melnā Pipara smashburgers
Dubultā liellopa gaļa, burgeru maizīte, salātu mikss, tomāti, marinēti gurķi, Čederas siers, burgeru mērces
14,50 €

Korejas Burgers
Brioš burgermaize, liellopa gaļa, kimči kāpostu salāti, gurķis sezama marinādē, melno piparu sojas mērces majonēze, čederas siers Brioche burger bun, beef patty, kimchi cabbage salad, sesame-marinated cucumber, black pepper soy sauce mayonnaise, cheddar cheese.
13,50 €
Smashburgers ar sēnēm un trifeļu majonēzi
Brioš burgermaize, dubultā liellopa gaļa, salātik marinēti gurķi, ceptas sēnes, Čederas siers, trifeļu majonēze Brioche burger bun, double beef patty, salad, marinated cucumbers, fried mushrooms, cheddar cheese, truffle mayonnaise.
15,00 €
Saldie kartupeļi frī
7,00 €

Cūkgaļas karbonāde ar sinepju glazūru
Cūkgaļas karbonāde ar sinepju glazūru, vārīti-apcepti kartupeļi, salāti, divas mērces pēc izvēles Rack of lamb, boiled-then-fried potatoes, salad, two sauces of your choice
18,00 €
Jaunzēlandes jēra karē
Jēra karē, vārīti-apcepti kartupeļi, salāti, divas mērces pēc izvēles Rack of lamb, boiled-then-fried potatoes, salad, two sauces of your choice
27,00 €
Burgeri
Steika sendvičs
Striploin steiks (ASV) 150g, maize, mērce, salāti,marinēti gurķi, tomāti 150g US striploin steak, bread, sauce, salad, marinated cucumbers, tomatoes.
16,50 €
Klasiskais Burgers
Liellopa gaļa, burgeru maizīte, salātu mikss, tomāti, marinēti gurķi, Čederas siers, burgeru mērces
11,50 €

Melnā Pipara smashburgers
Dubultā liellopa gaļa, burgeru maizīte, salātu mikss, tomāti, marinēti gurķi, Čederas siers, burgeru mērces
14,50 €

Hamburgers bērniem
Liellopa gaļa, burgeru maizīte, Čederas siers, kečups
6,00 €
Siera burgers
Brioš burgermaize, liellopa gaļa, marinēti gurķi, čederas sieras, mērces Brioche burger bun, beef patty, marinated cucumbers, cheddar cheese, sauces
9,50 €
Smashburgers ar bekonu
Brioš burgermaize, dubultā liellopa gaļa, salāti, marinēti gurķi, meksikāņu salsa, bekons, čederas siers, čederas siera mērce, kraukšķīgie sīpoli Brioche burger bun, double beef patty, salad, marinated cucumbers, Mexican salsa, bacon, cheddar cheese, cheddar cheese sauce, crispy onions.
15,00 €
Korejas Burgers
Brioš burgermaize, liellopa gaļa, kimči kāpostu salāti, gurķis sezama marinādē, melno piparu sojas mērces majonēze, čederas siers Brioche burger bun, beef patty, kimchi cabbage salad, sesame-marinated cucumber, black pepper soy sauce mayonnaise, cheddar cheese.
13,50 €
Smashburgers ar sēnēm un trifeļu majonēzi
Brioš burgermaize, dubultā liellopa gaļa, salātik marinēti gurķi, ceptas sēnes, Čederas siers, trifeļu majonēze Brioche burger bun, double beef patty, salad, marinated cucumbers, fried mushrooms, cheddar cheese, truffle mayonnaise.
15,00 €
Pamatēdieni
Jaunzēlandes jēra karē
Jēra karē, vārīti-apcepti kartupeļi, salāti, divas mērces pēc izvēles Rack of lamb, boiled-then-fried potatoes, salad, two sauces of your choice
27,00 €
Cūkgaļas karbonāde ar sinepju glazūru
Cūkgaļas karbonāde ar sinepju glazūru, vārīti-apcepti kartupeļi, salāti, divas mērces pēc izvēles Rack of lamb, boiled-then-fried potatoes, salad, two sauces of your choice
18,00 €
Uzkodas
Frī kartupeļi
5,00 €

Saldie kartupeļi frī
7,00 €

Mērces
Kečups
0,30 €

Majonēze
0,30 €

Ķiploku - zaļumu mērce
0,50 €

BBQ
0,50 €

Kečonēze
0,50 €
Sinepju-Vorčesteras majonēze
0,50 €
Trifeļu majonēze
0,50 €
Sriracha majonēze
0,50 €
Dzērieni
Negāzēts ūdens
1,50 €(500 ml un 3,00 € / l)

Gāzēts ūdens
1,50 €(500 ml un 3,00 € / l)

Fanta Orange 330 ml
ūdens, cukurs, apelsīnu sula no koncentrāta 5%, oglekļa dioksīds, dabīgi aromatizētāji, skābe citronskābe, antioksidants askorbīnskābe, stabilizētājs guāra sveķi, krāsviela karotīni
2,50 €(330 ml un 7,58 € / l)

Sprite 330 ml
ūdens, cukurs, oglekļa dioksīds, skābe: citronskābe, skābuma regulētājs: nātrija citrāti, dabīgi citrona un laima aromatizētāji
2,50 €(330 ml un 7,58 € / l)
Coca cola 330ml
0.33l
2,50 €