0
Prehľad objednávky
0,00 €
do Pizze!
🍕 "Jeden kúsok nikdy nestačí!" 🍕
🍕 Malá pizza 30 cm
10,00 €
Vlastná pizza Malá
550 g
18,18 €/kg
8,50 €
Margherita Malá
550 g
15,45 €/kg
Obľúbené
8,50 €
Šunková Malá
550 g
15,45 €/kg
9,00 €
Salámová Malá
550 g
16,36 €/kg
Obľúbené
9,00 €
Calimero Malá
550 g
16,36 €/kg
Obľúbené
9,00 €
Capri Malá
550 g
16,36 €/kg
9,00 €
Tricolore Malá
550 g
16,36 €/kg
9,00 €
Olivová Malá
550 g
16,36 €/kg
Obľúbené
9,00 €
Hawai Malá
550 g
16,36 €/kg
Obľúbené
9,00 €
Gazdovská Malá
550 g
16,36 €/kg
9,00 €
Formaggi Malá
550 g
16,36 €/kg
9,50 €
Quattro Stagioni Malá
550 g
17,27 €/kg
9,50 €
Provinciale Malá
550 g
17,27 €/kg
🍕 Veľká pizza 40 cm
Do pizze!
Zobraziť podobné prevádzky
Pizza
,
Talianska
,
Vegetariánska
,
Maškrty a pitie
Adresa
Hlavná 91/65, 040 01 Košice
040 01 Košice
Prezrieť si mapu
Časy doručenia
Pondelok
10:00–23:00
Utorok
10:00–23:00
Streda
10:00–23:00
Štvrtok
10:00–23:00
Piatok
10:00–23:59
Sobota
00:00–01:00, 10:00–23:59
Nedeľa
00:00–01:00, 12:00–23:00
Ďalšie informácie
+421918210327
Wolt
Košice
Reštaurácie | Košice
do Pizze!