0
Prehľad objednávky
0,00 €
pizzaTO.napoli
Chutná a čerstvá pizza každý deň v týždni!
PIZZA
Nie je k dispozícii
13,20 €
Avella
490 g
26,94 €/kg
Obľúbené
Nie je k dispozícii
11,55 €
Nola
550 g
21,00 €/kg
Obľúbené
Nie je k dispozícii
9,90 €
Pizza Marina di Puolo
450 g
22,00 €/kg
Nie je k dispozícii
12,10 €
Pizza Capri
500 g
24,20 €/kg
Obľúbené
Nie je k dispozícii
12,10 €
Pizza Sorrento
510 g
23,73 €/kg
Nie je k dispozícii
12,10 €
Pizza Quarto
510 g
23,73 €/kg
Nie je k dispozícii
15,40 €
Pizza Portici
535 g
28,79 €/kg
Nie je k dispozícii
12,10 €
Pizza Pompei
510 g
23,73 €/kg
Obľúbené
Nie je k dispozícii
12,10 €
Pizza Amalfi
550 g
22,00 €/kg
Obľúbené
Nie je k dispozícii
12,10 €
Pizza Napoli
500 g
24,20 €/kg
NEALKO NÁPOJE
pizzaTO.napoli
Zobraziť podobné prevádzky
Domáce
,
Európska
,
Pizza
,
Obed
Adresa
Odbojárov 297
955 01 Topoľčany
Prezrieť si mapu
Časy doručenia
Pondelok
15:00–20:00
Utorok
15:00–20:00
Streda
11:00–20:00
Štvrtok
11:00–20:00
Piatok
11:00–21:00
Sobota
12:00–21:00
Nedeľa
14:00–20:00
Ďalšie informácie
+421944811292
Wolt
Topoľčany
Reštaurácie | Topoľčany
pizzaTO.napoli