- Najviac objednávané
- Raňajky 7:30 - 10:00
- Hlavné jedlo - Pondelok
- Korýtko plné jedla - Catering - objednávka 24 hod. vopred
- Pivo z pivovaru u Ďurkových
- Žinčica a acidofilné mlieko
- Nealko nápoje
- Polievky
- Halušky
- Sladké jedlá
- Šaláty
- Prílohy k jedlám
- Pivo
- Nealko nápoje
- Polievky
- Halušky
- Sladké jedlá
- Šaláty
- Prílohy k jedlám
- Raňajky 7:30 - 10:00
- Hlavné jedlo - Utorok
- Korýtko plné jedla - Catering - objednávka 24 hod. vopred
- Pivo z pivovaru u Ďurkových
- Žinčica a acidofilné mlieko
- Nealko nápoje
- Raňajky 7:30 - 10:00
- Hlavné jedlo - Streda
- Korýtko plné jedla - Catering - objednávka 24 hod. vopred
- Pivo z pivovaru u Ďurkových
- Žinčica a acidofilné mlieko
- Nealko nápoje
- Polievky
- Halušky
- Sladké jedlá
- Šaláty
- Prílohy k jedlám
Najviac objednávané
Segedínsky guláš
Segedínsky guláš, knedľa
10,90 €

Kurací rezeň
Vyprážané kuracie prsia, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Kurací steak s ryžou
Kurací steak, ryža, kapustový šalát
10,90 €

Kurací rezeň
Vyprážané kuracie prsia, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Bryndzové halušky
Bryndzové halušky so slaninou, 100 % ovčiu bryndzu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
10,90 €

Raňajky 7:30 - 10:00
Varené farmárske párky
Varené párky z farmy U Ďurkových, horčica, zeleninový šalát, chlieb Párky z Farmy u Ďurkových v Žabokrekoch nad Nitrou sú vysoko kvalitné najmä preto, že kontrolujú celý proces od chovu zvierat až po finálny produkt (uzavretý cyklus) a striktne odmietajú umelé náhrady mäsa, farbivá či separáty. Kvalita stojí na poctivom remesle, ktoré uprednostňuje chuť a zdravie pred masovou produkciou.
7,90 €

Domáca makovo višňová štrúdla
Domáca maková štrúdla s višňami z ťahaného cesta
4,40 €

Hlavné jedlo - Pondelok
Rajčinová s kapustou
2,90 €

Domáca makovo višňová štrúdla
Domáca makovo višňová štrúdla z ťahaného cesta
4,90 €

Kuracie prsia v parmezánovom cestičku
Vyprážané kuracie prsia v parmezánovom cestíčku, zemiakové krokety, ryža, tatárska omáčka
10,90 €

Panenka s horčicovo medovou omáčkou
Grilovaná bravčová panenka, horčicovo medová omáčka, tarhoňa
10,90 €

Pečené kačacie stehno, kapusta, knedľa
Pečené kačacie stehno, dusená červená kapusta, knedľa
10,90 €

Šalát s údeným ovčím syrom a klíčkami
Mix čerstvých listových šalátov s voňavým údeným ovčím syrom z Farmy pod Vtáčnikom a chrumkavými fazuľovými klíčkami, preliaty jemným medovo-horčicovým dresingom
10,90 €

Kurací rezeň
Vyprážané kuracie prsia, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Vyprážaný syr
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka
10,90 €

Bryndzové halušky so žinčicou
Bryndzové halušky so žinčicou 0,5 l, 100 % ovčiu Bryndzu a žinčicu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
12,90 €

Bryndzové halušky
Bryndzové halušky so slaninou, 100 % ovčiu bryndzu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
10,90 €

Kurací steak s ryžou
Kurací steak, ryža, kapustový šalát
10,90 €

Rezeň z bravčovej panenky
Vyprážaný rezeň z bravčovej panenky, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Kurací steak so šalátom
Kurací steak, listový šalát so zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Mozzarella so šalátom
Mozzarella s listovým šalátom, zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Grilovaný Encián so šalátom
Grilovaný Encán s brusnicami, listovým šalátom, zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Korýtko plné jedla - pre 15 ľudí
Objednávka 3 dni vopred, Po telefonickom dohovore pripravíme jedlo podla vašich požiadaviek a predstáv (korýtko ma dĺžku 100 cm, 500 g. jedna osoba - mäso, príloha, šalát) Vyskladaj si sám: Rezne akékľvek, grilované mäso, pečená trhaná krkovička, kolená, rebrá, kačacie stehná, prsia, celá kačica, zabíjačka, kuracie stehná, grilované ovčie syry, nátierky, oškvarkové, bryndzové zo 100 % ovčej bryndze, bryndzové halušky.... Studené korýtko s krájanými šunkami, klobásami, syrmi.... Ovocné...
219,00 €

Obložené chlebíčky (1 misa - 15 ks)
Chlieb Topec, maslo 82, Zipser šunka, parížsky šalát, vajíčko, uhorka, rajčina, paprika, stúhaný eidam
39,90 €

Pivo z pivovaru u Ďurkových
Svetllý ležiak 11, Rodinný pivovar U Ďurkových
Neďaleko od Nitry, na farme U Ďurkových varia nefiltrované a nepasterizované pivo, ktoré si zachováva všetky prirodzené chute a arómy, aké môže ponúknuť len pravé remeselné pivo. Toto živé pivo obsahuje bohaté spektrum živých kvasiniek a plnú paletu chutí, ktoré sú často znehodnotené pri štandardnej výrobe piva.
2,90 €

Žinčica a acidofilné mlieko
Žinčica
100 % ovčiu žinčicu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
3,50 €(500 ml, 7,00 €/l)

Acidofinké mlieko - Čierna ríbezľa
Zloženie: plnotučné mlieko (obsah tuku minimálne 3,5 %), ochucujúca zložka 16 % (65,8 % ríbezle, trstinový cukor), jogurtová kultúra, mliekarenská kultúra. Obsahuje živú kultúru: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sp.
4,50 €(330 ml, 13,64 €/l)

Nealko nápoje
100 % Pomaranč - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
3,70 €

100 % Jablko - Bolbule 0,25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

100 % Jablko, brusnica - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

Sýtená pramenistá voda 1,5l
1,90 €

Coca Cola 0,33l
2,20 €

Kofola 0,5l
2,20 €

Kofola 0,5l
2,20 €

Birell citrón & mäta nealko 0,5l
2,20 €

Birell nealko pivo 0,5l
2,20 €

Polievky
Domáca kapustnica s chlebom
6,90 €(450 ml, 15,33 €/l)

Polievka z ponuky obedového menu
3,90 €

Halušky
Bryndzové halušky
Bryndzové halušky so slaninou
11,90 €

Furmanské halušky
Bryndzové halušky so slaninou, klobásou a údeným oštiepkom
13,90 €

Kapustové strapačky
Kupustové strapačky so slaninou
11,90 €

Sladké jedlá
Palacinky s Nutellou a lesným ovocim
Palacinky (5 ks) s Nutellou a lesným ovocim
10,90 €(450 g, 24,22 €/kg)

Šaláty
Kapustový šalát
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Šalát z čerstvej zeleniny
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Rajčinový šalát s cibuľou
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Uhorky
2,90 €

Broskyňový kompót
2,90 €

Prílohy k jedlám
Ryža
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Hranolky
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Varené zemiaky
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Tatárska omáčka
1,50 €(70 g, 21,43 €/kg)

Opekané zemiaky
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Kečup
1,50 €(70 g, 21,43 €/kg)

Kompót
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Pivo
Svetllý ležiak 11, Rodinný pivovar U Ďurkových
Neďaleko od Nitry, na farme U Ďurkových varia nefiltrované a nepasterizované pivo, ktoré si zachováva všetky prirodzené chute a arómy, aké môže ponúknuť len pravé remeselné pivo. Toto živé pivo obsahuje bohaté spektrum živých kvasiniek a plnú paletu chutí, ktoré sú často znehodnotené pri štandardnej výrobe piva.
2,90 €

Nealko nápoje
Žinčica 100 % ovčia
100 % ovčiu žinčicu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
3,70 €(500 ml, 7,40 €/l)

Acidofilné mlieko - Čierna ríbezľa
Zloženie: plnotučné mlieko (obsah tuku minimálne 3,5 %), ochucujúca zložka 16 % (65,8 % ríbezle, trstinový cukor), jogurtová kultúra, mliekarenská kultúra. Obsahuje živú kultúru: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sp.
3,70 €(330 g, 11,21 €/kg)

100 % Pomaranč - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
3,70 €

100 % Jablko - Bolbule 0,25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

100 % Jablko, brusnica - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

Sýtená pramenistá voda 1,5l
1,90 €

Coca Cola 0,33l
2,20 €

Kofola 0,5l
2,20 €

Birell citrón & mäta nealko 0,5l
2,20 €

Birell nealko pivo 0,5l
2,20 €

Polievky
Domáca kapustnica s chlebom
6,90 €(450 ml, 15,33 €/l)

Polievka z ponuky obedového menu
3,90 €

Halušky
Bryndzové halušky
Bryndzové halušky so slaninou
11,90 €

Furmanské halušky
Bryndzové halušky so slaninou, klobásou a údeným oštiepkom
12,90 €

Kapustové strapačky
Kupustové strapačky so slaninou
11,90 €

Sladké jedlá
Palacinky s Nutellou a lesným ovocim
Palacinky (5 ks) s Nutellou a lesným ovocim
10,90 €(450 g, 24,22 €/kg)

Šaláty
Kapustový šalát
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Šalát z čerstvej zeleniny
3,90 €(200 g, 19,50 €/kg)

Rajčinový šalát s cibuľou
4,90 €(200 g, 24,50 €/kg)

Uhorky
2,90 €

Broskyňový kompót
4,90 €

Prílohy k jedlám
Ryža
3,90 €(200 g, 19,50 €/kg)

Hranolky
3,90 €(200 g, 19,50 €/kg)

Varené zemiaky
3,90 €(200 g, 19,50 €/kg)

Opekané zemiaky
3,90 €(200 g, 19,50 €/kg)

Tatárska omáčka
1,50 €(70 g, 21,43 €/kg)

Kečup
2,50 €(70 g, 35,71 €/kg)

Kompót
4,90 €(200 g, 24,50 €/kg)

Raňajky 7:30 - 10:00
Varené farmárske párky
Varené párky z farmy U Ďurkových, horčica, zeleninový šalát, chlieb Párky z Farmy u Ďurkových v Žabokrekoch nad Nitrou sú vysoko kvalitné najmä preto, že kontrolujú celý proces od chovu zvierat až po finálny produkt (uzavretý cyklus) a striktne odmietajú umelé náhrady mäsa, farbivá či separáty. Kvalita stojí na poctivom remesle, ktoré uprednostňuje chuť a zdravie pred masovou produkciou.
7,90 €

Domáca makovo višňová štrúdla
Domáca maková štrúdla s višňami z ťahaného cesta
4,50 €

Hlavné jedlo - Utorok
Frankfurtská
3,90 €

Domáca makovo višňová štrúdla
Domáca maková štrúdla s višňami z ťahaného cesta
4,50 €

Segedínsky guláš
Segedínsky guláš, knedľa
10,90 €

Penne Arrabiata
Penne Arrabiata s hoblovaným parmezánom
10,90 €

Šalát s údeným ovčím syrom a klíčkami
Mix čerstvých listových šalátov s voňavým údeným ovčím syrom z Farmy pod Vtáčnikom a chrumkavými fazuľovými klíčkami, preliaty jemným medovo-horčicovým dresingom
10,90 €

Kurací rezeň
Vyprážané kuracie prsia, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Vyprážaný syr
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka
10,90 €

Bryndzové halušky so žinčicou
Bryndzové halušky so žinčicou 0,5 l, 100 % ovčiu bryndzu a žinčicu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
12,90 €

Bryndzové halušky
Bryndzové halušky so slaninou, 100 % ovčiu bryndzu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
10,90 €

Kurací steak s ryžou
Kurací steak, ryža, kapustový šalát
10,90 €

Rezeň z bravčovej panenky
Vyprážaný rezeň z bravčovej panenky, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Kurací steak so šalátom
Kurací steak, listový šalát so zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Mozzarella so šalátom
Mozzarella s listovým šalátom, zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Grilovaný Encián so šalátom
Grilovaný Encán s brusnicami, listovým šalátom, zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Korýtko plné jedla - pre 15 ľudí
Objednávka 3 dni vopred, Po telefonickom dohovore pripravíme jedlo podla vašich požiadaviek a predstáv (korýtko ma dĺžku 100 cm, 500 g. jedna osoba - mäso, príloha, šalát) Vyskladaj si sám: Rezne akékľvek, grilované mäso, pečená trhaná krkovička, kolená, rebrá, kačacie stehná, prsia, celá kačica, zabíjačka, kuracie stehná, grilované ovčie syry, nátierky, oškvarkové, bryndzové zo 100 % ovčej bryndze, bryndzové halušky.... Studené korýtko s krájanými šunkami, klobásami, syrmi.... Ovocné...
219,00 €

Obložené chlebíčky (1 misa - 15 ks)
Chlieb Topec, maslo 82, Zipser šunka, parížsky šalát, vajíčko, uhorka, rajčina, paprika, stúhaný eidam
39,90 €

Pivo z pivovaru u Ďurkových
Svetllý ležiak 11, Rodinný pivovar U Ďurkových
Neďaleko od Nitry, na farme U Ďurkových varia nefiltrované a nepasterizované pivo, ktoré si zachováva všetky prirodzené chute a arómy, aké môže ponúknuť len pravé remeselné pivo. Toto živé pivo obsahuje bohaté spektrum živých kvasiniek a plnú paletu chutí, ktoré sú často znehodnotené pri štandardnej výrobe piva.
2,90 €

Žinčica a acidofilné mlieko
Žinčica
100 % ovčiu žinčicu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
3,50 €(500 ml, 7,00 €/l)

Acidofinké mlieko - Čierna ríbezľa
Zloženie: plnotučné mlieko (obsah tuku minimálne 3,5 %), ochucujúca zložka 16 % (65,8 % ríbezle, trstinový cukor), jogurtová kultúra, mliekarenská kultúra. Obsahuje živú kultúru: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sp.
4,50 €(500 ml, 9,00 €/l)

Nealko nápoje
100 % Pomaranč - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
3,70 €

100 % Jablko - Bolbule 0,25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

100 % Jablko, brusnica - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

Sýtená pramenistá voda 1,5l
1,90 €

Coca Cola 0,33l
2,20 €

Kofola 0,5l
2,20 €

Birell citrón & mäta nealko 0,5l
2,20 €

Birell nealko pivo 0,5l
2,20 €

Raňajky 7:30 - 10:00
Varené farmárske párky
Varené párky z farmy U Ďurkových, horčica, zeleninový šalát, chlieb Párky z Farmy u Ďurkových v Žabokrekoch nad Nitrou sú vysoko kvalitné najmä preto, že kontrolujú celý proces od chovu zvierat až po finálny produkt (uzavretý cyklus) a striktne odmietajú umelé náhrady mäsa, farbivá či separáty. Kvalita stojí na poctivom remesle, ktoré uprednostňuje chuť a zdravie pred masovou produkciou.
7,90 €

Domáca makovo višňová štrúdla
Domáca maková štrúdla s višňami z ťahaného cesta
4,50 €

Hlavné jedlo - Streda
Minestrone
3,90 €

Domáca makovo višňová štrúdla
Domáca maková štrúdla s višňami z ťahaného cesta
4,50 €

Vyprážané kuracie kúsky so sezamom
Vyprážané kuracie kúsky so sezamom, jemsne cesnaková zemiaková kaša, listový šalát so zalievkou
10,90 €

Španielsky vtáčik
Španielsky vtáčik, ryža, uhorka
9,90 €

Šalát s údeným ovčím syrom a klíčkami
Mix čerstvých listových šalátov s voňavým údeným ovčím syrom z Farmy pod Vtáčnikom a chrumkavými fazuľovými klíčkami, preliaty jemným medovo-horčicovým dresingom
10,90 €

Kurací rezeň
Vyprážané kuracie prsia, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Vyprážaný syr
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka
10,90 €

Bryndzové halušky so žinčicou
Bryndzové halušky so žinčicou 0,5 l, 100 % ovčiu bryndzu a žinčicu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
12,90 €

Bryndzové halušky
Bryndzové halušky so slaninou, 100 % ovčiu bryndzu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
10,90 €

Kurací steak s ryžou
Kurací steak, ryža, kapustový šalát
10,90 €

Rezeň z bravčovej panenky
Vyprážaný rezeň z bravčovej panenky, ryža, hranolky, kapustový šalát
10,90 €

Kurací steak so šalátom
Kurací steak, listový šalát so zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Mozzarella so šalátom
Mozzarella s listovým šalátom, zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Grilovaný Encián so šalátom
Grilovaný Encán s brusnicami, listovým šalátom, zeleninou, olivami a zalievkou
10,90 €

Korýtko plné jedla - min. pre 15 ľudí
Objednávka 3 dni vopred, Po telefonickom dohovore pripravíme jedlo podla vašich požiadaviek a predstáv (korýtko ma dĺžku 100 cm, 500 g. jedna osoba - mäso, príloha, šalát) Vyskladaj si sám: Rezne akékľvek, grilované mäso, pečená trhaná krkovička, kolená, rebrá, kačacie stehná, prsia, celá kačica, zabíjačka, kuracie stehná, grilované ovčie syry, nátierky, oškvarkové, bryndzové zo 100 percentnej ovčej bryndze, bryndzové halušky.... Studené korýtko s krájanými šunkami, klobásami, syrmi.... Ovocné...
219,00 €

Obložené chlebíčky (1 misa - 15 ks)
Chlieb Topec, maslo 82, Zipser šunka, parížsky šalát, vajíčko, uhorka, rajčina, paprika, stúhaný eidam
39,90 €

Pivo z pivovaru u Ďurkových
Svetllý ležiak 11, Rodinný pivovar U Ďurkových
Neďaleko od Nitry, na farme U Ďurkových varia nefiltrované a nepasterizované pivo, ktoré si zachováva všetky prirodzené chute a arómy, aké môže ponúknuť len pravé remeselné pivo. Toto živé pivo obsahuje bohaté spektrum živých kvasiniek a plnú paletu chutí, ktoré sú často znehodnotené pri štandardnej výrobe piva.
2,90 €

Žinčica a acidofilné mlieko
Žinčica
100 % ovčiu žinčicu nám dodávajú priatelia z Farmy pod Vtáčnikom
3,50 €(500 ml, 7,00 €/l)

Acidofinké mlieko - Čierna ríbezľa
Zloženie: plnotučné mlieko (obsah tuku minimálne 3,5 %), ochucujúca zložka 16 % (65,8 % ríbezle, trstinový cukor), jogurtová kultúra, mliekarenská kultúra. Obsahuje živú kultúru: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sp.
4,50 €(330 ml, 13,64 €/l)

Nealko nápoje
100 % Pomaranč - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
3,70 €

100 % Jablko - Bolbule 0,25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

100 % Jablko, brusnica - Bobule 0.25 l
Vyrobené v Nitre. Základom ovocných štiav je BIO jablčná šťava. Vyberte si zo širokej ponuky chutných ovocných a ovocno-zeleninových kombinácií, alebo vyskúšajte čisto jablkovú či pomarančovú šťavu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 % a žiaden produkt nie je vyrobený z koncentrátu. Všetky ovocné šťavy získavame lisovaním za studena z najzdravších slovenských bobúľ vypestovaných na úpätí oravských vrchov. Nepoužívame žiadne chemikálie ani umelé sladidlá. Šťavu pasterizujeme pri zníženej teplote 78 – 82 °C, pri ktorej sa zachovajú vitamíny, antioxidanty, vláknina a minerálne látky.
2,90 €

Sýtená pramenistá voda 1,5l
1,90 €

Coca Cola 0,33l
2,20 €

Kofola 0,5l
2,20 €

Kofola 0,5l
2,20 €

Birell citrón & mäta nealko 0,5l
2,20 €

Birell nealko pivo 0,5l
2,20 €

Polievky
Domáca kapustnica s chlebom
6,90 €(450 ml, 15,33 €/l)

Polievka z ponuky obedového menu
3,90 €

Halušky
Bryndzové halušky
Bryndzové halušky so slaninou
11,90 €

Furmanské halušky
Bryndzové halušky so slaninou, klobásou a údeným oštiepkom
13,90 €

Kapustové strapačky
Kupustové strapačky so slaninou
11,90 €

Sladké jedlá
Palacinky s Nutellou a lesným ovocim
Palacinky (5 ks) s Nutellou a lesným ovocim
10,90 €(450 g, 24,22 €/kg)

Šaláty
Kapustový šalát
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Šalát z čerstvej zeleniny
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Rajčinový šalát s cibuľou
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Uhorky
2,90 €

Broskyňový kompót
2,90 €

Prílohy k jedlám
Ryža
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Hranolky
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Varené zemiaky
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Opekané zemiaky
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)

Tatárska omáčka
1,50 €(70 g, 21,43 €/kg)

Kečup
1,50 €(70 g, 21,43 €/kg)

Kompót
2,90 €(200 g, 14,50 €/kg)
