Най-поръчвани
Пица Капричоза
италиански доматен сос, моцарела, прошуто котто, горски гъби, маслини
9,75 €
Пица Пеперони
италиански доматен сос, моцарела, пикантен калабрийски салам
9,10 €
Пица Маргарита
италиански доматен сос, моцарела
7,80 €
Чеснов сос
90мл
2,60 €
Пица Фибоначи
италиански доматен сос моцарела, печени пилешки късчета, пушено сирене, царевица, кисели краставички
9,75 €
Пица 5 Сирена
сметанова основа, моцарела, синьо сирене, ирландски чедър, пушено сирене, Грана падано
10,40 €
Пица Барбекю
барбекю сос, моцарела,печени пилешки късчета,червен лук, ирлански чедър
9,75 €
Пица Маргарита примиум
италиански доматен сос, прясна моцарела, пресен босилек
9,10 €
Пица Чийзбургер
италиански доматен сос, моцарела, телешко, ирландски чедър, червен лук, кисели краставички, бургер сос
12,35 €
Пица Тартуфита
трюфел крем, моцарела, горски гъби,свинска наденичка салсиче, Грана падано
11,05 €
Пица Филаделфия
крем сирене Филаделфия в коричката, сметанова основа, моцарела, ирландски чедър, пикантен салам вентричина
12,35 €
Пица Карбонара
сметанова основа, моцарела ,италиански бекон панчета , лук, ирландски чедър, Грана падано
11,70 €
Пица Маринара
италиански доматен сос, пресен босилек, чесън, сух риган, зехтин екстра върджин
6,50 €
Пица Маргарита
италиански доматен сос, моцарела
7,80 €
Пица Капричоза
италиански доматен сос, моцарела, прошуто котто, горски гъби, маслини
9,75 €
Пица 5 Сирена
сметанова основа, моцарела, синьо сирене, ирландски чедър, пушено сирене, Грана падано
10,40 €
Пица Пеперони
италиански доматен сос, моцарела, пикантен калабрийски салам
9,10 €
Пица Чийзбургер
италиански доматен сос, моцарела, телешко, ирландски чедър, червен лук, кисели краставички, бургер сос
12,35 €
Пица Тартуфита
трюфел крем, моцарела, горски гъби,свинска наденичка салсиче, Грана падано
11,05 €
Пица Барбекю
барбекю сос, моцарела,печени пилешки късчета,червен лук, ирлански чедър
9,75 €
Пица Вегетариана
италиански доматен сос, моцарела, гъби,лук, чушка, маслини, чери домати
9,10 €
Пица Фибоначи
италиански доматен сос моцарела, печени пилешки късчета, пушено сирене, царевица, кисели краставички
9,75 €
Пица Карбонара
сметанова основа, моцарела ,италиански бекон панчета , лук, ирландски чедър, Грана падано
11,70 €
Пица Хавай
сметанова основа, моцарела, прошуто котто, ананас
11,05 €
Пица Филаделфия
крем сирене Филаделфия в коричката, сметанова основа, моцарела, ирландски чедър, пикантен салам вентричина
12,35 €
Пица Ретро
домашна лютеница, моцарела, луканка, кисели краставички, чубрица
11,05 €
Пица Пицета
сметанова основа, крем сирене филаделфия,моцарела, сладко от горски плодове
11,05 €
Пица Маргарита примиум
италиански доматен сос, прясна моцарела, пресен босилек
9,10 €
Пица Бианка
метанова основа, прошуто котто, чери домати, босилеково песто, Грана Падано
11,70 €
Зверска пица
италиански доматен сос, моцарела, вентричина, прошуто котто, панчета, салсиче
13,00 €
Фокача с морска сол, розмарин и зехтин
4,55 €
Семейни пици 50 см
Семейна пица Маринара
италиански доматен сос,пресен босилек, чесън,сух риган, зехтин екстра върджин
18,20 €
Семейна пица Маргарита
италиански доматен сос, моцарела
22,10 €
Семейна пица Капричоза
италиански доматен сос, моцарела, прошуто котто, горски гъби, маслини
27,95 €
Семейна пица 5 сирена
сметанова основа, моцарела, пушено сирене, ирландски чедър, синьо сирене ,Грана падано
29,90 €
Семейна пица Пеперони
италиански доматен сос, моцарела, пикантен калабрийски салам
26,00 €
Семейна пица Чийзбургер
италиански доматен сос, моцарела, телешко, ирлански чедър, червен лук, кисели краставички, бургер сос
35,75 €
Семейна пица Тартуфита
трюфел крем, моцарела, горски гъби,свинска наденичка салсиче, Грана падано
31,85 €
Семейна пица Барбекю
барбекю сос, моцарела,печени пилешки късчета,червен лук, ирлански чедър
27,95 €
Семейна пица Вегетариана
италиански доматен сос, моцарела, гъби,лук, чушка, маслини, чери домати
26,00 €
Семейна пица Фибоначи
италиански доматен сос моцарела, печени пилешки късчета, пушено сирене, царевица, кисели краставички
27,95 €
Семейна пица Карбонара
сметанова основа, моцарела ,италиански бекон панчета , лук, ирландски чедър, Грана падано
33,80 €
Семейна пица Хавай
сметанова основа, моцарела, прошуто котто, ананас
31,85 €
Семейна пица Филаделфия
крем сирене Филаделфия в коричката, сметанова основа, моцарела, ирландски чедър, пикантен салам вентричина
35,75 €
Семейна пица Ретро
домашна лютеница, моцарела, луканка, кисели краставички, чубрица
31,85 €
Семейна пица Пицета
сметанова основа, крем сирене филаделфия,моцарела, сладко от горски плодове
31,85 €
Семейна пица Маргарита премиум
италиански доматен сос, прясна моцарела, пресен босилек
26,00 €
Семейна пица Бианка
сметанова основа, прошуто котто, чери домати, босилеково песто, Грана Падано
33,80 €
Семейна зверска пица
италиански доматен сос, моцарела, вентричина, прошуто котто, панчета, салсиче
36,40 €
Шоколадов мъфин
2,60 €
Чийзкейк
5,20 €
Кетчуп
90мл
1,95 €
Майонеза
90мл
1,95 €
Горчица
90мл
1,95 €
Чили
90мл
1,95 €
Чеснов сос
90мл
2,60 €
Барбекю
90мл
3,25 €
Бургер сос
90мл
3,90 €
Домашно песто
90мл
3,90 €
Цезар сос
3,90 €
Пивко кен
500мл
2,51 €(5% алк.)
Изворна вода Роса 500мл
1,28 €(500 мл. и 2,56 €/l)
Айрян Балкан
500мл
1,53 €
Айрян Мегле
500мл
1,99 €
Минерална вода Банкя 500мл
Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.
1,28 €(500 мл. и 2,56 €/l)
Sprite 500мл
Ежедневието е по-напрегнато от всякога. SPRITE ти помага да запазиш хладнокръвие всеки път, когато стане напечено.
1,99 €(500 мл. и 3,98 €/l)
Студен чай Fuzetea Праскова и хибискус 500мл
FUZETEA черен чай праскова и хибискус е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай, праскова и хибискус.
1,99 €(500 мл. и 3,98 €/l)
Coca-Cola Original Taste 500мл
Coca-Cola Original Taste, вкусна и освежаваща газинрана напитка с отличн вкус, създадена през 1886 г. Coca-Cola - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,99 €(500 мл. и 3,98 €/l)
Fanta Портокал 500мл
Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.
1,99 €(500 мл. и 3,98 €/l)
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,79 €(330 мл. и 5,42 €/l)
Fanta Портокал 330мл
Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.
1,79 €(330 мл. и 5,42 €/l)
Schweppes Тоник 330мл
Газирана безалкохолна напитка на базата на оригиналната формула на Якоб Швепе от 1783 г. Класически тоник с рафиниран газиран вкус.
1,79 €(330 мл. и 5,42 €/l)