- Най-поръчвани
- Комбо меню с Coca-Cola
- Специални предложения
- Супи
- Градинско дробено по нашенски
- Топли разядки за гладни люде
- Димящи сачове и керемиди от Българската кухня
- Запеканки
- Подбрани пилешки ястия
- Подбрани телешки ястия
- Ястия от свински филета и мръвчици
- Ястия без месо
- Паста и ризото
- Ястия от риба
- Хапване от чорбаджийското барбекю
- Хляб
- Десерти
- Безалкохолни напитки
- Бира
- Вина
Това меню е в английски. Искаш ли да видиш машинен превод на друг език?
Най-поръчвани
Чесново лимонено пиле
пилешко филе с чесново-лимонен сос и пухкаво картофено пюре 400г
12,95 €
Трите шопа
домати, краставици, зелена салата, жарено сирене, лук, люта чушка, маслини 350г
11,57 €
Панирани пилешки филенца в корнфлейкс
поднесени с чеснов сос 250г
11,98 €
Хляб филия
1 бр
0,61 €
Торта Нутела
120г
8,65 €
Пикантна пилешка пържола с хрупкава коричка
с барбекю сос и картофено пюре 450г
13,41 €
Торта Бордо
120г
7,73 €
Запеканка с пиле
картофи, пилешко филе, царевица, кисели краставички, кашкавал, сметана 400г
12,44 €
Ризото с пиле, спанак, сметана и кашкавал
450г
14,18 €
Айрян
250мл
4,41 €
Мляко с ориз
6,76 €
Картофена крем супа
330 мл
8,81 €
Комбо меню с Coca-Cola
Пилешки филенца, глазирани с мед и горчица + Coca-Cola
глазирани с мед и горчица, гарнирани с картофи соте 400г
17,04 €
Димящ сач от телешки Рибай стек Блек Ангъс
и свинско бон филе с подбрани зеленчуци 800г
45,16 €
Средиземноморски микс
калмари, скариди, сафрид, миди и бутилка вино 750мл
50,27 €
Салата с козе сирене
микс от свежи салати със запечено козе сирене с мед, орехи и розов домат 300г
15,20 €
Лесковачка плескавица
телешко рощильско месо по стара сръбска рецепта с пържени картофи и домати 400г
14,74 €
Бела Вешалица
крехко свинско филе с пържени картофи и свежи домати 400г
15,76 €
Филе лаврак със сотиран спанак и чери домат
450г
19,60 €
Картофена крем супа
330 мл
8,81 €
Шкембе чорба
330 мл
10,34 €
Гаспачо
330 мл
10,34 €
Леща
330 мл
9,83 €
Таратор
330 мл
8,81 €
Пилешка супа
10,85 €
"Що е европско, оно е от Шопско"-Всички салати са объркани, разбъркани с шарлан, сол и където се налага оцетец и пиперец
Шопска салата
домати, краставици, чушки, лук, сирене, магданоз 350г
10,80 €
Трите шопа
домати, краставици, зелена салата, жарено сирене, лук, люта чушка, маслини 350г
11,57 €
Каракачанска салата
домати, сирене, яйце, печени чушки, магданоз 350г
11,57 €
Овчарска салата
домати, краставици, чушки, шунка, кашкавал, гъби, яйце, сирене, лук, магданоз 350г
12,59 €
Салата капрезе
свежи белени домати с чуждоземско сирене"Моцарела" 350г
12,74 €
Салата със скариди и авокадо
зелена салата, авокадо, скариди и специален сос 350г
16,43 €
Ракиена салата
домати, печени чушки, плочка сирене, лук, магданоз 350г
11,87 €
Салата печени чушки
поднесени с копър и чесън 350г
11,01 €
Катък по нареченски
цедено мляко, сирене, печена чушка, чесън 350г
11,57 €
Тракийска салата
съблечени домати с нареченски катък и маслини 350г
12,59 €
Салатка не за един, а за двамина
печени чушки, домати, краставици, катък по нареченски, сирене, чйце, жарен бекон, лук, маслини, копър, магданоз 1000г
18,78 €
Салата "Българинъ"
домати, печени чушки, синьо сирене, кашкавал, лук, яйце, магданоз 350г
13,00 €
Запечено козе сирене с мед и орехи
200г
13,41 €
Лучени кръгчета
поднесени с чеснов сос 150г
10,95 €
Панирани пилешки филенца в корнфлейкс
поднесени с чеснов сос 250г
11,98 €
Панирани топени сиренца с боровинки
200г
11,98 €
Пълнени гъби
с кисели краставички, бекон и кашкавал 200г
11,57 €
Пилешки сърца в масло
200г
12,13 €
Пилешки дробчета в масло
200г
12,95 €
Паниран кашкавал
200г
12,95 €
Пикантни картофи с чеснов сос
300г
11,26 €
Пилешки сач + 2 бира кен 500 мл. подарък
пилешко филе, лук, гъби, чушки, тиквички, моркови, подправки, патладжан 800г
29,11 €
Свински сач + 2 бира кен 500 мл. подарък
свински врат, лук, гъби, чушки, тиквички, моркови, подправки, патладжан 800г
29,11 €
Комбиниран сач + 2 бира кен 500 мл. подарък
свински врат, пилешко филе, лук, гъби, чушки, тиквички, моркови, подправки, патладжан 800г
29,11 €
Зеленчуков сач + 2 бира кен 500 мл. подарък
лук, гъби, чушки, тиквички, моркови, подправки, патладжан 800г
29,11 €
Запеканка "Българан"
картофи, пилешко филе, гъби, кашкавал, печена чушка, сметана 400г
12,44 €
Запеканка с бекон
картофи, бекон, сметана, лук, копър, кашкавал 400г
12,44 €
Запеканка с пиле
картофи, пилешко филе, царевица, кисели краставички, кашкавал, сметана 400г
12,44 €
Запеканка с броколи
запечени броколи със сметана, картофи, синьо сирене и кашкавал 400г
12,44 €
Пилешки филенца глазирани с мед и горчица
глазирани с мед и горчица, гарнирани с картофи соте 400г
14,23 €
Пилешки късчета с ароматни зеленчуци
пилешко филе, броколи, бейби моркови, карфиол, пресни гъби, соев сос 400г
13,46 €
Пикантна пилешка пържола с хрупкава коричка
с барбекю сос и картофено пюре 450г
13,41 €
Пилешки филенца с Пармезан и пикантни картофи
400г
13,41 €
Врачанска лютика
пилешко месо, домати, чушки, чесън 350г
12,49 €
Пилешки крилца
с Thai chili 350г
11,93 €
Чесново лимонено пиле
пилешко филе с чесново-лимонен сос и пухкаво картофено пюре 400г
12,95 €
Телешко печено с билки
гарнирано с размиранови картофи и печен сос 400г
23,02 €
Телешко с манатарки
телешки врат с печен сос, горски гъби и манатарки 400г
23,02 €
Телешки рибай стек с гриловани зеленчуци
500г
35,04 €
Босилеградски ущипци
телешко рощильско месо с плънка кашкавал и пушен бекон с пържени картофи и домати 450г
14,74 €
Кебап "Българан"
свински врат, задушен в бяло вино, лук, гъби, натрошено сирене и яйце на око 400г
15,76 €
Пържен боб по нашенски с бекон
400г
13,46 €
Бирени кюфтенца от свинско месо
с подправки, пържени картофи и лютеница 400г
12,95 €
Шницел от свинско бон филе
поднесен с пържени картофи и ароматно масло 500г
18,32 €
Свински врат
с гарнитура 350г
13,46 €
Свинско печено с мед и горчица
гарнирано с домашно картофено пюре 400г
12,95 €
Вратна пържола на тиган
поднесена с домашно картофено пюре и сос барбекю 400г
13,46 €
Свински с манатарки
свинско бон филе с печен сос, горски гъби и манатарки 450г
17,29 €
Медени ребърца в сладко чили и пържени картофи
500г
16,27 €
Бански чомлек
свински джолан, картофи, лук на шайби, скилидки чесън и вино 400г
13,92 €
Свински джолан с боб в гърне
400г
13,92 €
Свински джолан по ловджийски
свински джолан, бекон, лук, гъби, печени чушки, кисели краставички, доматен сос 400г
15,76 €
Кюфтета по цариградски
пържени мини кюфтенца, картофено пюре 350 гр
11,82 €
Свински карета с лук
300г
12,95 €
Свински карета на тиган
с гарнитура 300г
13,46 €
Спагети с кюфтенца
450г
13,41 €
Пататник
картофи, сирене, кашкавал, яйца, чесън, подправки 500г
11,98 €
Боб по манастирски
бобец на тиган с печени чушки 350г
11,98 €
Качамак от родопите
качамак, сирене, масло 350г
11,21 €
Бърканица (Миш Маш)
печени чушки, домати, лук, сирене, яйца, домати 300г
10,95 €
Спанак по селски
задушен спанак с лук и ароматни подправки, поднесен с яйце на око и плочка сирене 300г
11,41 €
Картофи соте
300г
11,26 €
Селски картофи с копър и чесън
300г
11,26 €
Пържен картофи
250г
7,94 €
Пържени картофи със сирене
300г
8,09 €
Зеленчуци на скара
лук, гъби, чушки, тиквички, моркови, домат, патладжан 400г
12,44 €
Спагети "Болонезе"
кайма, лук, моркови, вино, домати, кашкавал 450г
12,95 €
Спагети "Карбонара"
бекон, лук, гъби, бяло вино, яйце, сметана, кашкавал 450г
12,95 €
Ризото със сьомга и спанак
400г
14,18 €
Ризото с манатарки
ориз, червен лук, манатарки, печурки, масло, бяло вино, поднесено с настърган пармезан 400г
12,44 €
Ризото с пиле, спанак, сметана и кашкавал
450г
14,18 €
Ризото със зеленчуци
ориз, лук, чушки, тиквички, гъби, моркови, грах, пармезан 400г
11,98 €
Калмари по гръцки
14,74 €
Хрупкава бяла риба
с гарнитура картофено пюре
13,41 €
Стек риба тон
гарнирана с гриловани зеленчуци
22,15 €
Филе от сьомга
гарнирана с гриловани зеленчуци и лимон
19,65 €
Пъстърва по средиземноморски
филетирана пъстърва на тиган с картофена салата
16,27 €
Пъстърва на скара
поднесена със сотирани картофки и лимон
14,28 €
Шарена сабя
мариновани късчета свинско, пилешко и суров суджук, гарниран с лютеница и пържени картофки 450г
15,25 €
Шашлик от свинско месо
свински врат, лук, гъби, чушки, гарнирани с микс салати и пържени картофи 500г
14,69 €
Шашлик от пилешко месо
пилешко месо, лук, гъби, чушки, гарнирани със зелева салата и пържени картофи 500г
14,69 €
Бабини кюфтенца
6 бр кюфтенца, върху канапе от зелена салата и пържени картофи 450г
12,44 €
Кюфте
100г
7,84 €
Нервозно кюфте
100г
7,84 €
Свинска вратна пържола
с гарнитура 300г
11,93 €
Свински ребра
300г
14,74 €
Пилешка пържола с гръцка салата
Пилешка пържола с гарнитура гръцка салата общо 400г.
13,41 €
Пилешки шишчета
2 бр гарнирани с микс салата и задушени картофи 400г
12,44 €
Свински шишчета
2 бр с гарнитура 400г
12,44 €
Кебапче
100г
7,84 €
Хляб филия
1 бр
0,61 €
Торта Бордо
120г
7,73 €
Торта Нутела
120г
8,65 €
Палачинки
2 бр 300г
8,86 €
Мляко с ориз
6,76 €
Крем карамел
6,76 €
Coca-Cola Original Taste 250мл
5,18 €(500 мл. и 10,36 €/l)
Schweppes Тоник 250мл
5,18 €(330 мл. и 15,70 €/l)
Schweppes Тоник 250мл
4,67 €(1,25 л. и 3,74 €/l)
Минерална вода
500мл
4,41 €
Минерална вода
1500мл
5,18 €
Айрян
250мл
4,41 €
Моля имайте предвид, че алкохолните проценти са ориентировъчни. За конкретна информация се свържете с ресторанта.
Бургаско пиво
500мл
5,43 €(5% алк.)
Старопрамен светло
500мл
5,94 €(5% алк.)
Стела артоа
500мл
5,94 €(5% алк.)
Стела артоа
330мл
5,94 €(5% алк.)
Шоферхофер светло
500мл
7,48 €(5% алк.)
Шоферхофер Вайс
500мл
7,48 €(5% алк.)
Кромбахер
500мл
7,48 €(5% алк.)
Хайнекен
330мл
6,97 €(5% алк.)
Естрела
330мл
6,97 €(5% алк.)
Корона
355мл
7,48 €(5% алк.)
Моля имайте предвид, че алкохолните проценти са ориентировъчни. За конкретна информация се свържете с ресторанта.
Вила юстина блан
Совиньон блан, шардоне, семийон 750мл
23,58 €(10% алк.)
Вила юстина розе
Сира, каберне фран 750мл
23,58 €(12% алк.)
Вила юстина руж
Мерло, каберне фран, рубин 750мл
23,58 €(12% алк.)
Пролет
Совиньон блан, семийон 750мл
25,12 €(12% алк.)
Лято
Гевюрцтраминер 750мл
25,12 €(12% алк.)
Есен
пино ноар 750мл
25,12 €(12% алк.)
Зима
Каберна фран 750мл
25,12 €(12% алк.)
Резерва
Мерло, каберне совиньон, каберне фран, пино ноар 750мл
65,51 €(14% алк.)