0
Преглед на поръчката
0,00 €
Хап Маркет
Бързо, вкусно и винаги под ръка
Напитки
1,53 €
Айрян Балкан
1,28 €
Айрян Балкан
0,77 €
Девин Изворна 0.500ml
500 мл.
1,54 €/l
Популярни
1,02 €
Девин Изворна вода 1.5l
1,5 л.
0,68 €/l
18+
1,53 €
Хайнекен стъкло
5% алк.
18+
2,05 €
Корона
5% алк.
18+
1,53 €
Пиринско Светло кен
500 мл. и 4,4% алк.
3,06 €/l
18+
2,05 €
Стела Артоа
5% алк.
1,79 €
Хайнекен 0.0% 0.500ml
500 мл.
3,58 €/l
Популярни
1,28 €
Coca-Cola Original Taste 330мл
330 мл.
3,88 €/l
1,53 €
Coca-Cola Original Taste 500мл
500 мл.
3,06 €/l
1,53 €
Coca-Cola Без Захар 500мл
500 мл.
3,06 €/l
1,53 €
Fanta Портокал 500мл
500 мл.
3,06 €/l
1,53 €
Sprite 500мл
500 мл.
3,06 €/l
Бургери
Бързо, вкусно и винаги под ръка
Вижте подобни обекти
Бургер
,
Сандвич
,
Суши
,
Японски
Адрес
bul. "Gotse Delchev" 52
1680 София
Виж картата
Време за доставка
Понеделник
09:00–19:15
Вторник
09:00–19:15
Сряда
09:00–19:15
Четвъртък
09:00–19:15
Петък
09:00–19:15
Събота
10:00–17:45
Неделя
10:00–17:45
Повече информация
+359899156825
Wolt
София
Ресторанти | София
Хап Маркет