Najviac objednávané
15 Hot Wings Bucket
13,00 €
Crispy Strips
vyberte si v možnostiach akú variáciu si prajete
3,50 €
The Original Burger Box
1x Original Burger, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
11,80 €Bez 0,15 € zálohy
Hranolky v buckete
250g
3,70 €
Big Cheese Box
1x Big Cheese, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
13,30 €Bez 0,15 € zálohy
Cheese Bites
3,20 €
Qurrito Box
1x Qurrito, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
12,70 €Bez 0,15 € zálohy
Hot Wings
vyberte si v možnostiach akú variáciu si prajete
3,50 €
Veľké hranolky
120g
3,30 €
Hot & Crispy Box
4x Hot Wings, 3x Crispy Strips, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
11,80 €Bez 0,15 € zálohy
Qurrito
6,90 €
Crispy Strips Lunch menu
4x Crispy Strips, 1x Veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj,
9,50 €Bez 0,15 € zálohy
Hot & Crispy Box
4x Hot Wings, 3x Crispy Strips, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
11,80 €Bez 0,15 € zálohy
Qurrito Box
1x Qurrito, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
12,70 €Bez 0,15 € zálohy
Twister Box
1x Twister, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
11,80 €Bez 0,15 € zálohy
The Original Burger Box
1x Original Burger, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
11,80 €Bez 0,15 € zálohy
The Zinger Burger Box
1x Zinger Burger, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
11,80 €Bez 0,15 € zálohy
The Original Deluxe Burger Box
1x Original Deluxe Burger, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
12,30 €Bez 0,15 € zálohy
The Zinger Deluxe Burger Box
1x Zinger Deluxe Burger, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
12,30 €Bez 0,15 € zálohy
Crispy Strips Box
5x Crispy Strips, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
12,30 €Bez 0,15 € zálohy
Hot Wings Box
8x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
11,80 €Bez 0,15 € zálohy
Double Original Burger Box
1x Double Original Burger, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
13,30 €Bez 0,15 € zálohy
Double Zinger Burger Box
1x Double Zinger Burger, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
13,30 €Bez 0,15 € zálohy
Big Cheese Box
1x Big Cheese, 3x Hot Wings, 1x príloha, 1x veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
13,30 €Bez 0,15 € zálohy
Hot Wings Lunch Menu
6x Hot Wings, 1x Veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj
9,50 €Bez 0,15 € zálohy
Crispy Strips Lunch menu
4x Crispy Strips, 1x Veľké hranolky, 1x 0,5 l nápoj,
9,50 €Bez 0,15 € zálohy
Crispy Strips Menu
4x Crispy Strips, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
8,60 €Bez 0,15 € zálohy
Hot Wings Menu
5x Hot Wings, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
8,40 €Bez 0,15 € zálohy
Twister Menu
1x Twister, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
8,30 €Bez 0,15 € zálohy
Twister Deluxe Menu
1x Twister Deluxe, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
9,30 €Bez 0,15 € zálohy
The Original Menu
1x The Original Burger, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
8,20 €Bez 0,15 € zálohy
The Original Deluxe Menu
1x The Original Deluxe Burger, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
9,00 €Bez 0,15 € zálohy
Hot Zinger Menu
1x Hot Zinger, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
8,20 €Bez 0,15 € zálohy
Hot Zinger Deluxe Menu
1x Hot Zinger Deluxe, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
9,00 €Bez 0,15 € zálohy
Qurrito BBQ Bacon Menu
1x Qurrito BBQ Bacon, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
9,40 €Bez 0,15 € zálohy
Qurrito Cheese Menu
1x Qurrito Cheese, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
9,40 €Bez 0,15 € zálohy
Double Original Menu
1x Double Original , 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
10,80 €Bez 0,15 € zálohy
Double Zinger Menu
1x Double Zinger, 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
10,80 €Bez 0,15 € zálohy
Big Cheese Menu
1x Big Cheese , 1x veľké hranolky, 1x 0,5l nápoj
10,80 €Bez 0,15 € zálohy
BUCKETY
Mix & Match Bucket XL
11x Hot Wings, 11x Crispy Strips
25,00 €
15 Hot Wings Bucket
13,00 €
30 Hot Wings Bucket
24,00 €
10 Strips Bucket + 2x Dip
16,00 €
20 Strips Bucket + 4x Dip
30,00 €
Vytvorte si svoj bucket
vyberte si obľúbené kura
0,00 €
VEGGIE
Veggie Twister Menu
1x Veggie Twister, 1x Xlarge Hranolky, 1x nápoj 0,5l
9,00 €Bez 0,15 € zálohy
Veggie Deluxe Burger Menu
1x Veggie Deluxe Burger, 1x Xlarge Hranolky, 1x nápoj 0,5l
9,60 €Bez 0,15 € zálohy
Veggie Strips Menu
1x Veggie Strips, 1x Xlarge Hranolky, 1x nápoj 0,5l
8,50 €Bez 0,15 € zálohy
BURGERS & WRAPS
Twister
zelený šalát, majonéza, tortilla, paradajky, 2 jemne pikantné kuracie prsia Crispy strips 262 g / obsahuje: 1,3,7
5,60 €
Twister Deluxe
6,20 €
The Original Burger
šťavnaté kuracie mäso obalené v 11 byliniek a korenín, ľadový šalát a majonéza obsahuje: 1,3,7
5,60 €
Hot Zinger Burger
ľadový šalát, majonéza a pikantne kuracie prsia obsahuje: 1,3,7
5,60 €
Qurrito
6,90 €
Big Cheese
7,50 €
PRÍLOHY
Crispy Strips
vyberte si v možnostiach akú variáciu si prajete
3,50 €
Hot Wings
vyberte si v možnostiach akú variáciu si prajete
3,50 €
Popcorn Chicken
20ks
4,50 €
Veľké hranolky
120g
3,30 €
Hranolky v buckete
250g
3,70 €
Orion Rings
3,20 €
Coleslaw
2,80 €
Cheese Bites
3,20 €
Crispy chicken burger
KFC sauce (pikantná), nakladané uhorky, crispy strips, žemľa
2,00 €
Crispy cheese burger
kečup, majonéza, nakladané uhorky, crispy strips, syr cheddar, žemľa
2,20 €
OMÁČKY
Omáčky
vyberte si v možnostiach akú si prajete omáčku
0,70 €

DEZERTY
Strawberry Vanilla Donut
2,50 €
Orio Donut
2,50 €
Daim Donut
2,50 €
Milka Muffin
3,20 €
Oreo Muffin
3,20 €
NÁPOJE
Römerquelle - Perlivá
0,5 l
3,00 €Bez 0,15 € zálohy
Römerquelle - Neperlivá
0,5 l
3,00 €Bez 0,15 € zálohy
Römerquelle - Citrónová tráva
0,5 l
3,00 €Bez 0,15 € zálohy
FUZETEA - Zelený Čaj Jahoda Aloe Vera
0,5 l
3,20 €Bez 0,15 € zálohy
FUZETEA - Čierny Čaj Broskyňa Ibištek
0,5 l
3,20 €Bez 0,15 € zálohy
FUZETEA - Lemon
0,5 l
3,20 €Bez 0,15 € zálohy
Coca-Cola
0,5 l
3,20 €Bez 0,15 € zálohy
Coca-Cola Zero
0,5 l
3,20 €Bez 0,15 € zálohy
Sprite
0,5 l
3,20 €Bez 0,15 € zálohy
Fanta
0,5 l
3,20 €Bez 0,15 € zálohy
Cappy Pomaranč 100%
0,33L
2,70 €Bez 0,15 € zálohy
Cappy Multivitamin
0,33L
2,70 €Bez 0,15 € zálohy