Denne menyen er på norsk. Ønsker du å få menyen oversatt til et annet språk? Menyen blir oversatt med ren automagi, og kan da inneholde småfeil og merksnodige setninger; men maten er like god.😋
Mest bestilt
Kebabtallerken
Marinert biffkjøtt, brød, salat, pommes frites og hvitløkssaus.
199,00 kr
Pepsi Cola 0.5 liter
46,00 kr(500 ml, 92,00 kr/l)
Kylling kebabrull
Marinert kylling med nanbrød, salat og hvitløkssaus.
179,00 kr
Bjørnepizza
Tomatsaus, ost, skinke, bacon, pepperoni, biff og løk.
199,00 kr
Kebabrull
Marinert biffkjøtt med nanbrød, salat og hvitløkssaus.
179,00 kr
Burgers
Classic Cheese
Grillet burger med majones, salat, tomat, sylteagurk, ketchup, løk og ost.
129,00 kr
Steakhouse
Grillet burger med majones, salat, tomat, ost, bacon, BBQ-saus og sprøstekt løk.
149,00 kr
Angry
Grillet burger med majones, salat, tomat, ost, jalapeños, ketchup og løkringer.
149,00 kr
Hawaiiburger
Grillet burger med majones, salat, tomat, løk og ananas.
139,00 kr
Run Chicken
Fritert kyllingburger med majones, ost, salat og tomat.
149,00 kr
The Green 🌱
Vegetarburger av sorte bønner med majones, salat, tomat og løk.
129,00 kr
Kebab
Kebabrull
Marinert biffkjøtt med nanbrød, salat og hvitløkssaus.
179,00 kr
Kylling kebabrull
Marinert kylling med nanbrød, salat og hvitløkssaus.
179,00 kr
Kylling kebabtallerken
Marinert kylling, brød, salat, pommes frites og hvitløkssaus.
199,00 kr
Kebabtallerken
Marinert biffkjøtt, brød, salat, pommes frites og hvitløkssaus.
199,00 kr
Kjøkkensjefens rull
Marinert biffkjøtt med nanbrød, ost, salat, pommes frites og hvitløkssaus.
189,00 kr
Barnemeny
Hamburgermeny
Hamburger med ketchup og pommes frites.
99,00 kr
Pølsemeny
Pølse med ketchup og pommes frites.
99,00 kr
Nuggetsmeny
4 kyllingnuggets med pommes frites.
99,00 kr
Pizza
Margherita
Tomatsaus og ost.
149,00 kr
Skinke
Tomatsaus, ost og skinke.
159,00 kr
Bearnaise
Tomatsaus, ost, biffkjøtt, rødløk og bearnaisesaus.
169,00 kr
Kylling
Tomatsaus, ost, kylling, løk, oliven og sjampinjong.
179,00 kr
Bjørnepizza
Tomatsaus, ost, skinke, bacon, pepperoni, biff og løk.
199,00 kr
Serrano
Tomatsaus, ost, serranoskinke, pinjekjerner, ruccola og parmesan.
199,00 kr
Kebabpizza
Tomatsaus, ost, biffkjøtt, løk, jalapeños, salat og hvitløksdressing.
189,00 kr
Hawaii
Tomatsaus, ost, skinke og ananas.
169,00 kr
Vegetar 🌱
Tomatsaus, ost, sjampinjong, løk, paprika, oliven og ananas.
169,00 kr
Calzone
Innbakt pizza med tomatsaus, ost og skinke.
169,00 kr
Tilbehør
Pommes frites
Kan inneholde spor av allergener fra frityrolje.
49,00 kr
Cheesefries
Pommes frites med cheddarsaus, løk, jalapeños og parmesan.
85,00 kr
Chili cheese poppers (4 stk)
55,00 kr
Kyllingnuggets (8 stk)
85,00 kr
Kyllingsalat
Salat med kylling, sriracha-aioli, cherrytomat, fetaost, løk og parmesan. Brød ved siden av.
179,00 kr
Drikke
Coca Cola 0.5L
46,00 kr(500 ml, 92,00 kr/l)
Coca Cola Zero 0.5 liter
46,00 kr(500 ml, 92,00 kr/l)
Pepsi Cola 0.5 liter
46,00 kr(500 ml, 92,00 kr/l)
Fanta Orange 0.5 liter
46,00 kr(500 ml, 92,00 kr/l)
Sprite 0.5 liter
46,00 kr(500 ml, 92,00 kr/l)
Mer Jordbær&Eple
200 ml
35,00 kr(200 ml, 175,00 kr/l)
Mer Appelsin
200 ml
35,00 kr(200 ml, 175,00 kr/l)