0
Prehľad objednávky
0,00 €
DOKI DOKI RESTAURANT
Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.
PREDJEDLÁ
9,60 €
Jarné závitky
150 g
64,00 €/kg
6,40 €
Kimchi šalát
60 g
106,67 €/kg
13,90 €
Kabayaki úhor
150 g
92,67 €/kg
9,60 €
Gyoza taštičky
150 g
64,00 €/kg
6,25 €
Edamame bôby
200 g
31,25 €/kg
POLIEVKY
Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.
Zobraziť podobné prevádzky
Ázijská kuchyňa
,
Bento
,
Kari
,
Obed
,
Rezance
,
Šalát
,
Polievky
,
Dezert
,
Zana Duongova Group
Adresa
Štefánikova trieda 57
949 01 Nitra
Prezrieť si mapu
Časy doručenia
Pondelok
10:00–20:15
Utorok
10:00–20:15
Streda
10:00–20:15
Štvrtok
10:00–20:15
Piatok
10:00–21:15
Sobota
11:00–21:15
Nedeľa
11:00–20:15
Ďalšie informácie
+421948400151
Navštívte webstránku
Wolt
Nitra
Reštaurácie | Nitra
Zana Duongova Group | Nitra
DOKI DOKI RESTAURANT