Populärt
Hel Macka
Serveras med valfritt protein. Välj nedan.
84,00 kr
Halv Macka
Serveras med valfritt protein. Välj nedan.
64,00 kr
Sallad
Serveras med fetaost och valfritt protein. Välj nedan.
99,00 kr
Mackor
Halv Macka
Serveras med valfritt protein. Välj nedan.
64,00 kr
Hel Macka
Serveras med valfritt protein. Välj nedan.
84,00 kr
Sallad
Sallad
Serveras med fetaost och valfritt protein. Välj nedan.
99,00 kr
Dryck
Coca-Cola Original Taste 330ml
Coca-Cola är världens mest välkända och älskade läskedryck. Coca-Cola har en lång historia och har varit en högt uppskattad dryck hos folk världen över sedan den skapades av apotekaren Dr. John Pemberton i Atlanta i USA 1886. Sedan 1886 har drycken sålts som en törstsläckare som passar alla och 98 procent av jordens befolkning känner till varumärket. Coca-Cola finns idag i drygt 200 länder och i Sverige lanserades den 1953. Produceras i Jordbro utanför Stockholm. KOLSYRAD LÄSKEDRYCK • Original taste since 1886 • Bara naturliga aromer • Inga konserveringsmedel • Produkten är vegansk • GMO-fri • Fri från de 14 lagstadgade livsmedelsallergenerna Serveras väl kyld för maximal njutning. 33cl burk. Kom ihåg att panta burken när du har druckit klart!
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Coca-Cola Zero Sugar 330ml
Coca-Cola zero sugar är en ny förbättrad sockerfri Coca-Cola som ser ut och smakar mer likt originalet. Coca-Cola zero sugar bjuder på "Great Coke taste, zero sugar, zero calories" - full Coca-Cola smak, utan socker, utan kalorier. Best Coke ever? Try it! KOLSYRAD LÄSKEDRYCK UTAN BÅDE SOCKER OCH KALORIER. INNEHÅLLER SÖTNINGSMEDEL. • Great Coke taste • Inget socker • Inga kalorier • Produkten är vegansk • GMO-fri och fri från de 14 lagstadgade livsmedelsallergenerna • En källa till aminosyran fenylalanin Serveras väl kyld. Producerad i Jordbro utanför Stockholm.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Coca-Cola Zero Sugar Vanilla 330ml
Coca-Cola med vaniljsmak.Coca-Cola Zero Sugar Vanilla är en smak inom Coca-Cola Zero Sugar familjen som lanserades hösten 2017 i Sverige. Coca-Cola Zero Sugar Vanilla utan socker är perfekt för personer som vill ha den goda Coca-Cola smaken med en twist av vanilj samtidigt som den är utan socker och kalorier. KOLSYRAD LÄSKEDRYCK UTAN BÅDE SOCKER OCH KALORIER. INNEHÅLLER SÖTNINGSMEDEL. • Great Coke taste • Inget socker • Inga kalorier • Produkten är vegansk • GMO-fri och fri från de 14 lagstadgade livsmedelsallergenerna • En källa till aminosyran fenylalanin Serveras väl kyld. Producerad i Jordbro utanför Stockholm. Kom ihåg att panta flaskan när du druckit klart!"
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Fanta Orange 330ml - Fanta
Fanta Orange är en kolsyrad läsk med smak av apelsin, gjord med 5% juice. Denna smakfulla läsk är framtagen för alla som är och känner sig unga till sinnet, med en spännande och upplyftande intensiv smak. Fanta betyder spontanitet – hemma, i farten och bland vänner. Det är en perfekt kombo tillsammans med snacks.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Fanta Exotic 330ml
Fanta Exotic är en kolsyrad läskedryck med smak av tropisk frukt, gjord med 3% juice. Denna lekfulla läskedryck är framtagen för alla som är och känner sig unga till sinnet, med en spännande och upplyftande intensiv smak. Fanta betyder spontanitet – hemma, i farten och bland vänner. Det är en perfekt dryck till snacks.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Fanta Lemon Zero 330ml
Fanta Lemon Zero är en kolsyrad läskedryck, gjord med 6% juice utan något tillsatt socker (endast naturligt förekommande), som ger en stark smakupplevelse. Denna lekfulla läskedryck är framtagen för alla som är och känner sig unga till sinnet, med en spännande och upplyftande intensiv smak. Fanta betyder spontanitet – hemma, i farten och bland vänner. Det är en perfekt kombo tillsammans med snacks.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Sprite 330ml
Sprite är en ikonisk lemon-lime dryck och en av världens mest omtyckta. Sprite finns både med och utan socker. Servera Sprite väl kyld och som törstsläckare till all sorts mat eller snacks. Sprite går även väldigt bra ihop med kryddstark mat. • Bara naturliga aromer • Utan tillsatta konserveringsmedel Producerad i Jordbro utanför Stockholm. Sprite finns på 330 ml burk, 330 ml glasflaska, 500 ml PET-, 1,5 liters PET- och 2 liters PET-flaska. Glöm inte att panta när du druckit klart. 330 ml burk
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Sprite Zero 330ml
Sprite är en ikonisk lemon-lime dryck och en av världens mest omtyckta. Sprite Zero innehåller sötningsmedel och är fri från kalorier och socker. Servera Sprite väl kyld och som törstsläckare till all sorts mat eller snacks. Sprite går även väldigt bra ihop med kryddstark mat. Producerad i Jordbro utanför Stockholm.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Pepsi 330ml
Pepsi är ett av världens allra starkaste varumärken och Pepsi original är också ett av de absolut mest sålda läskvarumärkena. En riktig klassiker som älskats i generationer och som alltid läskar och piggar upp. Pepsi original är en cola med en bra balans mellan söta och syrliga toner, precis som cola ska smaka. Pepsi original bör serveras väl kyld, gärna med is. Passar såväl till mat och snacks som att avnjutas för sig själv. Drick den med familj och vänner eller när du vill unna dig själv något gott. Våra burkar och flaskor kan återvinnas, så glöm inte att panta!
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Pepsi Max 330ml
Njut av den uppfriskande smaken av Pepsi Max, maximum taste no sugar. Perfekt som törstsläckare och idealisk till din favoritmat. Pepsi är ett av världens starkaste varumärken och Pepsi Max är ett av de mest sålda läskvarumärkena i det sockerfria läsksegmentet. Pepsi Max är en sockerfri cola med en bra balans mellan söta och syrliga toner. Njut av din Pepsi Max för dig själv eller tillsammans med vänner och familj. Pepsi Max är en läsk som passar både vegetarianer och veganer. Pepsi Max bör serveras väl kyld, gärna med is. Varför inte prova en smaksatt cola, såsom Pepsi Max Lime? Våra burkar och flaskor kan återvinnas, så glöm inte att panta!
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Trocadero 330ml
Trocadero, som lanserades i Sverige i början av 50-talet, är en läsk med en alldeles egen smak och karaktär. Den speciella smaken är ett resultat av blandningen apelsin och äpple, en både spännande och ovanlig kombination som är frisk och mycket läskande.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Läsk Trocadero Zero 330ml - Trocadero
Trocadero Zero är en läsk med en alldeles egen smak och karaktär. Den speciella smaken är ett resultat av blandningen apelsin och äpple, en både spännande och ovanlig kombination som är frisk och mycket läskande.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Läsk 330ml - Pommac
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)
Läsk 330ml - 7Up
7UP är en förfriskande läsk med smak av citron och lime - den optimala törstsläckaren som ger en härlig känsla av svalka. 7UP passar till din favoritmat eller att njutas av i sin enkelhet. Serveras väl kyld för bästa smak.
25,00 kr(330 ml, 75,76 kr/l)