Zana Duongova Group

DOKI DOKI RESTAURANT

Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.

This menu is in Slovak. Would you like to view a machine translation in another language?

PONDELOK

  • €2.35

    M1: Tom Yum

    250 ml€9.40/l
  • €2.35

    M1: Vietnamský slepačí vývar

    200 ml€11.75/l
  • €11.40

    M1: Poke menu

    300 g€38.00/kg
  • €10.35

    M1: California Menu

    16 pcs€0.65/pc
  • €10.35

    M1: Smokey Menu

    16 pcs€0.65/pc
  • €9.05

    M1: Curry ryžové rezance

    300 g€30.17/kg
  • €10.35

    M1: Losos teriyaki

    300 g€34.50/kg
  • €10.35

    M1: Bo Xao Rau

    300 g€34.50/kg
  • €9.05

    M1: Tempurované kuracie mäso

    300 g€30.17/kg
  • €1.65

    M1: Coca Cola

    330 ml€4.55/l

Vychutnajte si výnimočnú chuť ázijskej kuchyne.

Address

Štefánikova trieda 57

949 01 Nitra

See map

Delivery times

Monday10:00–20:15
Tuesday10:00–20:15
Wednesday10:00–20:15
Thursday10:00–20:15
Friday10:00–21:15
Saturday11:00–21:15
Sunday11:00–20:15