Protein Malta

Protein Malta

Hundreds of health products and supplements right at your fingertips!

This product offering is in English. Would you like to view a machine translation in another language?

Summer Of Wolt+

  • €9.99

    Kfd Vitamin D3

    1 pc€9.99/pc
  • €27.25

    Applied Nutrition Collagen Citrus Twist, 165g

    165 g€165.15/kg
  • €23.75

    Applied Nutrition Multi-Vitamin Complex, 90 capsules

  • €23.32

    Olimp Gold Omega 3, 60 capsules

    • Sold out
    €29.75

    Leap Nutrition Pea Protein Vanilla, 1kg

  • €26.69

    QNT Skinny Protein Belgian Chocolate, 450g

    • Sold out
    €26.69

    QNT Easy Body Skinny Protein Iced Coffee, 450g

  • €32.99

    Applied Nutrition BCAA Amino Hydrate Lemon & Lime, 450g

  • €28.99

    Nutrend N1 Preworkout Red Orange, 225g

    225 g€128.84/kg
    • Sold out
    €44.99

    Olimp Creatine Monohydrate Super Micronized, 550g

  • €2.25

    Nutrend DE Luxe Protein Bar Chocolate Brownies 60g, 12 pack

  • €1.99

    Qnt Vegan Protein Bar Chocolate Madarin, 40g

    40 g€49.75/kg
    • Sold out
    €8.99

    Olimp Iso Plus Orange, X 10 Tablets

    1 pc€8.99/pc
    • Sold out
    €5.99

    Rabeko Products Srirachia Sauce Zero

    425 g€14.09/kg
  • €2.85

    QNT Protein Chips Barbecue 50g

    50 g€57.00/kg
  • €9.25

    Kfd Zinc

    1 pc€9.25/pc
  • €27.25

    Applied Nutrition Collagen Strawberry & Raspberry, 165g

    165 g€165.15/kg
    • Sold out
    €25.69

    7nutrition Reishi Mushroom, 150g

    150 g€171.27/kg
  • €29.75

    Leap Nutrition Pea Protein Chocolate, 1kg

  • €26.69

    QNT Skinny Protein Vanilla, 450g

  • €53.75

    AN Critical Plant Protein Vanilla, 1,8kg

    1.8 kg€29.86/kg
  • €32.99

    Applied Nutrition BCAA Amino Hydrate Icy Blue Raz, 450g

  • €22.00

    Leap Nutrition CreAhead, 300g

    • Sold out
    €29.99

    Applied Nutrition ZMA PRO, 60caps

  • €4.25

    Feel Fit Protein Peanut Butter Pralines, 66g

    66 g€64.39/kg
  • €2.25

    Nutrend De Luxe Protein Bar Strawberry Cheese Cake 60g, 12 pack

  • €1.99

    Qnt Vegan Protein Bar Raspberry Brownie, 40g

    40 g€49.75/kg
  • €5.99

    Rabeko Products Truffle Mayo Sauce Zero, 350ml

    350 ml€17.11/l
  • €42.75

    Applied Nutrition Shred X Powder Sour Gummybear, 300g

  • €24.40

    Olimp Isoplus Lemon, 700g

    700 g€34.86/kg
    • Sold out
    €20.99

    ShakeSphere Shaker Matte Black, White Logo, 0,7l

    700 ml€29.99/l
    • Sold out
    €4.70

    Kfd Gym Chalk Magnesium Carbonate, 56g

    56 g€83.93/kg
  • €2.85

    QNT Protein Chips Sour Cream & Onion 50g

    50 g€57.00/kg
  • €2.84

    Applied Nutrition ABE Blue Lagoon, 330ml

    Incl. €0.10 deposit
  • €27.25

    Applied Nutrition Collagen Tropical Vibes, 165g

    165 g€165.15/kg
  • €16.75

    Qnt Tribulus Terrestris, X 60 Capsules

    1 pc€16.75/pc
  • €16.99

    Care By Qnt Men's Multivitamins, X 60 Capsules

    1 pc€16.99/pc
    • Popular
    €13.50

    Leap Nutrition Platinum OMEGA 3

  • €24.99

    Leap Nutrition Loaded Bcaa 4:1:1

    • Popular
    €26.25

    Applied Nutrition Creatine Monohydrate, 250g

    250 g€105.00/kg
  • €29.99

    Applied Nutrition Turk, X 60 Capsules

    1 pc€29.99/pc
  • €30.00

    Olimp ThermoStim Hardcore, X 60 Capsules

  • €24.40

    Olimp Isoplus Orange, 700g

    700 g€34.86/kg
  • €5.99

    Rabeko Products Mayonnaise Sauce, 0,425 l

  • €2.85

    QNT Protein Chips Paprika 50g

    50 g€57.00/kg
  • €2.84

    Applied Nutrition ABE Drink Fruit Candy, 330ml

    Incl. €0.10 deposit
    • Sold out
    €11.99

    Kfd Vitamin C + Zinc

    1 pc€11.99/pc
    • Sold out
    €26.00

    Kfd Collagen Orange, 400g

    400 g€65.00/kg
    • Sold out
    €24.75

    Applied Nutrition Critical Greens Apple Burst, 150g

    1 pc€24.75/pc
  • €39.99

    Qnt Testek, X 120 Capsules

    1 pc€39.99/pc
More results

Hundreds of health products and supplements right at your fingertips

Address

Industrial Park, Triq Daniel Spiteri Sacco, Qormi QRM 1000, Malta

QRM 4002 Malta

See map

Delivery times

Monday07:30–19:00
Tuesday07:30–19:00
Wednesday07:30–19:00
Thursday07:30–19:00
Friday07:30–19:00
Saturday10:00–15:00
SundayClosed