0
Преглед на поръчката
0,00 €
Sandough
Ново място. Нов вкус. Твоят SANDOUGH.
Напитки
2,00 €
Coca-Cola Original Taste 330мл
330 мл.
6,06 €/l
Популярни
2,00 €
Coca-Cola Без Захар 330мл
330 мл.
6,06 €/l
2,00 €
Fanta Портокал 330мл
330 мл.
6,06 €/l
2,00 €
Coca-Cola Original Taste 500мл
500 мл.
4,00 €/l
2,00 €
Coca-Cola Без Захар 500мл
500 мл.
4,00 €/l
2,00 €
Fanta Портокал 500мл
500 мл.
4,00 €/l
2,20 €
Студен чай Fuzetea Праскова и хибискус 500мл
500 мл.
4,40 €/l
2,20 €
Студен чай Fuzetea Mанго и ананас 500мл
500 мл.
4,40 €/l
Sandough
Ново място. Нов вкус. Твоят SANDOUGH.
Вижте подобни обекти
Shahrayar Premium
Адрес
Това е виртуален обект
1000 София
Виж картата
Време за доставка
Понеделник
11:00–24:00
Вторник
11:00–24:00
Сряда
11:00–24:00
Четвъртък
11:00–24:00
Петък
11:00–24:00
Събота
11:00–24:00
Неделя
11:00–24:00
Повече информация
+359879328956
Wolt
София
Ресторанти | София
Shahrayar Premium | София
Sandough