Kremenko Grill 1

Even The Flintstones love our food 🍗

This menu is in Croatian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites *slika je simbolična

€10.89€12.10

Ćevapi veliki u lepinji i pommes frites

Ćevapi (300g), lepinja, luk pommes frites (180g) *slika je simbolična

€12.10

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites i Coca-Cola 0,5 l

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites, Coca-Cola 0,5 l *slika je simbolična

€13.50€16.62

Cheeseburger i pommes frites + Coca-Cola 0,5 l

Juneći cheeseburger s brioche pecivom, edamer i prilozima po izboru, pommes frites, Coca-Cola 0,5 l

€13.50€16.62

Punjeni pileći batak u lepinji i pommes frites + Coca-Cola 0,5 l

Otkošteni pileći batak/zabatak punjen sirom i slaninom u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites, Coca-Cola 0,5 l

€14.68€18.10

Cheeseburger i pommes frites

Juneći cheeseburger s brioche pecivom, edamer i prilozima po izboru, pommes frites

€11.77

Punjena velika pljeskavica u lepinji i pommes frites

100% juneće meso punjeno goudom i dimljenom slaninom (250g), u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites (180g)

€12.10

Ćevapi mali u lepinji i pommes frites

Ćevapi, lepinja, luk pommes frites *slika je simbolična

€10.34

Gurmanski ćevapi

Junetina 300g, komadići sira, dimnjenog hamburgera i ljute tucane paprike u lepinji, luk

€12.10

Punjeni pileći batak u lepinji i pommes frites

Otkošteni pileći batak/zabatak punjen sirom i slaninom u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites

€13.31

Kasekrainer kobasica i pommes frites

Kasekrainer (kobasica sa sirom) u pecivu, pommes frites

€11.66

Onion Rings

*slika je simbolična

€3.52

DRINK COMBO

Punjeni pileći batak u lepinji i pommes frites + Coca-Cola 0,5 l

Otkošteni pileći batak/zabatak punjen sirom i slaninom u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites, Coca-Cola 0,5 l

€14.68€18.10

Punjena mala pljeskavica u lepinji i pommes frites + Coca-Cola 0,5 l

100% juneće meso punjeno goudom i dimljenom slaninom, u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites, Coca-Cola 0,5 l

€13.41€16.51

Cheeseburger i pommes frites + Coca-Cola 0,5 l

Juneći cheeseburger s brioche pecivom, edamer i prilozima po izboru, pommes frites, Coca-Cola 0,5 l

€13.50€16.62

Popular

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites i Coca-Cola 0,5 l

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites, Coca-Cola 0,5 l *slika je simbolična

€13.50€16.62

Popular

Punjena vješalica i pommes frites i Coca-Cola 0,5 l

Punjena vješalica, pommes frites, Coca-Cola 0,5 l *slika je simbolična

€14.46€17.83

NOVO U PONUDI 🤩

Gurmanski ćevapi

Junetina 300g, komadići sira, dimnjenog hamburgera i ljute tucane paprike u lepinji, luk

€12.10

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites

Ćevapi punjeni sa sirom u lepinji i pommes frites *slika je simbolična

€10.89€12.10

Popular

Punjena velika pljeskavica u lepinji i pommes frites

100% juneće meso punjeno goudom i dimljenom slaninom (250g), u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites (180g)

€12.10

Gurmanska pljeskavica mala u pecivu i pommes frites

100% juneće meso s komadićima sira i dimljenog hamburgera (180g), ljuta tucana paprika, brioche pecivo, s prilozima po izboru, pommes frites

€11.66

Ćevapi veliki u lepinji i pommes frites

Ćevapi (300g), lepinja, luk pommes frites (180g) *slika je simbolična

€12.10

Popular

Ćevapi mali u lepinji i pommes frites

Ćevapi, lepinja, luk pommes frites *slika je simbolična

€10.34

Gurmanski ćevapi

Junetina 300g, komadići sira, dimnjenog hamburgera i ljute tucane paprike u lepinji, luk

€12.10

Punjena vješalica i pommes frites

Punjena vješalica, pommes frites

€13.31

Punjeni lungić i pommes frites

Punjena svinjski lungić, pommes frites

€12.10

Cheeseburger i pommes frites

Juneći cheeseburger s brioche pecivom, edamer i prilozima po izboru, pommes frites

€11.77

Hamburger i pommes frites

Hamburger u brioche pecivu s prilozima po izboru, pommes frites

€11.00

Otkošteni pileći batak u lepinji i pommes frites

Otkošteni pileći batak u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites

€11.33

Punjeni pileći batak u lepinji i pommes frites

Otkošteni pileći batak/zabatak punjen sirom i slaninom u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites

€13.31

Gurmanska pileća pljeskavica i pommes frites

Gurmanska pileća pljeskavica, pommes frites

€11.77

Kasekrainer kobasica i pommes frites

Kasekrainer (kobasica sa sirom) u pecivu, pommes frites

€11.66

Pljeskavica i pommes frites

Pljeskavica, pommes frites

€11.77

Punjena mala pljeskavica u lepinji i pommes frites

100% juneće meso punjeno goudom i dimljenom slaninom, u lepinji s prilozima po izboru, pommes frites

€11.66

Pileća velika pljeskavica i pommes frites

Pileća velika pljeskavica, pommes frites

€11.33

Mini Burgeri u brioche pecivu i pommes frites

2 x junetina u mini brioche pecivu, pommes frites *slika je simbolična

€10.12

Mini Cheeseburgeri u brioche pecivu i pommes frites

2 x junetina u mini brioche pecivu, cheddar sir, pommes frites *slika je simbolična

€11.22

PLATE

Plata Barni

10x ćevap, 2x krumpirići pole, 2x kajmak, 1x punjena pljeskavica, 1x punjena vješalica, 1x punjeni pileći batak-zabatak, 1x pommes frites

€43.95€51.70

Plata Fred

10x ćevap, 2x pommes frites, 2x kajmak, 1x punjeni pileći batak zabatak, 1x punjena vješalica, 1x gurmanska pljeskavica, 1x krumpirići pole

€43.95€51.70

PRILOZI

Pommes frites

€3.19

Kajmak

€2.09

Lepinja

*slika je simbolična

€1.21

Krumpir pole

€3.19

Pržena slanina

€1.65

Batat 180g

€3.06€3.40

Ajvar

*slika je simbolična

€0.88

Onion Rings

*slika je simbolična

€3.52

SLATKO

Churros slatki štapić xxl s Nutellom

Churros slatki štapić xxl 30 g

€1.09

PIĆE

COCA COLA 0,33

Coca-Cola Zero limenka 0,33 l

€3.08

Coca-Cola limenka 0,33 l

Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.

€3.08(330 ml, €9.33/l)

Cockta 0,5 l

€3.30

Jana ledeni čaj šumsko voće i brusnica 0,5 l

Negazirano osvježavajuće bezalkoholno piće s ekstraktom čaja, s 1 % voćnog soka. Okus šumskog voća i brusnice.

€3.19(500 ml, €6.38/l)

Fanta Orange limenka 0,33 l

€3.08

Hydra 0,33 l

€3.08

Cedevita GO Naranča 0,34 l

€3.30

Cedevita GO Limun 0,34 l

€3.30

Jana ledeni čaj breskva 0,5 l

Negazirano osvježavajuće bezalkoholno piće s biljnim ekstraktima sa 3 % voćnog soka. Okus breskva.

€3.19(500 ml, €6.38/l)

Schweppes tangerine 0,5 l

Osvježavajuće bezalkoholno gazirano piće s okusom mandarine. Sa šećerom i sladilima

€3.30(500 ml, €6.60/l)

Schweppes bitter lemon 0,5 l

Legendarni gorko-slatki okus stvoren 1957. godine. Napravljen od kinina za one koji vole sofisticirani užitak jedinstvenog i zrelog okusa. Konzumirati samostalno ili u kombinaciji s alkoholom. Schweppes je brend star više od 200 godina nastao kada je pionir i osobenjak Jacob Schweppe izmislio revolucionarni proces obogaćivanja vode ugljičnim dioksidom. Milijuni mjehurića u Schweppesu i danas nadahnjuju odrasle da istraže i uživaju u životnim iskustvima. Još od 1783.

€3.30(500 ml, €6.60/l)

Coca-Cola 0,5 l

€3.52

Coca-Cola zero 0,5 l

€3.52

Monster energy napitak 0,5 l

Gazirano osvježavajuće bezalkoholno energijsko piće s L-argininom, ekstraktom ginsenga, L-karnitinom, kofeinom i dodanim B vitaminima, sa šećerima i sladilom.

€3.85(500 ml, €7.70/l)

18+

Jana voda 0,5 l Jamnica

€2.90(500 g, €5.80/kg)

Gazirana voda 0,5 l Jamnica

€2.90(500 g, €5.80/kg)

PIVO (18+)

Zakonom propisana minimalna starosna dob za kupovinu i konzumaciju alkoholnih pića u RH je 18 godina. Prilikom dostave, dostavljač ima pravo tražiti osobnu iskaznicu u svrhu provjere starosne dobi

Karlovačko pivo 0,5 l

€3.07€3.41(5% vol)

18+

Heineken pivo 0,5 l

€3.27€3.63(5% vol)

18+

Krušovice pivo 0,5 l

€3.17€3.52(5% vol)

18+

Even The Flintstones love our food 🍗

See similar venues

Address

Savska cesta 129

10000 Zagreb

See map

Delivery times

Monday09:00–24:00
Tuesday09:00–24:00
Wednesday09:00–24:00
Thursday09:00–24:00
Friday09:00–01:00
Saturday09:00–01:00
SundayClosed