Mest bestilt
Pizza Pepperoni Speciale
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, pepperoni fra Myklevik Gård i Lofoten, hjemmelaget syltet jalapeño og chilihonning.
279,00 kr
Aioli
Varen kan avvike fra bildet
35,00 kr
Pizza Beef Umami
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, langtidsstekt oksebryst (12 timer), aji-majones, chili, aromasopp og vårløk.
289,00 kr
Pizza N´Duja
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, spicy n'duja, stracciatella, basilikum.
279,00 kr
PIZZA MORTADELLA
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, mortadella, hjemmelaget pistasjpesto, burrata og sitronskall.
289,00 kr
Pizza Parma
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, prosciutto di parma, pinjekjerner, cherrytomater og frisk ruccola.
289,00 kr
Pizza Tartufo
Rørosrømme med trøffel, mozzarella fiordilatte, aromasopp, salsicia, Grana Padano og trøffelolje.
289,00 kr
Pizza Margherita
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, fersk basilikum og ekstra virgin olivenolje.
225,00 kr
Meal Deal Burger m/ Fries & Drikke
Valgfri 180 gram biff burger. Serveres med fries og valgfri drikke.
329,00 kr
Coca Cola 0.33L Bx
Coca-Cola ® ble oppfunnet av apotekeren John Stith Pemberton i 1886 og har siden vokst seg til å bli verdens mest kjente varemerke og drikke. Hele 98% av verdens befolkning kjenner Coca-Cola® logoen og konturflasken. I Norge ble Coca-Cola ® solgt for første gang i 1926 og den har vært en stor favoritt siden da.
59,00 kr(330 ml, 178,79 kr/l)
Coca Cola Zero 330ml
Opplev den forfriskende smaken av Coca Cola Zero! Nå kan du nyte den klassiske Coca-Cola-smaken uten sukker! Coca Cola Zero gir deg den autentiske og elskede cola-smaken, men med null sukker. Perfekt for de som ønsker å redusere sukkerinntaket, men ikke vil gå på kompromiss med smaken. Null sukkerinnhold Full av den klassiske cola-smaken Ideell for sukkerfri nytelse Passer perfekt til enhver anledning Forfriskende og tørsteslukkende.
59,00 kr
Pizza Diavola
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, Taleggio AOC, ekte italiensk ventricina, rødløk og oregano.
279,00 kr
NAPOLITANSK PIZZA ROSSO
Bakt til perfeksjon i vår spesialovn med håndlagde lavasteiner — sprø, luftig og perfekt svidd.
Pizza Margherita
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, fersk basilikum og ekstra virgin olivenolje.
225,00 kr
Pizza Capricciosa
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, aromasopp, prosciutto cotto.
279,00 kr
Pizza Pepperoni Speciale
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, pepperoni fra Myklevik Gård i Lofoten, hjemmelaget syltet jalapeño og chilihonning.
279,00 kr
Pizza Parma
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, prosciutto di parma, pinjekjerner, cherrytomater og frisk ruccola.
289,00 kr
Pizza N´Duja
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, spicy n'duja, stracciatella, basilikum.
279,00 kr
Pizza Beef Umami
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, langtidsstekt oksebryst (12 timer), aji-majones, chili, aromasopp og vårløk.
289,00 kr
Pizza Vegetar Fresca
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, hvitløksbakt zucchini og soltørkede tomater.
279,00 kr
Pizza Reinsdyr
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, carpaccio av reinsdyr fra Saltfjellet, aromasopp, trøffelolje og rosmarinsalt.
299,00 kr
Pizza Diavola
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, Taleggio AOC, ekte italiensk ventricina, rødløk og oregano.
279,00 kr
NAPOLITANSK PIZZA BIANCO
Bakt til perfeksjon i vår spesialovn med håndlagde lavasteiner — sprø, luftig og perfekt svidd.
PIZZA MORTADELLA
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, mortadella, hjemmelaget pistasjpesto, burrata og sitronskall.
289,00 kr
Pizza Tartufo
Rørosrømme med trøffel, mozzarella fiordilatte, aromasopp, salsicia, Grana Padano og trøffelolje.
289,00 kr
Pizza Løyrom Deluxe
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, rødløk, dill, sitron og Løyrom-kaviar.
379,00 kr
Pizza N´duja Bianca
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, aromassopp, spicy ’nduja, stracciatella, fersk basilikum og ekstra virgin olivenolje.
289,00 kr
Pizza Parma Bianca
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, Prosciutto di Parma, pærechutney, ristede valnøtter, fersk chili og ruccola.
289,00 kr
Pizza Kylling & Mango
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, marinert kylling, mangogel, pistasj, brieost.
289,00 kr
Pizza Salomone Nordico
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, norsk røket laks, syltet rødløk, fersk dill og sitron.
289,00 kr
Pizza Pancetta Bianca
Rørosrømme, mozzarella fiordilatte, aromassopp, ekte italiensk pancetta, saltmodnet eggeplomme og nykvernet sort pepper.
289,00 kr
BARNEMENY
Barnepizza Margherita
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, fersk basilikum.
119,00 kr
Barnepizza Cotto
San Marzano-tomatsaus, mozzarella fiordilatte, kokt italiensk skinke.
149,00 kr
Meal Deal
Meal Deal Burger m/ Fries & Drikke
Valgfri 180 gram biff burger. Serveres med fries og valgfri drikke.
329,00 kr
Meal Deal Burger m/ Fries, Dessert & Drikke
Valgfri 180 gram biff burger. Serveres med fries, valgfri dessert og valgfri drikke.
435,00 kr
Meal Deal Cheeseburger m/ Fries, Dessert & Drikke
Cheeseburger med fries, valgfri dessert og valgfri drikke.
405,00 kr
Burgere
BBQ Burger
180 gram biffburger fra Narvik. Hjemmelaget burgerbrød, BBQ karamelisert rødløk, cheddar, hjemmelaget BBQ saus, salat og tomat.
229,00 kr
Loaded Burger
180 gram biffburger fra Narvik. Hjemmelaget burgerbrød, perusk Aji dressing, cheddar, marinert rødkål og salat.
229,00 kr
Cheeseburger
180 Gram biff burger fra Narvik, Hjemmelaget burgerbrød, Cheddar, burgerdressing
215,00 kr

Lystpås Burger
180 Gram biff burger fra Narvik, Hjemmelaget burgerbrød, Bacon, cheddar, rødløk, tomat, crispisalat, burgerdressing
229,00 kr

Dressinger
Ketchup
Varen kan avvike fra bildet
35,00 kr
Aioli
Varen kan avvike fra bildet
35,00 kr
Aji Spicy Dressing
35,00 kr
BBQ Saus
Varen kan avvike fra bildet
35,00 kr
Drikke
Coca Cola 0.33L Bx
Coca-Cola ® ble oppfunnet av apotekeren John Stith Pemberton i 1886 og har siden vokst seg til å bli verdens mest kjente varemerke og drikke. Hele 98% av verdens befolkning kjenner Coca-Cola® logoen og konturflasken. I Norge ble Coca-Cola ® solgt for første gang i 1926 og den har vært en stor favoritt siden da.
59,00 kr(330 ml, 178,79 kr/l)
Coca Cola Zero 330ml
Opplev den forfriskende smaken av Coca Cola Zero! Nå kan du nyte den klassiske Coca-Cola-smaken uten sukker! Coca Cola Zero gir deg den autentiske og elskede cola-smaken, men med null sukker. Perfekt for de som ønsker å redusere sukkerinntaket, men ikke vil gå på kompromiss med smaken. Null sukkerinnhold Full av den klassiske cola-smaken Ideell for sukkerfri nytelse Passer perfekt til enhver anledning Forfriskende og tørsteslukkende.
59,00 kr
Fanta Orange Uten Sukker 330ml
59,00 kr
Sprite Sitron & Lime zero| 330ml
59,00 kr
San Pellegrino Aranciata 330ml
Opplev smaken av Italia med hver slurk! Sanpellegrino Aranciata er en autentisk italiensk kullsyreholdig drikk, som kombinerer friskheten av sunn appelsinjuice med en forfriskende brusfølelse. Laget med nøye utvalgte ingredienser, er denne drikken perfekt for å tilføre et snev av luksus til hverdagen eller enhver spesiell anledning. Kun naturlige ingredienser for den reneste smaken Produsert i Italia, kjent for sine kvalitetsdrikker Lysende og tiltalende farge med naturlige smakstilsetninger.
59,00 kr
San Pellegrino Rossa 0.33L Bx
Sanpellegrino Italian Sparkling Drinks - er premium kullsyreholdig drikke med opp mot 20% fruktjuice, uten tilsetningsstoffer og konserveringsmidler, og med kun naturlige ingredienser.
59,00 kr(330 ml, 178,79 kr/l)
Erdinger Weisbeer Alkoholfritt
Erdinger Weisbeer
79,00 kr(3,3 l, 23,94 kr/l)
Kronenb.1664 Alko.Fri 0.33L Fl
Kronenbourg 1664 Blanc Alkoholfri er en alkoholfri fransk hveteøl brygget med bygg, hvete, humle, korianderfrø og appelsinskall. Blanc Alkoholfri har en lys strågul farge og et sløret utseende. Aromaen er svært fruktig med dufter som går mot fersken, aprikos, sitrus, lys brødbakst og et lett krydret preg. Smaken er medium fyldig, søt og fruktig med en lav bitterhet. Ett spesialøl som egner seg som aperitiff eller til fruktbaserte desserter. Serveringstemperatur: 3 - 6 C.
79,00 kr(330 ml, 239,39 kr/l)
Red Bull Original | 250ml
59,00 kr
Copenhagen Sparkling Tea
355,00 kr
No Worries Alkoholfri 0,33L
Alkoholfri IPA
79,00 kr