0
Преглед на поръчката
0,00 €
Пица Блинк
Get your Pizza in the Blink of an eye.
Безалкохолни напитки
1,59 €
Coca-Cola
330 мл.
4,82 €/l
1,59 €
Fanta портокал
330 мл.
4,82 €/l
0,99 €
Минерална вода
500 мл.
1,98 €/l
1,59 €
Coca-Cola Zero
330 мл.
4,82 €/l
1,49 €
Айрян Балкан (330ml)
1,89 €
San Benedetto праскова (500ml)
Десерти 🍰
Бира
Get your Pizza in the Blink of an eye.
Вижте подобни обекти
Пица
,
Обяд
,
Американски
,
Сандвич
Адрес
Това е виртуален обект
1000 София
Виж картата
Време за доставка
Понеделник
Затворен
Вторник
Затворен
Сряда
23:00–01:30
Четвъртък
23:00–01:30
Петък
23:00–01:30
Събота
23:00–01:30
Неделя
23:00–01:30
Повече информация
+359899894187
Посети уебсайта
Wolt
София
Ресторанти | София
Пица Блинк