Zana Duongova Group

DOKI DOKI RESTAURANT

Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.

This menu is in Slovak. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Maki vegetariánske 8ks

Jednozložková maki rolka v riase nori plnená zeleninou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€4.10(100 g, €41.00/kg)

Crunchy maki rybacie 8ks

Jednozložková maki rolka, obalené chrumkavou panko múkou, plnená rybou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€7.75(100 g, €77.50/kg)

Pho

Veľký vietnamský vývar s mäsom, Pho rezancami, aromatickou voňavou zeleninou, mungo klíčkami, jarnou cibuľkou a ázijským korením.

€9.35(700 ml, €13.36/l)

Ramen

Jemne pikantná japonská polievka so zeleninou, vajíčkom, cibuľkou, koriandrom a proteínmi.

€9.35(700 ml, €13.36/l)

Maki rybacie 8ks

Jednozložková maki rolka v riase nori plnená rybou, nakrájaná na 8 kúskov.

€6.70(100 g, €67.00/kg)

Chrumkavé kura

Chrumkavé kuracie plátky (150g) s grilovanou zeleninou a teriyaki omáčkou.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

T: Hosomaki set

Mix základných druhov hosomaki: 4ks losos, 4ks tuniak, 4ks maslová ryba, 4ks avokádo, 4ks reďkovka, 4ks uhorka.

€9.85(24 pcs, €0.41/pc)

Udon rezance

Restované Udon rezance, vajíčko, zelenina, chrumkavá cibuľka.

€14.45(250 g, €57.80/kg)

Ostrokyslá polievka

Pikantná polievka s kuracím mäsom, tofu, vajíčkom, zeleninou a jarnou cibuľkou.

€3.80(250 ml, €15.20/l)

Tempura maki rybacie 8ks

Jednozložková maki rolka, obalené chrumkavou tempura strúhankou, plnená rybou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€7.75(100 g, €77.50/kg)

Pad Thai rezance

Tradičné thajské rezance s vajíčkom, zeleninou, koriandrom, cibuľkou, arašidmi a pikantnou tamarindovou omáčkou.

€13.20(250 g, €52.80/kg)

Mini Pho

Malý vietnamský vývar s kuracím mäsom, ryžovými rezancami, klíčkami, koriandrom a jarnou cibuľkou.

€4.20(250 ml, €16.80/l)

STREDA

M3: Kari

Kurací vývar s hubami, bambusom, kokosovým mliekom, karí, kuracím mäsom a cibuľkou.

€2.35(200 ml, €11.75/l)

M3: Mini Pho

Vietnamská pho polievka s ryžovými rezancami a kuracím mäsom.

€2.35(200 ml, €11.75/l)

M3: Poke menu

Havajské jedlo s lososom (90g), ryžou, avokádom, edamame, uhorkou, mangom, reďkovkou, nori, cibuľkou, Doki omáčkou a majonézou.

€11.40(300 g, €38.00/kg)

M3: Salmon Menu

12ks futomaki (losos v tempure, avokádo, uhorka, doki omáčka, majonéza, sezam) 3ks nigiri flambovaný losos.

€11.40(15 pcs, €0.76/pc)

M3: Pink Sushi Set

8ks uramaki ružová ryža (krevety v tempure, mango, ružová ryža, chrumkavá cibuľka, mango omáčka) 4ks maki losos, 4ks maki avokádo

€10.50(16 pcs, €0.66/pc)

M3: Curry sklené rezance

Sklené rezance s curry omáčkou, zeleninou, vajíčkom a chrumkavou cibuľkou, jemne pikantné.

€9.05(300 g, €30.17/kg)

M3: Losos mango curry

Filet z lososa (120g) s jemne pikantnou mango-curry omáčkou, sezónnou zeleninou, citrónom a ryžou.

€10.45(300 g, €34.83/kg)

M3: Hanoj kura

Kuracie prsia (100g) v sladkokyslom náleve, dochutené zázvorom, čili, sezamom, podávané s ryžou.

€9.05(300 g, €30.17/kg)

M3: Red curry s hovädzím mäsom

Hovädzie mäso (100g) na jemne pikantnom korenistom karí s kokosovým mliekom, mungo klíčkami, cukrovým hráškom, hríbmi, koriandrom, jarnou cibuľkou, podávané s ryžou.

€10.35(300 g, €34.50/kg)

M3: Coca Cola

€1.65(330 ml, €4.55/l)

TÝŽDENNÉ MENU

T: Ostrokyslá polievka

Pikantná polievka s kyslým podtónom, kuracím mäskom, tofu, shitake, čili, vajíčkom, mrkvou a jarnou cibuľkou.

€2.40(200 ml, €12.00/l)

Popular

T: Chrumkavé kura

Chrumkavé kuracie stehno nakrájané na plátky, podávané s teriyaki omáčkou a ryžou.

€9.05(300 g, €30.17/kg)

T: Chrumkavá kačica

Chrumkavé plátky kačacieho mäska, podávané s teriyaki omáčkou a ryžou.

€10.35(250 g, €41.40/kg)

T: Chicken Kung Pao

Kuracie prsia (120g) na šťave so zeleninou, arašidmi a hubami, podávané s ryžou.

€9.05(300 g, €30.17/kg)

T: Chicken wok

Restované kuracie mäso (100g) pripravené na woku s majonézou, Doki omáčkou a ryžou.

€9.05(250 g, €36.20/kg)

T: Hosomaki set

Mix základných druhov hosomaki: 4ks losos, 4ks tuniak, 4ks maslová ryba, 4ks avokádo, 4ks reďkovka, 4ks uhorka.

€9.85(24 pcs, €0.41/pc)

T: Pho

Veľký vietnamský vývar s pho rezancami, aromatickou voňavou zeleninou, mungo klíčkami, jarnou cibuľkou a ázijským korením.

€10.60(600 ml, €17.67/l)

T: Udon rezance

Pšeničné Udon rezance so zeleninou, vajíčkom a chrumkavou cibuľkou.

€10.35(350 g, €29.57/kg)

T: Coca Cola

€1.65(330 ml, €4.55/l)

PREDJEDLÁ

Jarné závitky

Vietnamské tradičné rolky zabalené v ryžovom obale so zeleninou a vajíčkom, podávané s rybacou omáčkou.

€9.60(150 g, €64.00/kg)

Kimchi šalát

Kórejská pochúťka, pikantná fermentovaná kapusta so zázvorom a cesnakom.

€6.40(60 g, €106.67/kg)

Kabayaki úhor

Grilovaný údený úhor na špízoch s avokádom, kaviárom a Doki omáčkou.

€13.90(150 g, €92.67/kg)

Gyoza taštičky

Taštičky plnené kuracím mäsom alebo zeleninou s hríbmi, podávané so sweet chilli omáčkou.

€9.60(150 g, €64.00/kg)

Edamame bôby

Sójové diétne lúpané bôby.

€6.25(200 g, €31.25/kg)

POLIEVKY

Tom Kha Gai

Vývar s krevetami, kokosovým mliekom a citrónovou trávou, dochutený koreňom galangal.

€4.85(250 ml, €19.40/l)

Ostrokyslá polievka

Pikantná polievka s kuracím mäsom, tofu, vajíčkom, zeleninou a jarnou cibuľkou.

€3.80(250 ml, €15.20/l)

Rybacia polievka

Vývar s morskými rybami, zeleninou, bambusom, koriandrom a jarnou cibuľkou.

€5.00(250 ml, €20.00/l)

Gyoza Soup

Silný vývar s udon rezancami a 3 gyoza aštičkami.

€5.00(250 ml, €20.00/l)

Mini Pho

Malý vietnamský vývar s kuracím mäsom, ryžovými rezancami, klíčkami, koriandrom a jarnou cibuľkou.

€4.20(250 ml, €16.80/l)

Miso Shiro

Vegetariánsky vývar s hodvábnym tofu, riasami a jarnou cibuľkou.

€5.00(250 ml, €20.00/l)

Ramen

Jemne pikantná japonská polievka so zeleninou, vajíčkom, cibuľkou, koriandrom a proteínmi.

€9.35(700 ml, €13.36/l)

Popular

Pho

Veľký vietnamský vývar s mäsom, Pho rezancami, aromatickou voňavou zeleninou, mungo klíčkami, jarnou cibuľkou a ázijským korením.

€9.35(700 ml, €13.36/l)

Popular

HLAVNÉ JEDLÁ

Mango Curry Chicken

Kuracie prsia (100g) v jemne pikantnej exotickej mango-curry omáčke so zeleninou, dochutené bylinkami.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

Losos na grile

Filet z lososa (120g) na grile s grilovanou zeleninou a hubami.

€12.20(200 g, €61.00/kg)

Chrumkavá kačica

Marinované kačacie plátky (150g ) na chrumkavý spôsob, grilovaná zelenina, hríby, Teriyaki omáčka.

€14.00(250 g, €56.00/kg)

Red Curry s hovädzím mäsom

Hovädzia roštenka (100g) na jemne pikantnom korenistom karí s kokosovým mliekom, mungo klíčkami, cukrovým hráškom, koriandrom a arašidmi.

€10.90(250 g, €43.60/kg)

Bo Xao Do

Hovädzia roštenka (100g) s mungo klíčkami, jarnou cibuľkou a zeleninou.

€10.90(250 g, €43.60/kg)

Chrumkavé kura

Chrumkavé kuracie plátky (150g) s grilovanou zeleninou a teriyaki omáčkou.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

Chicken Curry

Kuracie prsia (120g) na prírodno s karí omáčkou, baby kukuričkami a bazalkou.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

Thai Curry

Kuracie prsia (120g) na šťave so zeleninou, hríbmi, kokosovým mliekom, karí a arašidmi na pikantný spôsob.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

Kung Pao

Kuracie prsia (120g) na šťave so zeleninou, hríbmi, sójovou omáčkou a arašidmi.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

Hanoj kura

Kuracie prsia (120g) v sladkokyslej omáčke, dochutené zázvorom, čili a sezamom.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

Chicken Wok

Restované kuracie mäso (100g) pripravené na woku s japonskou majonézou a Doki omáčkou.

€9.35(150 g, €62.33/kg)

Tofu Kung Pao

Tofu (120g) na šťave so zeleninou, hríbmi, dochutené sójovou omáčkou, podávané s praženými arašidmi.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

Mango Curry Tofu

Tofu (120g) v jemne pikantnej exotickej mango-karí omáčke so zeleninou, dochutené bylinkami.

€9.35(250 g, €37.40/kg)

REZANCE

Curry sklené rezance

€13.20(250 g, €52.80/kg)

Pad Thai rezance

Tradičné thajské rezance s vajíčkom, zeleninou, koriandrom, cibuľkou, arašidmi a pikantnou tamarindovou omáčkou.

€13.20(250 g, €52.80/kg)

Bun Bo Nam Bo

Vietnamský tradičný pokrm na studeno s ryžovými rezancami, zeleninou a arašidmi, obohatený o aromatické bylinky pre vyváženú exotickú chuť.

€13.20(300 g, €44.00/kg)

Opekané rezance

Pšeničné jezance s vajíčkom, chrumkavou cibuľkou, zeleninou, pripravené na woku.

€13.20(250 g, €52.80/kg)

Ryžové rezance

Restované ryžové rezance, zelenina, vajíčko, chrumkavá cibuľka.

€13.20(250 g, €52.80/kg)

Pho rezance

Restované ryžové rezance, zelenina, vajíčko, chrumkavá cibuľka.

€13.20(250 g, €52.80/kg)

Curry Udon rezance

Udon rezance s karí omáčkou, vajíčkom, zeleninou, cibuľkou a koriandrom.

€12.60(250 g, €50.40/kg)

Udon rezance

Restované Udon rezance, vajíčko, zelenina, chrumkavá cibuľka.

€14.45(250 g, €57.80/kg)

POKE

Exotic Poke

Havajský pokrm so sushi ryžou na studený spôsob s granátovým jablkom, edamame, wakame, kaviárom, mrkvou, cibuľou, mangom, semiačkami a omáčkami. Variant tepelne upravený.

€15.80(250 g, €63.20/kg)

Aloha Poke

Havajský pokrm so sushi ryžou na studený spôsob s uhorkou, nori, edamame, zázvorom, avokádom, chrumkavou cibuľkou, poľníčkom, granátovým jablkom a omáčkami. Variant tepelne upravený.

€15.80(250 g, €63.20/kg)

Beef Poke

Havajský pokrm so sushi ryžou na studený spôsob s tepelne upravenou hovädzou roštenkou (100g), čerstvou zeleninou, edamame, hlivou, japonskou omeletou, chrumkavou cibuľkou a Doki omáčkou a japonskou majonézou.

€15.80(250 g, €63.20/kg)

Rainbow Poke

Havajský pokrm so surovými alebo flambovanými rybami - losos, tuniak, maslová ryba, sushi ryžou, uhorkou, cherry rajčinami, poľníčkom, wakame, edamame, kaviárom, Doki omáčkou a majonézou.

€15.80(250 g, €63.20/kg)

PRÍLOHY

Jazmínová ryža

€3.40(150 g, €22.67/kg)

Fresh šalát

€5.10(100 g, €51.00/kg)

Grilovaná zelenina

€5.10(150 g, €34.00/kg)

Hranolky

€4.35(150 g, €29.00/kg)

Opekané rezance

€4.35(100 g, €43.50/kg)

Ryžové rezance

€4.35(100 g, €43.50/kg)

ŠALÁTY

Wakame

Wakame riasy so sezamom

€6.75(150 g, €45.00/kg)

Beef & mango salad

Hovädzia roštenka (100g) na šaláte z manga, zeleniny, čili, koriandru a arašidov na vietnamský spôsob.

€10.65(250 g, €42.60/kg)

Avokádový šalát

Miešaný avokádový šalát s cherry rajčinami, mrkvou, klíčkami, semiačkami a mangovým dresingom.

€10.65(250 g, €42.60/kg)

Tuna Steak Salad

Tuniakový steak medium raw (150g) na šaláte s edamame sójovými bôbmi, reďkovkou, rukolou, nakladaným zázvorom, semiačkami. Olivový olej a a balsamico poskytneme na požiadanie.

€13.20(200 g, €66.00/kg)

DEZERTY

Lávový koláč

Čokoládový lávový koláčik s vanilkovou zmrzlinou, šľahačkou poliatou čokoládovým topingom a lesným ovocím.

€6.15(150 g, €41.00/kg)

Japonské mochi

Japonský ryžový koláčik so sladkou plnkou, čokoládovým toppingom, šľahačkou, lesným ovocím a sezamom.

€5.35(60 g, €89.17/kg)

Sezamové guličky

Ryžový koláčik s plnkou, posypaný sezamom, šľahačka, malinové pyré, čokoládový toping

€6.15(60 g, €102.50/kg)

SUSHI

Maki rybacie 8ks

Jednozložková maki rolka v riase nori plnená rybou, nakrájaná na 8 kúskov.

€6.70(100 g, €67.00/kg)

Maki vegetariánske 8ks

Jednozložková maki rolka v riase nori plnená zeleninou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€4.10(100 g, €41.00/kg)

Popular

Crunchy maki rybacie 8ks

Jednozložková maki rolka, obalené chrumkavou panko múkou, plnená rybou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€7.75(100 g, €77.50/kg)

Popular

Crunchy maki vegetariánske 8ks

Jednozložková maki rolka, obalené chrumkavou panko múkou, plenené zeleninou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€7.75(100 g, €77.50/kg)

Tempura maki rybacie 8ks

Jednozložková maki rolka, obalené chrumkavou tempura strúhankou, plnená rybou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€7.75(100 g, €77.50/kg)

Tempura Maki vegetariánske 8ks

Jednozložková maki rolka, obalené chrumkavou tempura strúhankou, plnená rybou, nakrájaná na 8 kúskov (100g).

€7.75(100 g, €77.50/kg)

Creamy Hosomaki vegetariánske 8ks

€4.90(100 g, €49.00/kg)

Nigiri rybacie 2ks

Ryžový valček s tenko nakrájaným plátkom ryby podávaný po 2 kusoch (80g).

€6.70(80 g, €83.75/kg)

Nigiri vegetariánske 2ks

Ryžový valček s tenko nakrájaným plátkom zeleniny, podávaný po 2 kusoch (80g).

€5.40(80 g, €67.50/kg)

Sashimi 4ks

Plátky čerstvej surovej ryby podávané bez ryže so zázvorom a wasabi po 4 kusoch (80g).

€7.40(80 g, €92.50/kg)

Gunkan 2ks

Väčšia rolka z ryže potretá wasabi a obalená nori riasou.

€6.70(60 g, €111.67/kg)

URAMAKI

Uramaki Rainbow Roll 8ks

Farebná rolka s lososom, avokádom, kani, tuniakom, maslovou rybou, Doki omáčkou, sezamom.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Sesame Roll 8ks

Rolka s lososom, avokádom, Philadelphiou a sezamom.

€14.80(8 pcs, €1.85/pc)

Uramaki Kana Roll 8ks

Rolka s flambovaným lososom, avokádom, cibuľkou, Philadelphiou, ryžou, japonskou majonézou, Doki omáčkou a kaviárom.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Guacamole Roll 8ks

Sushi rolka s avokádom a lososom, ryžou a guacamole dipom s cherry rajčinami.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Greenhill Roll 8ks

Rolka s tempurovaným lososom, avokádom, čili, sezamom, japonskou majonézou a Doki omáčkou.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Tuna Roll 8ks

Sushi rolka s dvojitým tuniakom, poľníčkom, Philadelphiou, čiernym kaviárom, špargľou a avokádom.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Butter Roll 8ks

Rolka s dvojitou maslovou rybou, uhorkou, avokádom, kaviárom, sezamom a doki omáčkou.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Unagi Roll 8ks

Rolka s krevetou v panko cestíčku, avokádom, úhorom, sezamom a doki omáčkou.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Shrimp Roll 8ks

Rolka s krevetou v panko cestíčku, avokádom, lososom a japonskou majonézou.

€14.90(8 pcs, €1.86/pc)

Uramaki Dragon Roll 8ks

Rolka s mangom, krevetou v panko cestíčku, kani, kaviárom, sezamom, poliata mango omáčkou.

€16.10(8 pcs, €2.01/pc)

Uramaki Buddha Roll 8ks

Vegetariánska rolka s uhorkou, avokádom, Philadelphiou, Doki omáčkou, japonskou majonézou a sezamom.

€12.30(8 pcs, €1.54/pc)

ABURI

Aburi Malakka Roll 8ks

Sushi rolka s flambovaným lososom, avokádom, Philadelphiou, wakame riasami, sezamom a poliata omáčkami.

€17.45(8 pcs, €2.18/pc)

Aburi Pahang Roll 8ks

Sushi rolka s krevetou v tempure, mangom, flambovaným lososom, sezamom, poliate mango omáčkou.

€17.45(8 pcs, €2.18/pc)

Aburi Saigon Roll 8ks

Rolka s krevetovým tatarákom, jarnou cibuľkou, japonskou majonézou a avokádom, prekladaná flambovaným lososom, poliata mango omáčkou.

€17.45(8 pcs, €2.18/pc)

Aburi Ubon Roll 8ks

Sushi rolka s avokádom, krabou tyčinkou, Philadelphiou, prekladaná flambovaným lososom a avokádovým tatarákom.

€17.45(8 pcs, €2.18/pc)

Aburi Kaviar Roll 8ks

Rolka s dvojitým lososom, avokádom, Philadelphiou, japonskou majonézou, Doki omáčkou a kaviárom.

€17.45(8 pcs, €2.18/pc)

FUTOMAKI & CRUNCHY ROLL

Futomaki Fusion Roll 12ks

Rolka s flambovaným lososom, avokádom, uhorkou, šalátom, philadelphiou, ružovou ryžou, japonskou majonézou, doki omáčkou.

€20.65(12 pcs, €1.72/pc)

Futomaki Big Roll 12ks

Rolka s lososom v tempura cestíčku, šalátom, avokádom, reďkovkou, japonskou majonézou, sezamom, poliata omáčkami.

€20.65(12 pcs, €1.72/pc)

Futomaki Hiromi Roll 10ks

Rolka s údeným lososom, Philadelphiou, uhorkou a cibuľkou.

€13.55(12 pcs, €1.13/pc)

Crunchy Roll Special 12ks

Rolka s lososom, avokádom, kani, Philadelphiou, úhorom, japonskou majonézou, Doki omáčkou, kaviárom a sezamom.

€20.65(12 pcs, €1.72/pc)

Crunchy Jimmy Roll 12ks

Rolka v panko cestíčku s lososom, úhorom, Philadelphiou, avokádom, uhorkou, Doki omáčkou, japonskou majonézou a sezamom.

€20.65(12 pcs, €1.72/pc)

Crunchy Roll Bangkok 12ks

Jemne pikantná rolka v panko cestíčku, s lososovým tatarákom, avokádom, uhorkou, japonskou majonézou, Doki omáčkou, sezamom a avokádovým tatarákom.

€20.65(12 pcs, €1.72/pc)

Crunchy Roll Vegetarian 12ks

Vegetariánska rolka v cestíčku s uhorkou, Philadelphiou, avokádovým tatarákom, Doki omáčkou, sezamom a japonskou majonézou.

€20.65(12 pcs, €1.72/pc)

SUSHI SET

Creamy Hosomaki Set 24ks

Maki: 8ks špargľa s krémovým syrom, 8ks uhorka s krémovým syrom, 8ks avokádo s krémovým syrom

€14.20(24 pcs, €0.59/pc)

Hosomaki set 24ks

Maki: 4ks tuniak, 4ks losos, 4ks maslová ryba, 4ks avokádo, 4ks uhorka, 4ks oshinko

€16.10(24 pcs, €0.67/pc)

Nigiri Gunkan set 22ks

Nigiri: 2ks tamago, 2ks losos, 2ks chobotnica, 2ks tuniak, 2ks kreveta, 2ks úhor, 2ks mango, 2ks avokádo, 2ks sépia, Gunkan: 2ks kaviár, 2ks guacamole

€51.65(22 pcs, €2.35/pc)

Salmon Lover Set 41ks

Maki: 8ks losos Nigiri: 4ks losos Sashimi: 4ks losos šalát: edamame Futomaki: 1x Big Roll (viď futomaki), 1x Fusion Roll

€55.55(41 pcs, €1.35/pc)

Doki set 90ks

Maki: 4ks losos, 4ks tuniak, 4ks maslová ryba, 4ks kreveta, 4ks mango, 4ks avokádo, 4ks uhorka s krémovým syrom, 4ks špargľa s krémovým syrom Nigiri: 2ks losos, 2ks kreveta, 2ks avokádo Sashimi: 3ks losos, 3ks tuniak 1x Special Mango 8ks (dvojité mango, kreveta v tempure, kani, sezam) 1x Doki Roll 8ks (kani, avokádo, Philadelphia, flambovaný losos, majonéza, Doki omáčka, kaviár) 1x Uramaki rolka podľa výberu (8ks) Uramaki: 1x Sesame roll 8ks (losos, Philadelphia, sezam, avokádo) Futomaki:1x Jimmy Tempura Roll 12ks (losos, avokádo, Philadelphia, úhor, uhorka, majonéza, Doki omáčka, sezam) šalát: wakame, edamame

€121.40(90 pcs, €1.35/pc)

Set vegetarian 52ks

Maki: 8ks avokádo, 8ks uhorka, 8ks mango, 8ks crunchy avokádo Nigiri: 2ks avokádo, 2ks špargľa Futomaki Vegan 6ks (rolka s mungo klíčkami, avokádom, rukolou, zázvorom, uhorkou, sezamom) Uramaki Buddha (viď uramaki) šalát: wakame, edamame

€47.70(52 pcs, €0.92/pc)

BENTO MENU

B1: Doki Bento pre 2 os.

2x polievka 100g losos na udon rezancoch 2ks jarné závitky Uramaki 8ks: avokádo, kani, Philadelphia, flambovaný losos, majonéza, Doki omáčka, kaviár šalát: wakame

€30.55

B2: Salmon Bento

1x polievka 120g losos teriyaki s grilovanou zeleninou, Doki omáčka, japonská majonéza, vege ryžové rezance, vajíčko, chrumkavá cibuľka Uramaki Sesame Roll 8ks šalát: wakame

€20.25(280 g, €72.32/kg)

B3: Couple Bento pre 2 os.

2x polievka 120g medium steak z lososa so sushi ryžou Maki: 8ks avokádo, 8ks losos Nigiri: 2ks losos, 2ks kreveta, 2ks avokádo Futomaki Crunchy Jimmy 12ks šalát: edamame, uhorka

€42.60

B4: Niji Bento

1x polievka Maki: 4ks losos, 4ks avokádo, Sashimi 4ks: flambovaný losos Uramaki 8ks: avokádo, kreveta v tempure, Philadelphia, losos, mango, Doki omáčka, úhor, kaviár šalát: wakame

€22.80(230 g, €99.13/kg)

B5: Caviar Bento

1x polievka Nigiri: 1ks losos, 1ks tuniak, 1ks kreveta, Maki: 4ks avokádo, 4ks losos Uramaki 8ks: losos, avokádo, tuniak, maslová ryba, kaviár, Philadelphia šalát: wakame

€22.80(230 g, €99.13/kg)

B6: Special Bento

1x polievka Maki: 4ks úhor, 4ks avokádo Sashimi 6ks: flambovaný losos Uramaki 8ks: losos, avokádo, krabia tyčinka, Philadelphia, kaviár šalát: wakame

€24.10(230 g, €104.78/kg)

B7: Sashimi Maki Bento

1x polievka Maki: 4ks tuniak, 4ks losos Temari 2ks: losos s kaviárom Sashimi: 2ks losos, 2ks tuniak, 2ks maslová ryba šalát: wakame

€20.25(280 g, €72.32/kg)

B8: Rainbow Bento pre 2 os.

2x polievka Maki: 8s losos, 8ks avokádo Sashimi rossa 3ks: flambovaný losos Temari 8ks: 1x losos, 1x tuniak, 1x kreveta, 1x maslová ryba, 1x úhor, 1x avokádo, 1x mango, 1x uhorka Uramaki Dragon Roll 8ks Futomaki Tempura vegetarian 6ks šalát: edamame, wakame

€44.20

B9: Buddha Bento (Vege)

1x polievka 100g vege Pad Thai 2ks vege závitky 2ks gyoza, Uramaki 8ks: avokádo, Japonská majonéza, Philadelphia, uhorka šalát: wakame

€16.55(230 g, €71.96/kg)

B10: Tempura Bento

1x polievka 100g ryžové rezance Tempura: 3ks losos, 3ks kreveta, 2ks zelenina Maki: 4ks avokádo, 4ks losos šalát: kimchi

€20.25(230 g, €88.04/kg)

B11: Aburi Bento

1x polievka 2ks gyoza Nigiri 3ks: flambovaný losos Uramaki 8ks: losos, avokádo, Philadelphia, majonéza, Doki omáčka šalát: avokádový šalát

€20.25(230 g, €88.04/kg)

OMÁČKY

Sladkokyslá omáčka

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Sójová omáčka

€0.60(30 ml, €20.00/l)

Rybacia omáčka

€1.25(30 ml, €41.67/l)

Chilli omáčka

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Curry omáčka

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Doki omáčka

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Teriyaki omáčka

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Tobiko mayo

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Tatárska omáčka

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Japonská majonéza

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Kečup

€1.85(30 ml, €61.67/l)

EXTRA

Kokosové mlieko

€1.85(30 ml, €61.67/l)

Kuracie mäso

€5.10(90 g, €56.67/kg)

Hovädzie mäso

€5.10(90 g, €56.67/kg)

Krevety

€5.10(90 g, €56.67/kg)

Tofu

€5.10(90 g, €56.67/kg)

Varené vajce 1ks

€0.60(50 g, €12.00/kg)

Avokádo

€1.85(50 g, €37.00/kg)

Jarná cibuľka

€2.45(10 g, €245.00/kg)

Cibuľka fialová

€1.90(20 g, €95.00/kg)

Čerstvé čili

€1.85(5 g, €370.00/kg)

Koriander

€1.90(5 g, €380.00/kg)

Nakladaný bambus

€1.85(20 g, €92.50/kg)

Nakladaný zázvor

€1.85(40 g, €46.25/kg)

Wasabi

€1.85(40 g, €46.25/kg)

OBALY

Bambusové paličky 1pár

€0.60

Jednorazový príbor

€0.75

NEALKO

Coca Cola 0,33l

€3.00

Fanta 0,33l

€3.00

Sprite 0,33l

€3.00

Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.

Address

Štefánikova trieda 57

949 01 Nitra

See map

Delivery times

Monday10:00–20:15
Tuesday10:00–20:15
Wednesday10:00–20:15
Thursday10:00–20:15
Friday10:00–21:15
Saturday11:00–21:15
Sunday11:00–20:15