Den här menyn visas på finska. Vill du se en maskinöversättning på ett annat språk?
Populärt
Kebab Döner & Ranskalaiset Box
kebab lihaa (120g) suoraan vartaasta, ranskalaisilla ja herkullisella kastikkeella. ilman salaatti
11,90 €
Kebab Döner & Salaatti Box
Rapeaa kebablihaa suoraan vartaasta, salaatilla ja herkullisella kastikkeella.
11,90 €
Kana Döner & Ranskalaiset Box
kanakebabia (120g) suoraan vartaasta, ranskalaisilla ja herkullisella kastikkeella. ilman salaatti
11,90 €
Kana Döner & Salaatti Box
Rapeaa kanakebabia suoraan vartaasta, salaatilla ja herkullisella kastikkeella
11,90 €
Coca-Cola Zero 0,33l
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)
Coca-Cola 0,33l
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)
Yaprak Döner & Salaatti Box
Rapeaa Yaprak-kebabia suoraan vartaasta, salaatilla ja herkullisella kastikkeella
12,90 €
Yaprak Döner & Ranskalaiset Box
yaprak-kebabia (120g) suoraan vartaasta, ranskalaisilla ja herkullisella kastikkeella. ilman salaatti
12,90 €
Sprite 0,33l
3,50 €
Hartwall Jaffa Appelsiini 0,33l
3,50 €(330 ml, 10,61 €/l)
Crispy Fried Chicken Patonki Ateria
Herkullinen patonki, jossa on 3 kpl rapeaa crispy-kanaa, tuore salaatti ja asiakkaan valitsemat kastikkeet – curry-kastike, valkosipuli-jogurttikastike sekä tulinen tai mieto kastike. Lisäksi voit täydentää makuelämystä cheddar-juustolla ja muilla lisukkeilla – juuri niin kuin itse haluat. Täydellinen yhdistelmä rapeaa, raikasta ja täyteläistä!
13,90 €17,80 €
Yaprak Kebab patonki
Ohueksi leikattua yaprak-kebabia, tuoretta salaattia ja herkullista kastiketta patongin välissä.
13,52 €16,90 €
Wolt Specials
Kaikkiin annoksiin kuuluu maustettu punasipuli, korianteri, kurkku, tomaatti, rapea salaatti, maustettu punakaali mieto tai tulinen kastike
Lihojen alkuperämaat - Saksa, Hollanti & Puola
Crispy Fried Chicken Patonki Ateria
Herkullinen patonki, jossa on 3 kpl rapeaa crispy-kanaa, tuore salaatti ja asiakkaan valitsemat kastikkeet – curry-kastike, valkosipuli-jogurttikastike sekä tulinen tai mieto kastike. Lisäksi voit täydentää makuelämystä cheddar-juustolla ja muilla lisukkeilla – juuri niin kuin itse haluat. Täydellinen yhdistelmä rapeaa, raikasta ja täyteläistä!
13,90 €17,80 €
Döner & Ranskalaiset
Kaikkiin annoksiin kuuluu maustettu punasipuli, korianteri, kurkku, tomaatti, rapea salaatti, maustettu punakaali mieto tai tulinen kastike
Lihojen alkuperämaat - Saksa, Hollanti & Puola
Yaprak Döner & Ranskalaiset Box
yaprak-kebabia (120g) suoraan vartaasta, ranskalaisilla ja herkullisella kastikkeella. ilman salaatti
12,90 €
Kebab Döner & Ranskalaiset Box
kebab lihaa (120g) suoraan vartaasta, ranskalaisilla ja herkullisella kastikkeella. ilman salaatti
11,90 €
Kana Döner & Ranskalaiset Box
kanakebabia (120g) suoraan vartaasta, ranskalaisilla ja herkullisella kastikkeella. ilman salaatti
11,90 €
Döner & Salaatti Box
Kaikkiin annoksiin kuuluu maustettu punasipuli, korianteri, kurkku, tomaatti, rapea salaatti, maustettu punakaali mieto tai tulinen kastike
Lihojen alkuperämaat - Saksa, Hollanti & Puola
Yaprak Döner & Salaatti Box
Rapeaa Yaprak-kebabia suoraan vartaasta, salaatilla ja herkullisella kastikkeella
12,90 €
Kebab Döner & Salaatti Box
Rapeaa kebablihaa suoraan vartaasta, salaatilla ja herkullisella kastikkeella.
11,90 €
Kana Döner & Salaatti Box
Rapeaa kanakebabia suoraan vartaasta, salaatilla ja herkullisella kastikkeella
11,90 €
Patonki (Subit)
Kaikkiin annoksiin kuuluu maustettu punasipuli, korianteri, kurkku, tomaatti, rapea salaatti, maustettu punakaali mieto tai tulinen kastike
Lihojen alkuperämaat - Saksa, Hollanti & Puola
Yaprak Kebab patonki
Ohueksi leikattua yaprak-kebabia, tuoretta salaattia ja herkullista kastiketta patongin välissä.
13,52 €16,90 €
Kebab patonki
Rapeaa kebablihaa, tuoretta salaattia ja herkullista kastiketta patongin välissä.
12,00 €15,00 €
Juomat
Coca-Cola 0,33l
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)
Coca-Cola Zero 0,33l
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)
Hartwall Jaffa Appelsiini 0,33l
3,50 €(330 ml, 10,61 €/l)
Sprite 0,33l
3,50 €